Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie najlepiej kupić domek na lato ? kwota do 30 tys

Polecane posty

Gość gość
Tak kupili wszyscy znajomi działki z domkami nad morzem za 30 tys, idź się wyśpij może lepiej i nie bredź. Dawaj te ogłoszenia , które są takie atrakcyjne, przeanalizujemy razem, bo może ty i czytać nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem holendra na cudzym gruncie wydumasz, nic więcej.Po to te nerwy, wyzwiska, luzuj trochę, nie dość,ze bredzisz w dziedzinie nieruchomości, to jeszcze w kwestii kultury wypadasz zerowo, lepiej siedz w domu i nigdzie się njei ruszaj, bo do ludzie się raczej nei nadajesz z takim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat temu może i kupili. Ja 5 lat temu kupilam za 25000, teraz takie same działki idą od ręki za 70000-80000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja powiedziałem że znajomi kupili za 30 tys ? wcześniej pisałem , kupili ale za 60 a ja pytam za 30 i wiem że będzie to kemping zwykły może 30 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz kupić 30 m2 na kempingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logiczne jest, że jeśli kupili po 60000, to teraz trzeba dać więcej. Takie inwestycje nie tanieją, tylko drożeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ucz mnie nieruchomości bo sam wybudowałem komfortowy dom i mam dodatkowo mieszkanie z tarasem, wiem co ile kosztuje i kiedyś kosztowało , sam kupiłem działke w 1996 za 5 tys a sprzedałem w 2012 za 180 tys bo teren dofinansowany przez UE a te mnie uczą i tłumaczą że kiedyś coś kosztowało , a teraz jest inaczej ,hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i widzisz dalej gowno wiesz ale z pustego to i Salomon nie naleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kemping, w lesie koniecznie , przecież pisałem że domek na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komfortowy dom, mieszkanie z tarasem, działki po 180 tys........ I próbujesz coś udziadować za 30 tys? Żenua :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ucz mnie nieruchomości bo sam wybudowałem komfortowy dom i mam dodatkowo mieszkanie z tarasem, wiem co ile kosztuje i kiedyś kosztowało , sam kupiłem działke w 1996 za 5 tys a sprzedałem w 2012 za 180 tys bo teren dofinansowany przez UE a te mnie uczą i tłumaczą że kiedyś coś kosztowało , a teraz jest inaczej ,hahahaha smiech.gif Nie graj już w Monoploy, anie w Eurobiznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie moge kupić kempingu za 30 tys ? wg ciebie mam wydac na dom nad morzem 400 tys ? hahahahaha ale sie ubawiłem , typowe polackie myslenie jak ktos jest bogaty to musi wszystko drogie kupować hahaha i pewnie myslisz że jak ktoś ma komfortoy dom to nie je ziemniaków bo to nie przystoi bogatej kuchni :D tylko sushi i kawior hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet mi to do głowy nie przyszło. Przecież wiadomo że wszyscy bogacze szukają domków nad morzem na kafe. Buuuuhahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowo polackie myślenie? wow Nie uważam, że musi kupować za 400 tyś Tylko jeśli ktoś ma do czynienia z jakimiś pieniędzmi, miał do czynienia z nieruchomościami to wie ile co kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooooo i jeszcze uważasz że ktoś kto ma komfortowy dom nie wchodzi na kafe , taki czlowiek jest nadludziem i pewnie siedzi na tronie w pałacu hahahaha dla ciebie to niezwykła istota która nie może pytać o kemping na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto ma komfortowy dom nie ma potrzeby o tym pisać na cafe. Ale wybaczam ci, są wakacje więc pisz sobie te swoje bajki. Za dobrze znam realia cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wiesz gdzie kupić awionetkę do 15000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajki hahahaha, tak trudno uwierzyć że ktoś ma pieniądze , rozumiem polską mentalnośc i sie nie obrażam , nie będę zmieniać swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tym samolotem? Chce sobie polatać czymś swoim!! Mógłbyś popytać swoich znajomych-bogaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, którzy coś mają nie mają potrzeby się tym chwalić- rozumiesz. Posiadanie to jest stan naturalny dla nich i nie ma potrzeby o tym pisać, bo to nie jest częścią tematu. Z tego względu, że pisaleś o domku letniskowym napisalam ci o swoim. Wyobraź sobie, że nie mam potrzeby, ani ambicji pisania w jakich warunkach mieszkam i ile mam mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze z tym samolotem. Trzeba by polatać po straganach odpustowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tam gdzie za domkiem za 30 tys. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz kupić miejsce na kempingu? Ty w ogóle czaisz podstawowe kwestie w sprawie wynajmu, dzierżawy, użytkowania itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OBRAZ 60x40 Awionetka boeing samolot myśliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee, żartowałem, mieszkam w szałasie leśnym na podkarpaciu i nawet nie mam internetu, jem borówki i jagody, czasem coś dostane z datków caritasu zadowolona i dowartosciowana ? udało mi się ciebie zadowolić ? juz cie sraczka nie bierze ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jem dużo jagód i borowek więc sraczka mi też nie grozi- spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisy bardzo lubią szczać na jagody. Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie mozna cos kupić za 30 tys nawet na allegro sa oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagody z własnej leśnej działeczki, ogrodzonej i zabezpieczonej przed dziczyzną. Tobie też polecam rozważenie zakupu własnej działki. weekendy spędzone w takich miejscach do wypoczynku, a przy tym na łonie natury zbawiennie wpływają na nastrój człowieka i poziom stresu. Przydałoby ci się rozładować jego nadmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mógłbyś wrzucić jakąś przykładową ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×