Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodko winna

Weeken, weekend, weekend...

Polecane posty

TrewoRZe. cieszy mnie niezmiernie Twoje dobre samopoczucie:) Oby nie opuszczało Cię dzisiejszego dnia, jak i każdego kolejnego:) Kotka poes, i ja delektuję się kawą...pysznie smakuje..wręcz delektuję się nią jak unikalnym bukietem -s maku wina. Miłego dnia i Dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głęboka studzienka po weekendzie będzie za 14 godzin:) kawał czasu:) można świat oblecieć, przelecieć:) ........wedle uznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blade rylo z wygolonymi brwiami siedzialo tu do 3 i od rana znowu to samo bez neta bladz nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję Słodko-winna ale patrząc na niektóre wpisy to strasznie ciśnienie skacze mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka ,czeka Cię pięć minut sławy na Wiocha pl.Dopracowywuję jeszcze tytuł.Będzie."Twarz wyprana w Ace" lub"Opowieści erotomanki z krypty":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
My po obiedzie wybieramy się do SPA. A właściwie do Sauny w Termach Rzymskich. Wczoraj byliśmy i znakomicie zrelaksowaliśmy się. Wspaniałe seanse zapachowo parowe opalanie nago lekki wiaterek na ciele i zimne piwko. Cóż może być przyjemniejszego od takiego relaksu w Weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bryyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleboka studzienka
hejka;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleboka studzienka
ogladam i nie rozumiem....filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwnie trochę jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochani..Piątek..Koniec- początku nowych doznań, przeżyć, myśli i nastawienia do życia:) Każdego dnia mówię sobie, od dziś chcę być lepszym człowiekiem..no ale..życie kusi jak cholera--aż żal niekorzystać.. Życzę wam pozytywnego nastawienia, uśmiechu na twarzy i w sercu:) Aby każda chwila była wyjątkowa:) http://www.youtube.com/watch?v=gDKXAEKdq2M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Taką dobrą chwilę dobrze było b spędzić np w Termach Rzymskich na seansach parowo-zapachowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taką chwilę Szanowny gościu, marzę spędzić Na Słowacji. Spiski Hrad.. miejsce cudowne, człowiek czuje się tam niewiarygodnie wolny..Byłam tam kilka razy..nadal chcę tam powrócić, jak do ulubionej książki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka, więc życzę Tobie tego:) ogólnie udanego piątku, soboty i biedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodko winna
Prymitywny SamCZe:) modlę się o to:) Dziękuję i cóż.. i ja Tobie mogę życzyć takiego weekendu..pełnego wrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak zwykle piękne kobiety zawsze o krok przed facetem , miłego weekendu Słodko Winna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×