Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stokrotkakotka

ginekologia estetyczna

Polecane posty

Gość bejbiblue
Dziewczyny piszecie o konkretnych zabiegach i polecacie je, a to nie jest tak, że dla każdej z nas inny zabieg może okazać się lepszy? Ja i moja koleżanka byłyśmy w tej samej Intima Clinic, u tego samego dr Basty, z tym samym problemem luźności pochwy i okazało się, że u mnie wystarczyło zrobić zabieg HIFU, a ona wymagała waginoplastyki, czyli operacji ginekologii plastycznej. Każda z nas jest inna i ma swoje uwarunkowania. Tak jak przy każdym innym schorzeniu najważniejszy chyba jest dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital na Puławskiej Lux Med wykonuje tego typu rzeczy. Wiem bo moja przyjaciółka własnie w wakacje poddała sie takiemu zabiegowi i naprawdę z tego co mówiła jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka100
Nie ma się czego wstydzić. Poddałam się temu zabiegowi, od razu wypis do domu, zalecono mi stosowanie emulsji mucovagin. W zasadzie na drugi dzien, bol nie byl specjalnie odczuwalny, a komfort psychiczny? Bezcenny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gormaska44
Wydaje mi się, że każda kobieta, która miała by taką możliwość poddała by się podobnemu zabiegowi. Ja miałam wykonywany w klinice Wilmed w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Wydaje mi się, że dzięki takim zabiegom można odzyskać pełnie swojej kobiecości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko podpowiem, ze na taką wizytę mozesz zapisac sie przez portal pacjenta. To bardzo proste, więc z pewnością bedzie to też duże ułatwienie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my korzystamy z portalu pacjenta. Moim zdaniem to super sprawa, łatwośc zapisania się na wizyte u lekarza. Zawsze sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroką ofertę zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej ma klinika www.estheticzone.pl w Warszawie. Sama tam byłam na zabiegu i mogę polecić to miejsce również wam. Mają świetne nastawienie do każdej klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczmarka28
Nie ma się czego obawiać, szczególnie jeśli udajemy się do profesjonalnej kliniki, która zatrudnia specjalistów. Wiele kobiet ma problemy, których się wstydzi, a to negatywnie przekłada się na ich życie intymne. Warto się tego skutecznie pozbyć. Tutaj https://multiclinic.pl/wykonujemy/ginekologia-estetyczna/ macie namiar na klinikę w Łodzi. Posiadają supernowoczesny włoski laser Monalisa Touch do ginekologii estetycznej . Wykonują wiele różnych zabiegów - w zależności od problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Ja korzystam z Portalu Pacjenta i dla mnie to rewelacja! Lux Med kompleksowo zadbał o naszą wygodę, już nie pamiętam jak to jest czekać w kolejkach na wizytę czy po odbiór wyników badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja85
Moim zdaniem jeśli już poddawać się takim zabiegom jak chociażby wspomniana labioplastyka , to tylko i wyłącznie w dobrym gabinecie ginekologii estetycznej. Nie wpadajcie nawet na pomysł, żeby wybierać jakieś pierwsze lepsze oferty. Ja korzystałam z gabinetu Moja Estetyka w Rzeszowie: http://www.mojaestetyka.pl i to akurat zdecydowanie jest miejsce godne polecenia. Zabieg wykonany na najwyższym poziomie, zachowane standardy prywatności, czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hialurko I po laserowym. To jest czesto naciaganie na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna8994
Ginekologia estetyczna ma szeroki zakres usług, bo może zrobić sobie np. korektę warg sromowych, zlikwidować problem nietrzymania moczu oraz chirurgiczne odmładzanie wyglądu warg sromowych. Oczywiście to nie wszystko, ale takie zabiegi wykonywane są najczęściej. Trzeba tylko znaleźć dobrych specjalistów. Są oni niewątpliwie dostępni dla Ciebie w klinice https://multiclinic.pl/ Umów się na wizytę już dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Świetnie rozwinięty pod tym względem jest Lux Med na Puławskiej w Warszawie. Udaj się tam na konsultacje, a na pewno się nie zawiedziesz. Szpital to placówka na najwyższym poziomie, a lekarze to sami specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam zapisy przez portal pacjenta. Nie zawsze musicie przeciez wisiec na telefonie i zapisywac sie przez infolinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość72
Czy jest ktoś już moze kilka lat po takim zabiegu laserowym? Czy nadal są dobre efekty? Jak długo można spodziewać się pozytywnych skutków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecyowanie polecam zapisy przez portal pacjenta. Nie zawsze musicie przeciez wisiec na telefonie i zapisywac sie przez infolinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie może być to dla nas wstydliwy temat. Ja po urodzeniu 2 dzieci stwierdziłam, że fajnie zrobić coś dla siebie :) Udałam się na zabieg laserowego obkurczania pochwy do kliniki Proclinic we Wrocławiu. Efekty wspaniałe i nie żałuję, że zdecydowałam się na zabieg! http://proclinic.pl/oferta/laserowe-obkurczanie-pochwy/ Tutaj możecie sobie więcej poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna teraz tak bardzo poszła do przodu, że zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej nie powinny już nikogo dziwić. Moim zdaniem są one potrzebne szczególnie po wielu porodach. Sama skorzystałam z takiego zabiegu w Klinice Galena i jestem bardzo zadowolona. Jeden zabieg może naprawdę wiele zmienić w kwestii pewności siebie i komfortu. Polecam, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleczka02
Ja po drugim porodzie również zdecydowałam się na zabieg rewitalizacji pochwy. muszę przyznać, że trochę się bałam, ale okazało się, że nie było czego. Zapisałam się najpierw na konsultację, a potem ze specjalistą umówiłam konkretny termin tego zabiegu https://cashmire.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/rewitalizacja-pochwy/ - komfort, jaki dzięki niemu odzyskałam jest wart wszystkiego!! Znów powoli mogę zacząć uprawiać sport i chodzić w ulubionych ubraniach. I przestałam się wstydzić własnego ciała, w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam ten sam problem i proszę o poradę mój lekarz zabieg laserem odradza proponuję założenie mi jakieś siatki więc pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość72
Nie polecam lasera. Nic nie daje. Czuję się nawet gorzej. Martwię się, że spowodował jakieś złe zmiany w moim wnętrzu (pęcherz, pochwa). Moja mama chwali siatkę którą ma założoną już kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaastazjaa
Doktor Tomasz Basta (Intima Kraków) przeprowadzał u mnie obkurczanie “spraw wiadomo jakich” ;). Od tej pory moje życie jest całkowicie inne, a i mój związek przeżywa rozkwit ;) Nie ma się czego wstydzić i bać, ginekolog wszystko mi wytłumaczył, konsultacja i zabieg przebiegały w bardzo miłej atmosferze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach znajduje się ginekologiczne centrum medyczne www.sodowski.pl W swojej ofercie mają między innymi zabiegi związane z ginekologią estetyczną. Jeżeli mieszkacie w województwie śląskim to polecam wam się do nich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena9
A w Warszawie lub Lublinie kogo może ktoś polecić jeśli chodzi rewitalizacja punktu g ? Czy któraś z Pań poddała się temu zabiegowi podczas menopauzy? Z góry dziękuję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam dobrą opinię o centrum Machnica w Pile, że robi lekarz specjalizujący się w ginekologii i że nie naciąga tylko wszystko tłumaczy. Może ktoś się wypowiedzieć? Chciałabym oprzeć się na większej ilości opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu i leczenie laserem, najlepszym specjalistą ( niekoniecznie super uprzejmym) ale konkretnym i dobrym fachowcem jest dr Krzysztof Komuniecki z Poznania. jest on jednym z lepszych specjalistów jeśli chodzi o urologa ginekologa w skali kraju. Z własnego doświadczenia wiem, że ten lekarz jest na prawdę dobrym specjalistą i przede wszystkim pomocny jako człowiek. Dziewczyny jeśli będziecie potrzebować pomocy, szczerze polecam tego lekarza! Kontakt przez stronę fortemed.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailenka
No ja się zdecydowałam. Przez wiele lat miałam kompleksy na punkcie moich warg sromowych. I miałam duże problemy z akceptacją siebie.Poza tym w grę nie wchodziło tutaj wiele par fajnej bielizny. Labioplastykę miałam wykonywaną tutaj: https://cliniqmed.pl/oferta_categories/ginekologia-estetyczna/ Pod znieczuleniem miejscowym. Zabieg nie bolał. wiadomo, że potem czuje się pewien dyskomfort, jednak szybko wróciłam do siebie. Nie był to taki dramatyczny koszt i cieszę się,ze się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie polecam Intima Clinic w Krakowie, widzę że jedna z Was też już tam była. Ja akurat nie na waginoplastyce. Chodziłam do pana doktroa Tomasz Basty po prostu do ginekologa, ale zauważyłam u siebie problem z doznaniami seksualnymi. Okazało się, że po dwóch ciążach moje mięśnie są zbyt poluźnione i nie odczuwam przez to orgazmów. Pan doktor przedstawił mi zależy zabiegu O SHOT, zdecydowałam się i teraz znów mogę cieszyć się miłością z moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×