Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie najlepiej kupić domek na lato ? kwota do 30 tys

Polecane posty

Gość gość
hmm- dość krótkotrwała wydaje się ta inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to nazywasz campingiem. To stara po budowlana zaszczana szopa. Sprawdź sobie w jaki domek holenderski można kupić za 18000, to nie jest warte 8000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jaki mam liczyć ? :D luksusowy z wygodami ? po co mi to ? mam to w domu , a tam chce lowić ryby i pozbierać grzyby nie będzie mnie w domku cały dzień, tylko zatrzymać bagac i przespać się czego mam oczekiwać , apartamentu z lokajem ? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę luksusowego hotelu z obsługą bo nie siedzę w pomieszczeniu ,obcuję z przyrodą po to potrzebuje domek do 30 tys jeszcze nie możesz pojąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt duża różnica poziomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciężko będzie coś znaleźć w tej cenie. Do 30 tys, to raczej nie ma szans. Możesz poszukać czegoś na pojezierzu Łęczyńsko Włodawskim. Przy tych mniejszych jeziorach takich jak Łukcza, Krasne. Nad Białym nie znajdziesz. Rok temu z mężem kupiliśmy tam samą działkę za 30 tys. złotych plus postawienie domku. Nad morzem raczej nie znajdziesz no chyba,że na wsi jakieś 20 km od wybrzeża działeczkę za 10 tys i postawisz tam coś za 20 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge kupić 20 km od morza , nie przeszkadza mi , i tak nie siedzę w tym domku, jest mi to potrzebne do przenocowania i trzymania bagazy i wykapania się, nie chce tam przebywać , będę chodził po lesie, jezdził nad morze, zwiedzał, wyprawy do dalszych miast , calodniowe , od siedzenia mam swój duży dom i nie mam zamiaru drugiego takiego mieć jesliby było 20 km od morza chatka to bym chętnie kupił tylko muszę szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. A koniecznie musi być to morze albo jezioro? Zastanawiałeś się może aby kupić sobie coś nad zakolem Bugu? Na przyklad wpisz sobie w google Świerże albo Wola Uhruska. Ładne miejscowości, przyroda bajeczna. W zeszły weekend wybraliśmy się z mężem na podróż taką trasą nadbużańską i czujesz się tak jakby zatrzymał się czas. Domki i działeczki za bezcen. Jest również blisko kilku jezior .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesandrie - w zeszłym tygodniu tez tam byłem :) ale trafiłaś przechadzałam się przez sobibór i zbereże , widziałem ta przyrodę może nad jeziorem białym cos bym znalazł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tamtędy chodziłam :) Może gdzieś się nawet widzieliśmy :D W Okunince nie znajdziesz. Jestem w temacie bo w zeszłym roku kupowaliśmy z mężem działkę. Udało nam się kupić za te 30 tys. bo kupowaliśmy od wujka męża. Ale ceny tam są bardzo wysokie obecnie. Raczej szukałabym czegoś w okolicznych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznalem tam paru ludzi , mówili że siedlisko można kupić za 20 tys ,dużo bocianów, konie galopuja po łąkach i niestety mnóstwo komarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chyba tak zrobię, jeśli mam do wyboru domek drewniany 15 km od morza na dzierżawionym terenie działek za 60 tys to wole kupić domek z działką własnościowy własnie w tych miejscowościach jak Sobibór np , do jeziora Białego sobie dojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawiłeś się kiedyś nad Białym wieczorami w wakacje ? Jest świetnie. Lepiej się tam imprezuje niż w Sopocie czy Międzyzdrojach. Tak więc uważam, że warto jest kupić domek w tych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super tam jest i jeszcze mam duzo znajomych tam, podczas mojej nieobecnośc***ilnowaliby domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jezior białe jest straszne. Nie lubię tam jeździć. Plaże tragiczne, leży się w trawie jak krowa. Jak coś to wolę kąpieliska na roztoczu. Zresztą powietrze bez porównania czystsze. ale za 30000 to coś ciężko byłoby kupić. Chyba, że w małych wioskach. oczywiście chodzi mi o sam grunt, bo jakieś siedliska po starych dziadkach to są w granicach 100000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie sa same kosmiczne ceny , znam ludzi którzy pochodzili po wsiach i kupili za sensowne pieniądze siedliska natomiast ci co w necie się ogłaszają to wiadomo że chca zbić interes życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na roztoczu już niestety tak się nie da. Warszawiacy zaczynają tutaj się osiedlać. Potrafią za kawałek piaszczystego pola zapłacić jakiemuś dziadkowi 100 tysięcy. Także cenią się już wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5
hmmmm smialo mozesz kupic domek za 30tys ,a nawet taniej w Lubkowie ,badz wydzierzawic grunt ,a domek postawic za dowolna kwote cos o tym wiem sa wolne 3 dzialeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, albo tak jak już ktoś wyżej wspominał, warto w biurze nieruchomości poprzeglądać oferty, np tutaj - www.brokernieruchomosci.pl wiem,że znajomi w taki sposób załatwili fajny domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliska6
Moje zdanie jest taka, że najlepiej kupić działkę na mazurach i samemu postawić domek. Jest tam wiele ciekawych miejsc, o czym można przekonać się wchodząc na stronę http://dzialkanadjeziorem.pl . Poza tym taka inwestycja jest bardzo opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ta firmę www.partner.szczecin.pl zmontują przepiękny domek zaledwie kilka dni, a służyć Ci będzie wile, wiele lat, naprawdę, I to za niewielkie pieniądze. Teraz już chyba nie opłaca się stawiać murowanych, tylko drewno! Ja dzięki nim mogę teraz cieszyć się domkiem każdego lata ile mi się tylko podoba, wypoczywać nad wodą z dziećmi, a pieniążki za wykonanie już dawno nam się zwróciły, polecam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×