Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stokrotkakotka

ginekologia estetyczna

Polecane posty

Kasia, ten zabieg jest całkiem bezbolesny i nie jest potrzebne do niego znieczulenie. Do zabiegu musi zakwalifikować Ciebie lekarz (obowiązkowe badania cytologiczne). Poza względami estetycznymi, zabieg działa korzystnie na problem nietrzymania moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego się bać trzeba tylko wybrać odpowiedniego specjalistę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli odczuwamy dyskomfort, bądź chcemy polepszyć nasze doznania seksualne to warto spróbować. Na podkarpaciu takie zabiegi przeprowadza się w Rzeszowie w gabinecie Moja estetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedziec, ze coraz wiecej osob przekonuje sie do ginekologii estetycznej :) sama musze przyznac, ze mnie to tez na poczatku krepowalo. nawet nie mam zadnej bliskiej kolezanki, zeby z nia porozmawiac o tym, ze po trzecim porodzie czuje sporą roznice podczas seksu :( to naprawde potrafi wpedzic w kompleksy i z mezem tez przestalo mi sie ukladac :( obecnie jestem zapisana na konsultacje do medicover. troche sie stresuje, ale stwierdzilam, ze raz kozie smierc, przeciez nie bede z tego powodu smęcic do konca zycia :D jestem dobrej mysli :) i ciesze sie, ze zdobylam sie na odwagę na zapisanie do lekarza. jesli zaproponuje mi zabieg to na pewno sie zgodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam klinikę estell (to jest marka enel medu) – bardzo przyjemnie w środku, wszystkie sprzęty nowiutkie a personel miły i dyskretny. Szczerze przyznam, że na początku czułam się niepewnie, ale naprawdę panie są bardzo miłe także nie ma się czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno do tvn style poszukują osoby do zabiegu w Warszawskiej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Machoś
Zgadzam się z wami dziewczyny, że dobry specjalista jest ważny. Dla mnie ma duże znaczenie ma też komfort wykonywanego zabiegu. Nie wyobrażam sobie żeby był on wykonywany bez poszanowania mojej prywatności. Korzystam z usług gabinetu w Rzeszowie. Mimo, że mam kawałek drogi do przejechania warto! W swojej okolicy nie znalazłam żadnego miejsca o takim standardzie. Jest to gabinet Moja Estetyka na ulicy Litewskiej 4/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dwa tygodnie temu robiony zabieg laserem fotona, nietrzymanie moczu efekt jak u mnie natychmiastowy, natomiast obkurczanie pochwy .... bez komentarza, zastanawiam się kto pisze te pozytywne opinie ?. Zdecydowałam sie na zabieg ze względu na promocję całość wraz z badaniem konsultacyjnym 1100 zł, Jeśli chodzi o ból, da się przeżyć , zabieg trwał około 50 minut nie powiem, że po zabiegu czułam sie super, ból trwał do wieczora, rano nie miałam juz żadnych dolegliwości. Zapisano mi jakieś czopki na szybsze gojenie , chociaż ten zabieg nie pozostawia ran. Za te pieniądze warto było zrobić ten zabieg na wysilkowe nietrzymanie moczu. Mam nadzieje że efekty będą długotrwałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiem czy bym się na takie coś zdecydowała ale jeżeli ktoś ma taka potrzebę. Ceny są pewnie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie nie ma co sie wstrzymywac z decyzja o takim zabiegu. my kobiety latwo w zyciu nie mamy- dla mnie porod byl strasznym przezyciem. jasne, ze ciesze sie, ze urodzilam zdrową piekna coreczke, ale moja pochwa... bylam na zwężeniu w szpitalu medicover. zdecydowalam sie w miare szybko i nie zastanawialam dwa razy. i ekstra. dziewczyny- te zabiegi są po to, by z nich korzystac! nie ma czego sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita Batruch
Ktoś wyżej piszę o gabinecie Ginekologii Estetycznej Moja Estetyka i ma całkowitą rację opisując to miejsce w samych superlatywach. Jestem świeżo po zabiegu rewitalizacji okolic intymnych w tym miejscu i już wiem, że będe zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldon90
Ginekologia estetyczna to nie tylko problemy po porodzie, ale tez np. uciazliwe nietrzymanie moczu... Sama dlugo z tym walczylam i stwierdzialm, ze wole isc na zabieg do szpitala Medicover niz sie z tym meczyc i ratowac jakimis wkladkami higienicznymu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo podobne zdanie, jeśli tylko jest taka możliwość, żeby coś zrobić dla siebie to naprawdę warto, ja się poddałam zabiegowi Thermi Va, super sprawa, a jak będziecie szukać lekarza, który pomoże na Wasze intymne problemy to polecam się wybrać do dra Wawrzyniaka z Medycyny Młodości, jest fantastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam labioplastykę w AlfaMedycyna w Skoczowie i naprawdę mogę polecic ten szpital. Naprawdę pracują tam dobrzy lekarze, a sam szpital jest komfortowy i wygodny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym roku miałam zabieg w klinice promienistej w poznaniu i zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Kamczyńska
Cześć Wam, Zastanawiam się nad wykonaniem zabiegu "powiększanie punktu G", ponieważ od czasu porodu zmieniło się dość poważnie moje życie intymne i mówiąc wprost, nie odczuwam już takiej satysfakcji. Znalazłam klinikę, która robi takie zabiegi http://www.kriocentrum.com/oferta/ginekologia-estetyczna/ Ale pozostaje pytanie, czy to działa? Mało informacji jest w internecie na ten temat, bo zapewne jest to trochę wstydliwe, ale może to być ratunkiem dla mojego związku, więc wolę dopytać :( Może któraś z Was miała taki zabieg, lub ma więcej informacji na jego temat. Umówiłam się do nich na konsultację dopiero na przyszły tydzień. Z góry dziękuję za jakąś informację dodatkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallala
A nie lepiej po prostu zadbać o zwężenie miejsc intymnych jeżeli masz problem z odczuwaniem satysfakcji seksualnej po porodzie? To powiększanie punktu G mnie jakoś nie przekonuje. Masz zresztą teraz darmowe konsultacje z ginekologiem w sprawie zabiegów z ginekologii estetycznej w vesunie w kraku więc możesz wypytać jaka opcja jest najlepsza. Z tego co widziałam 8 i 15 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekologi estetyczna się coraz bardziej rozwija i też się zastanawiam nad tym ThermiVa, oglądałam filmik, jak dr Wawrzyniak opowiadał o tym zabiegu i muszę przyznać, że bardzo mnie ciekawi, czy też będzie odpowiedzią na moje potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z zabiegu Desirial - jest to wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym. Miałam problemy intymne związane z asymetrią warg sromowych. Długo zastanawiałam się nad zabiegiem, wstydziłam się zgłosić do lekarza. Teraz żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Korzystałam z zabiegów ginekologii estetycznej w Gdańsku, w La Nika. Bardzo polecam. Ginekologia estetyczna Gdańsk http://la-nika.pl/ginekologia-estetyczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzi do rewitalizacja pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, rewitalizacja przedsionka pochwy - miałam ten zabieg i zdecydowanie polecam. Zabieg pozwala zwiększyć napięcie i nawilżenie pochwy. W moim przypadku był kompletnie bezbolesny, trwał krótko, wykonywałam go w Sofimed z Krakowa http://sofimed.pl/oferta/ginekologia-krakow/ bardzo dobrze oceniam zarówno przychodnię jak i sam zabieg. Wreszcie nie czuję krępującego dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazzynkka
A nie lepiej po prostu zadbać o zwężenie miejsc intymnych jeżeli masz problem z odczuwaniem satysfakcji seksualnej po porodzie? To powiększanie punktu G mnie jakoś nie przekonuje. Masz zresztą teraz darmowe konsultacje z ginekologiem w sprawie zabiegów z ginekologii estetycznej w vesunie w kraku więc możesz wypytać jaka opcja jest najlepsza. Z tego co widziałam 8 i 15 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekologia plastyczna jest bardzo ważna dziedzina medycyny, która pomogła już wielu kobietom nie tylko pozbyć się kompleksów, ale też zwalczyć dolegliwości i dyskomfort. Sama zresztą zrobiłam labioplastykę i nie żałuje. Wszystkich polecam Centrum Lekarskie Alfa ze Skoczowa http://alfamedycyna.pl/skoczow/szpital/oddzial-ginekologii-estetycznej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekologia estetyczna lub kosmetoginekologia, jest dziedziną, która w ostatnich latach jest coraz bardziej popularną dziedziną medycyny. Obejmuje ona wszelkie praktyki związane z poprawą wyglądu narządów intymnych kobiet oraz korektą nabytych bądź wrodzonych wad. Należą do nich np.: asymetria warg sromowych większych lub mniejszych, poporodowe uszkodzenia krocza, odtworzenie błony dziewiczej itp. Serdecznie zapraszam na zabieg do kliniki Bonadea w Krakowie. Warto do nich zadzwonić i umówić się na wizytę. Tutaj strona: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×