Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po jakim czasie od urodzenia wasze ciało wróciło do dawnego wyglądu

Polecane posty

Gość gość
Wy wszystkie adbane tylko szkoda, ze tego na ulicach nie widac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
jeku, ale co to są dwa miesiące?? Ja dopiero się dziecka "nauczyłam" po dwóch miesiącach :) Powrót do formy zajął mi rok! Więc nie oglądaj tego swojego ciała z rozpacza, tylko dużo spaceruj z maluchem, zdrowo sie odżywiaj i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytulam 17 kg,a jadlam normalnie(nie za dwoje) pracowalam fizycznie prawie cala ciaze,wiec mialam sporo ruchu. Wszystko poszlo w brzuch i piersi, syn urodzil sie z waga 3170, jestem prawie 2 lata po porodzie i waze 58kg,przed ciaza 56kg,mam 166 wzrostu. Zaczelam kręcić hula hopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulan
po pierwszej ciąży zostało mi 5 i zaszłam w druga.po ponad roku ta druga ciąża. W drugiej przytyłam 12 które zrzucilam w pol roku. Teraz jest 9 miesięcy po a mi zostały tylko 3kg po pietwszej:) ale kosztuje mnie to pol godziny dziennie na orbitreku. Bez ćwiczeń nieschudlabym. Tak jak po pierwszej nie ćwiczyłam i nie udało mi się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses111
Po tygodniu od urodzenia dziecka wróciłam do dawnej sylwetki. Nawet lepiej wyglądałam. Zero rozstępów, cellulitu, oponki czy boczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się w ciąży żre bez opamiętania, to tak potem jest. Kto to widział 15,20,30 kg przytyć w ciąży. To jest chore i ciało potem też jest chore. Ja w ciązy przytyłam 5kg. Już jestem długa matką bo 7 lat, ale nawet teraz jako stara baba 33letnia, wyglądam 100 razy lepiej niż większość młodych "mamusiek" Kto to widział 5 kg przytyć w ciąży! To jest dopiero chore. Chyba całą ciążę byłaś na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na kafe wszyskie wróciły do formy po tygodniu, a nawet schudły zaraz po porodzie. Najlepsza jest ta, co napisała, że w ciązy przytyła 5 kilo. Pochwal się wagą wyjściową, bo tyle tyją wyłącznie opasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam cukrzyce ciazowa i to wcale nie jest rzadkie zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się wydawało niemożliwe szybkie wrócenie do formy po ciąży. W zasadzie założyłam, że przytyję 30kg skoro tak twierdzi większość kobiet. Poza tym mając 36 lat nie miałam złudzeń, że lepiej to już było. Jednak ku mojemu zaskoczeniu w ciąży czułam się fantastycznie. Przytyłam 14 kg, a dwa tygodnie po porodzie nie miałam już 11kg. Co więcej nie miałam żadnych rozstępów na brzuchu. A sam poród wspominam bardzo dobrze. Dodam, że rodziłam sn i nie musiałam być nacinania oraz zszywana. Pewnie odezwą się głosy, że fantazjuję, ale pisze to przede wszystkim do kobiet, które są po 30. Jak widać będąc "starą babą"jak to niektóre z Was mnie tu określają, można dobrze wyglądać po ciąży. Dodam, że nie stosowałam żadnych diet, ani ćwiczeń. Po prostu racjonalne i zdrowe odżywianie, ale nie od początku ciąży, tylko styl życia od dawien dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po pół roku wagę mam sprzed ciąży (174 cm i 60 kg) niestety ciało już nie to. W ciąży przytyłam 25 kg choć wcześniej dużo ćwiczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam w wieku 29 lat. Od 14 roku życia niezmiennie ważyłam 44-45 kg przy 166. W ciąży przytyłam do 59 kg. Po ciąży ważyłam 51 kg i dopóki karmiłam piersią, to waga się trzymała. Miałam nadzieję, że moje marzenie się spełniło i wreszcie będę miała tyłek i cycki, ale jakiś rok po zakończeniu karmienia waga i wymiary wróciły do starej normy - jedyne co mi zostało to delikatne rozstępy na pośladkach. Geny znów wygrały. Czy może hormony, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo mało tyłam w każdej ciąży Sam gin-poloznik mówił,ze malo która kobieta potrafi tak malutko nabrać masy a mieć zdrowiutkie poprawnie odżywione dziecko ,wiec ciało bezproblemowa zaraz po porodzie niemal natychmiast dochodziło do poprzedniego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nigdy nie zajdę w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1982
Ja w ciąży w moim synkiem przytyłam 6 kg, po urodzeniu wazylam kg mniej niż przed ciąża. Cala ciaze przechodzilam w ubraniach sprzed ciąży - kupilam tylko 2 pary spodni i moze 2 koszulki. Po urodzeniu przez ok 1.5 mies mialam delikatny brzuszek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1982
I pracowałam do dnia porodu, jak dzis pamietam - popoludniu wrocilam z pracy a wieczorem pojechalismy na porodowke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja utyłam bardzo duzo w ciaży, nawet nie pamiętam ile. Ale byłam wieelka :):) Po roku ważyłam nawet mniej niż przed ciażą. Nie mam rozstepow, ale to chyba genetyczne, bo moja mama tez nie. Ciazę wspominam przefajnie- jadłam co chciałam i ile chciałam :) Nie przejmując sie w ogole- syna urodziłam bez problemów ponieważ dzien przed porodem jeszcze w pracy byłam/ Nie wiem skad ten napór, zeby babka tydzien po porodzie juz byla w formie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzilam dwa miesiące temu w ciąży przytylam 11 kg i waga wróciła do normy dwa dni po porodzie dzisiaj wogóle nie widać że rodzilam. Autorko nie przejmuj się boczkami masz dzidziusia przy sobie to tym się ciesz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wy wszystkie adbane tylko szkoda, ze tego na ulicach nie widacusmiech.gif" xxxx tylko, że jak widzisz grubą mamuśkę na ulicy, to na 90 % jest to kobieta, która przed ciążą też nie była laską. to nie jest tak, że wszystkie kobiety przed ciążą wyglądają jak modelki.. wręcz przeciwnie. jak patrzę na znajome czy kobiety, które znam z widzenia, to zmiana w sylwetce po ciąży na oko jest żadna lub niewielka- chude są chude, grube nadal grube. a jak spotykam koleżankę, która przytyła, to jest to jakieś 5 kg a po ulicach chodzi mnóstwo szczupłych kobiet i dziewczyn- trzeba mieć klapki na oczach, żeby tego nie widzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po roku, ale pilnuję się z jedzeniem, trochę biegałam pewien czas. W ciąży przytyłam 20 kg. Waga ta sama ale ciało juz nie tak jedrne jak przed ciążą. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda mama
Jestem 7 tygodni po porodzie waga przed 62, dzis juz 61.5 karmie piersia i trzymam diete, chce zejsc do 57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po miesiącu może tak do trzech wracałam do dawnej formy. Miałam do ciebie( autorko) bardzo podobną wagę tylko że ja mam 170. Teraz mam 52 kg i jestem strasznie zadowolona, bo wreszcie wyglądam jak człowiek, a nie jak chuda tyczka.Przed ciążą miałam bulimię i dlatego byłam taka przychuda, a teraz wróciła do mnie energia! Z tego co wiem nie da się w pełni zlikwidować rozstępów :/ dlatego ja podjęłam się operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesiecy przed ciaza bardzo utylam, bralam hormony na zajscie. W sumie kolo 10 kg. Zaszlam w ciaze , przytylam 30, spadlo po 2/3 tyg. Bylam strasznie napuchnieta. Ale te 10 dodatkowych po 3 miesiacach, walczac ostra dieta, karmilam butelka i moglam sobie pozwolic na diete, obecnie drugs corenka ma 3 miesiace, znowu przytylam ponad 30 kg, i podobnie, w tym przypadku zlecialo mi 24 kg. A na reszte nie zwracam uwagi..skupiam sie na dzieciach, po warzywach mala ma biegunki, po pestkach, nasionkach , gazy, owocow procz arbuza nie toleruje, takze diete mam na razie w powazaniu:) jestem gruba i wygladAm jak locha, na razie mi nie przeszkadza:) z czassm,.kiedy mala bedzie na butelce, dieta na pewno wkroczy w *******ie ma bata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dodam jeszcze tylko ,ze obie moje corcie byly duze, pierwsza 4820, druga 4320 i 60 cm i tez 0.rozstepow, ale to akurat chyba sie dziedziczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już 3,5 miesiąca po porodzie. Karmię naturalnie, przytyłam w ciązy 19 kg, 10 zeszlo po porodzie, a reszta ani drgnie.nie wiem, co jest nie tak, jem zdrowo, ćwiczę. Jakby organizm bronil się przed zgubieniem tych kilogramów. Cellilit zrobil się niemilosierny,peelingi, kremy masaże i nic. Mam 31 lat. MOże to już wiek nie ten? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu a co ma wspolnego urodzenie dziecka z tym ze dzień przed porodem byłaś w pracy ? Tylko czasami nie pisz mi ze byłaś aktywna bo akurat ty cały dzień siedzisz na d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,Nie przejmując sie w ogole- syna urodziłam bez problemów ponieważ dzien przed porodem jeszcze w pracy byłam/,,, No to pewnie jakbyś w pracy nie była - problemy z porodem by były ?? PARANOJA JAKAŚ ;p\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gs30
Ja w ciąży przytyłam ok 37 kg.Do porodu szłam z wagą 99 kg:)urodziłam córeczkę w listopadzie a juz w marcu miałam wagę 62 kg jak przed ciążą.Jak to zrobiłam?powiem szczerze ze przyszło mi to z łatwością.Odrazu przeszłam na diete,nie karmiłam piersią wiec mogłam.Odstawiłam chleb,piłam dużo i tylko wode no i jadłam poprostu mało.Oprócz tego mała miała kolki więc dała się we znaki:)Od stycznia zaczełam cwiczyć(miałam cesarkę więc musiałam czekać) SKALPEL E. CHODAKOWSKIEJ.REWELACJA juz po dwóch tygodniach miałam efekty z rozlazłej kluchy zaczeło byż widać zbiote ciało.Ćwiczyłam codziennie,ani razu sobie nie odpościłam.jak wspomniałam moja córeczka miała kolki i nie raz cwiczyłam w nocy.Wszystko zależy od nas "nic sie samo nie wydarzy"a kobiety które narzekają ze nie moga schudnąć to poprostu sorki ale lenie patentwe albo poprostu lubią sie takimi jakimi sa i kropka.Na dzień dzisiejszy mimo ze mam wage jak przed ciąży to mieszcze sie w ciuchy w które sie nie mieściłam.Mięśnie zastąpiły tłuszczyk.AHA dodając ze w ciąży bardzo puchłam i jadłam co popadnie dlatego taka moja waga była ale robilam to z czystą swiadomościa bo wiedziałam ze schudne i jakie mam zaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka zamówiła sobie roller do mezoterapii z yourspa.pl i sama go stosował na rozstępy itp. Jest bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łudz się że będzie jak kiedyś , już nigdy nie będzie takie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge czytać durnych idiotek które w ciąży tyją 2 kg jadą do porodu na 15 minut po 20 minutach juz jadą do domu z wagą nizszą niż przed ciążą TĘPE KRÓWSKA WY CHYBA DZIECI NIE MACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×