Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stokrotkakotka

ginekologia estetyczna

Polecane posty

Gość stokrotkakotka
Zgłosiłam się do lekarza w związku z tymi problemami, najdokuczliwsze było nietrzymanie moczu, ale nie ukrywam, że życie intymne jest dla mnei ważne, jestem młodą osobą i nie sądziłam, że po porodzie wszystko może sie tak bardzo zmienić. Zabieg przywrócił stan sprzed ciąży i porodu. Wiem, że ten laser wykorzystywany jest również przy innych dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HejHoo
Cieszę się, że o tym piszesz. Mnie nie daje spokoju fakt, że po urodzeniu drugiego dziecka, moje narządy tak się zmieniły, że nie czerpię żadnej satysfakcji z pożycia :( tak jak piszesz, w pewnym wieku może człowiek jest w stanie się z tym pogodzić, ale nie mam 50 czy 60 lat i mam swoje potrzeby. W jakiej dokładnie klinice robiłaś zabieg? Ja mieszkam niedaleko Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
no ja akurat w oddziale w Warszawie, al ewe Wrocławiu przecież też jest, więc na pewno tam możesz się umowić i dopytać o szczegóły. Zabieg nie wymaga hospitalizacji, więc nawet jeśli jesteś z okolic Wrocławia to uda Ci się to ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79wirginia
dziewczyny, mówicie o nietrzymaniu moczu, ale przed poddaniem się zabiegowi, należy postawić diagnozę co jest przyczyną. Od tego powinno się wyjść, a potem dopiero lekarz kieruje na odpowiedni zabieg. Czy zawsze leczy się tę przypadłość za pomocą laseru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
Zdecydowanie najpierw jest diagnozowany rodzaj problemu, wiem, że może on mieć podłoże wysiłkowe, czyli przy większym wysiłku występuje problem, albo też tzw. naglące nietrzymanie, to z kolei powodowane jest niekontrolowanymi skurczami mieśnia pęcherza. W pierwszym przypadku często zaczyna się od zmieny trybu życia, specjalnych ćwiczeń itp. w drugim przypadku wskazany jest już zabieg. Tyle wiem, ale wiadomo, że trzeba to konsultować z lekarzem. Z resztą w szpitalu można wykonać specjalne badania diagnostyczne, bo sama rozmowa nie wystarczy do stwierdzenia jednoznacznie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79wirginia
czy tego typu badania też można wykonać w klinice luxmedu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
tak, możesz zdiagnozować to na miejscu. Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć, to zadzwoń albo na stronie sprawdź, mają rozpisane dokładnie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HejHoo
Dziękuję za wstępne informacje. Wiem już o co pytać i czego się dowiadywać. Przynajmniej wiem, że nie tylko mnie dotyka ten problem :/ Prawdopodobnie będę przed świetami we Wrocławiu, to koniecznie odwiedzę lux med i wypytam czy tam wykonują zabieg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
przypomniałam sobie o Tobie - i jak byłaś w lux medzie? może już jesteś po zabiegu :D mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HejHoo
cześć :) byłam, byłam w klinice. Byłam już nawet na zabiegu! ciężko mi opisac słowami jaka to ogromna zmiana, fakt że dopiero minął trochę ponad miesiac, ale czuję się rewelacyjnie. Tak jak czytałam, zabieg bezbolesny, w zasadzie zaraz po zabiegu mogłam normalnie funkcjonowac ;) wszystko idzie w dobrą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
powinnam powiedzieć: a nie mówiłam :D wiedziałam że będziesz zadowolona, póki nie sprawdzisz na własnej skórze, nie da się opisać efektów. a jak byś miala podsumować: jest się czego bać i wstydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HejHoo
absolutnie! wiadomo, że teraz łatwo mi mówić, sama się denerwowałam wcześniej, ale na serio zabieg należy do bardziej przyjemnych niż nie. Tym bardziej, że efekty są tak wspaniałe, zę nawet gdybym podczas zabiegu miałą cierpieć, to poddałabym się raz jeszcze. Podsumowując, nie ma strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da~
cześć dziewczyny, teraz są takie modne kulki do ćwiczenia mięsni kegla, myślicie że nie warto się w to bawić? że lepiej od razu laserowo to zrobić? ja urodziłam trójkę dzieci.ostatnie 7 lat temu :) . jak do tej pory żadnych problemów nie miałam. teraz zaczęłam odczuwać takie poluznienie pochwy , przy ćwiczeniach popuszczam mocz. no muszę coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
szczerze mówiąc nie jestem w stanie powiedzieć nic na temat tych kulek, ale jakoś nie przekonałoby mnie to chyba :/ jeśli chodzi o zabieg, to tak jak możesz przeczytać o czym pisaliśmy, jest warty polecania, z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HejHoo
ja podobnie... bez zastanowienia polecam zabieg laserem mona lisa, w lux medzie zajmą się tobą tak, że kulki do niczego nie będą Ci potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem po plastyce pochwy 6 tyg.Jak myślicie,kiedy można zacząć ćwiczenia fizyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaKK
Dziewczyny a jak wrażenia po zabiegu? Nic nie bolało? Czy sam zabieg da się wytrzymać? Poszukuję odpowiedniego gabinetu w szczecinie. Polecacie jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonia78
Ja miałam wykonany podobny zabieg w Szczecinie, pod koniec lutego, absolutnie NIC NIE BOLI:) Na początku byłam bardzo sceptyczna, ale po dwójce dzieci i niewystarczającej satysfakcji ze współżycia oboje z mężem postanowiliśmy "sobie pomóc". Długo zwlekałam ze względu na wysoką cenę i mało rzetelne informacje jakie znajdowałam w internecie, aż natrafiłam na stronę ,na której wszystko było wyjaśnione jak "krowie na rowie" i się zdecydowaliśmy. Żałuję tylko tego, że nie podjęliśmy tej decyzji kilka lat wcześniej, tylko tak długo zwlekaliśmy, bo różnica w łóżku jest zdecydowana. Na razie nie planuję kolejnej ciąży, więc efekt powinien potrwać dobre kilka lat, dlatego myślę, że najlepiej zdecydować się na to ujędrnianie od razu po ciąży po której planujecie kilkuletnią przerwę w rodzeniu. Ta strona to http://rewitalizacjapochwy.pl/ śmieszna nazwa, moim zdaniem trochę zbyt dosłowna, ale strona bardzo przydatna i robiłam zabieg u tej Pani doktor, jestem bardzo zadowolona, ale pewnie inni też są dobrzy, więc oszczędzajcie i nie zwlekajcie, szkoda młodości i namiętności na odwlekanie tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina89a
Kompletnie się tym nie przejmuj, ginekologia estetyczna to już nie jest temat tabu. Naprawdę, nie tylko Ty po porodzie masz z tym problem - poważnie Ci mówię. Sama zastanawiam się nad labioplastyką. Wiadomo po ciąży niekiedy kobieta po prostu musi i tyle, żeby nadal czuć się w pełni tą kobietą. Przeglądam ofertę zabiegów kliniki: https://goldclinic.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/ i jestem coraz bliżej zdecydowania się na ten krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolono mi na pierwsze współżycie.Trochę bolało,mam nadzieję że później będzie lepiej.Mimo wszystko zabieg polecam.Jestem po zabiegu 3 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że ginekologia estetyczna robi się coraz popularniejsza, bo potrafi znacznie polepszyć życie seksualne, np. po porodzie. W Rzeszowie jest dobra klinika Moja estetyka, gdzie można wykonać tego typu zabiegi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jedna z koleżanek nie miała problemu z kwestiami kobiecymi po tym jak odbył się poród może dlatego, że rodziła przez cesarkę. A jednak w trakcie porodu naturalnego troszkę zmienia się budowa ciała kobiety a szczególnie narządy rodne. I ja osobiście na leczenie nietrzymania moczu bym poleciła zabiegi w centrum estetyki. Zabiegi z ginekologii estetycznej są już tak zaawansowane, że spokojnie zaraz po zabiegu można udać się do domu. http://www.beauty.com.pl/pl/ginekologia-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was korzystała może z zabiegów w klinice Invimed w Poznaniu, szukam opinii na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaLisa Touch
Korzystałam po porodzie z MonaLisa Touch. Jestem zadowolona. A Ty jaki konkretnie zabieg masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno w klinice Sfera mają takie zabiegi w ofercie. Ja co prawda nie korzystałam z nich, ale chodzę tam na inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i widziałam w ulotce. Na stronie http://www.klinikasfera.pl zresztą też mają o tym informację. Klinikę mogę śmiało polecić, bo naprawdę jest świetna i lekarze godni zaufania, zwłaszcza mój ulubiony dr Migała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dobrze sprawdza się właśnie ten nieinwazyjny lifting. U mnie wystarczył tylko jeden zabieg. Laser kojarzył mi się z czymś bolesnym. Byłam w sporym błędzie, bo zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie musisz po nich dochodzić do siebie, jak po ingerencji chirurgicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×