Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co WAM dał WASZ BÓG?

Polecane posty

Gość gość
singielka1983 dziś wspólczuje smutas.gif mnie nie dał nic, prócz życia. -----------------f**k..zdecyduj sie w co ty wierzysz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam życie dali rodzice uprawiając seks, ale skoro Wam dał koleś co podobno był swoim synem to spoko, może czas zmienić leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akiane Kramarik też na malowała Je,zu,sa gdy by ła w n iebie i jest je scze inne postac kt ura byl a w niebie dz iec,ko które było w n,iebia naj,ego podst,awie powst,ała ksiazka i filmhttps://www.youtube.com/watch?v=CkvEl5VD9EM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Colton Burpo opisuje niebo a to sa babtysci odmiana protestantyzmu czyli nie uznają objawię wiec na pewno nie sluszeli o Faustynie kowalskiej która też opisywała ze w niebie nie ma starych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałem ta książkę niebo istnieje naprawdę powiedział też ze czeka nas jeszcze jedna wojna światowa sybila też o tym pisze o chłopach poprzebieranych za baby chyba chodziło jej o gender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne i co jeszcze?? Wrózki czasami też cos zgadna a pozniej sie ciesza ze mialy racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singielka---to jak bog dalk ci zycie??skoro nie dal ci nic..?? nie rozumie . Pamietaj ze wiare kazdy wybiera sobie sam! I kazady ma prawo wierzyc w co sobie che... dlatego mamy tele wojen na wicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katole chyba nie zrozumiay tematu bo p******ą o czym innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAM dał WASZ BÓG jednej dał talent malarski drugiemu dał zobaczyc dziadka w niebie a ostatni film o ateisce która nawróciła sie w Medjugorie czyli bóg dal jej wiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli ktos nie ma boga? uczepiliscie sie jak rzep, tego, ze napisalam,ze dal mi zycie, nie wyczuwszy ironii :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
objawienia w fatimie rok 1917 matka boza ostrzegała ludzkos by nie grzeszyła bo spadnie kara ludzie nie usłuchali 2 wojna sw medjugore matka boza ostrzegała wojna domowa w jugosławi kibecho matka boza ostrzegała wojna domowa ugandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojny plagi itp to zrobili ludzie, nie bog. bo skoro bog jest milosierny skad potop? sodoma i gomora? itp? ilu ludzi (wg biblii) zabil bog a ilu szatan? masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjtujuykyukyu
To co złe nie pochodzi od Boga. Na świecie jest zło, ale nie pochodzi od Boga, który jest Miłością. Tak w ogóle to polecam książkę "Dowód". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bog stworzyl czlowieka na wlasne podobienstwo (dla czepialskich to znowu cynizm) a skoro ludzie zabijaja wlasne dzieci, kradna klamia, jest w nich wiecej zla niz dobra znaczy ze w bogu tez jest zlo, i nie mydlcie oczu dobra wola...dobro i zlo to spadek od "boga"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singieka jedna madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przeszkadzac Bogu
a co bóg dał imhttps://www.youtube.com/watch?v=c0EON3_pU1s kogut andrzej sowa narkomanhttps://www.youtube.com/watch?v=oIXmy7Eeggw wyleczył go z narkotyków świadectwo marcina boczka to już materiał na film okultysta i zoofilhttps://www.youtube.com/watch?v=dYaGYFNKeE4 a tutaj straciliśmy mistrza w karatece został księdzem hhttps://www.youtube.com/watch?v=DFE8KsldF14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty myslisz ze bedziemy ogladac jakies durne filmiki z youtouba?? prosze cie ogranij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:02 właśnie w odróżnieniu od katolików nie uważam się za najmądrzejszą mam dystans i tolerancje, udzielam sie tylko jak mnie kąsają :) P.S. pani/pan od filmików nawrócić się nie dam, sorry taki mamy klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile mam pisać ze za każdy grzech trzeba zapłacić własnym cierpieniem to jak prawo fizyki jest akcja t musi być reakcja te filmiki mówią co im bóg dał i to sa ciekawe świadectwa i jest takich pełno świadectw i ja terz kiedys sie zajmowałem okultyzmem i od czasy przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego nawruciłem sie a terz nie zamierzałem sie nawracać jak ci wszyscy na tych filmach bo to zależy od boga a nie od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dał mi Bóg? słońce gwiazdy rosę o poranku biedronkę misia koala całą mnie każdą komórkę w ciele i jej superaśny kod genetyczny dał mi piękną miłość 6 letnią i za nią Bogu dziękuję mimo, że z nim nie jestem bo odszedł i on ma rodzinę ale dziękuję Bogu za tą pierwszą miłość Bóg dał mi rodziców siostrzenice i siostrzeńce zachody i wschody słońca morze góry pyszne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oprócz tego Bóg codziennie daje mi milion szans na poprawienie swojego życia na lepsze i za to Go kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata G
Mój Bóg dał mi wszystko. Zdrowe dzieci, całkiem udane zresztą, męża, no, nie narzekam, pracę dającą kasę i satysfakcję. Kocham GO, co dzień dziękuję, że obdarza mnie swoimi łaskami. Jestem chrześcijanką, jestem katoliczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi dał(sarkazm) ojca pijaka-juz nie zyje, nieszczęscia w rodzinie, jednym z najwiekszych była smierc 2 dzieci mojego brata, które żyły 2 tygodnie.moje choroby,choroby mamy,siostry i babci. wiecie jak to jest isc na pogrzeb swojego ojca w wieku 16 lat? albo pojsc na pogrzeb 2 malutkich niczemu winnych dzieciaczków I widziec jak komus bliskiemu z żalu serce rozrywa?? to jest ten wasz bog??? to ja podziekuje za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×