Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

drzwi okna bramy

Polecane posty

Gość gość
drzwi tylko i wyłącznie od www.gerde.pl z Wrocławia- szczególnie piękne drzwi dre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą drzwi okien i bram to polecam wam zgłosić się do www.uni-plast.eu Oferują świetne produkty w dobrych cenach. Ich siedziba znajduje się w Lubaniu w województwie dolnośląskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derim
Akurat jeżeli chodzi o dobór bramy garażowej to sam nie tak dawno szukałem odpowiedniego rozwiązania. Przez znajomych oraz opinie w internecie trafiłem na model RenoMatic Light i jak najbardziej mogę polecić osobom które chcą mieć bramę segmentową. Dobrze wykonana, odpowiednio gruba oraz w zestawie z napędem ProLift. Nie będę się rozpisywał, bo tutaj http://www.promocja.hormann.wroc.pl/renomatic-light macie dokładne informacje na jej temat, ale również jak sie zdecydujecie to można skorzystać z trwającej promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnej jakości okna i drzwi pcv mam z https://plastixal.pl/ i ich jakość jest bardzo solidna, są solidnie wykonane, wytrzymałe, odpowiednio szczelne, mają dobrą izolację termiczną. Dobrze że na tę właśnie firmę trafiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodawski
Zgadzam sie co do Hormanna. Bardzo dobre mają bramy i nc się z nimi nie dzieje. Mam co prawda starsze rozwiązanie u siebie, segmentowe, ale to był najlepszy wybór. Po kilku latach brama działa jak nowa, nic się z nią nie dzieje. Właściwie to jest rozwiązanie bezobsługowe. Teraz zastanawiam się, czy nie dołożyć napędu. Byłoby bardziej komfortowo zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmę Bakar. Okna, drzwi wejściowe i wewnętrzne, bramy garażowe, parapety, rolety. Co Pan potrzebujesz to kupisz i jeszcze w cenie zamontują. http://bakarokna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z perspektywy ostatniego roku to bardzo wysoko moge ocenić okna ALU od Okno Plus – http://oknoplus.com.pl. Gdybym nie wiedział że mają już rok to pomyślałbym że są dopiero co kupione i osadzone, nie widać żadnych śladów używania, zamki tak samo dobrze pracują, nie ma jakiś rys czy innych uszkodzeń typowo mechanicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon okien i drzwi w Poznaniu http://domega.pl/. Naprawdę bardzo duży wybór w przystępnych cenach. Ja się tam obkupiłam na cały dom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Wielkopolski warto polecić Awilux, produkują naprawdę wysokiej jakości okna i drzwi na systemach marki Schuco. W ich salonie w Lesznie mają też duży wybór rolet, osłon i rozwiązań do domu inteligentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dobrym podejściem się spotkałem w Sigmie u pana Tomka. Rzeczowy konkretny człowiek bardzo dobrze zorientowany w oknach jakie ma w ofercie także mogłem pytać do woli ;-) Udało się fajnie wybrać z oknami OknoPlus w opcji Skandynawskiej. Okna do zadań specjalnych o bardzo wysokiej izolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupienie drzwi, czy okien to nie wszystko. Najważniejszy jest dobry montaż. Kilka lat temu wymieniałam okna w domu i montaż zleciłam wątpliwym fachowcom. Drugi raz już tego nie zrobię, tylko znajdę firmę , która się zajmuje profesjonalnym montażem, bo poźniej w razie czego można złożyć reklamację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam u siebie taki mini składzik i chciałem trochę zautomatyzować wejście. Tanio mi wyszedł zakup http://bramyrolowane.eu/. Brama rolowana, do tego automatyka idealnie powiązania. Bałem się, że brama będzie jakoś szybko opadać, ale nic takiego się nie dzieje. Silnik jest bardzo wytrzymały, a mocno eksploatuję na co dzień jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mony

montaż musi być profesjonalny, a szczególnie jeśli chodzi o droższy produkt. Nie raz widziałem, że produkt był zmarnowany bo ktoś pożałował 200 zł (a produkt powiedzmy 2000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawdda

Na stronie safedoor.pl masz namiar na firmę gdzie ja zamawiałem drzwi do domu. Bardzo fajne wejściowe porta verde udało się tutaj dostać w fajnej cenie. Miły kontakt, można było dopytać o samą budowę drzwi, montaż, wymiary i czas oczekiwania na dostawę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil

zgodzę się z Klerną. Bardzo ważny jest dobry montaż. kiedy wymieniałem bramę to zadbałem, żeby zrobiła to dobra ekipa, bo brama była droga i nie mogłem sobie pozwolić na to, żeby eksperymentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bramę i okna z Oknoplast i mega polecam, kupiłem w zeszłorocznej promocji zimowej. Teraz też była. Drzwi zewnętrzne z kolei mam z firmy Aluhaus to pochodna Oknoplastu, bardzo polecam. Świetna jakość, tutaj stolarka aluminiowa, nie PCV jak w przypadku okien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak u Brunona, okna Oknoplast, a drzwi aluminiowe Aluhaus. Bardzo polecam wybór stolarki okienno-drzwiowej strzał w 10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drzwi Aluhaus model Titus + naświetla po dwóch stronach, Okna Prismatic z Oknoplast i z tej samej firmy brama garażowa segmentowa Belado. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×