Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co WAM dał WASZ BÓG?

Polecane posty

Gość gość
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata G
Mój ojciec zmarł na ostra niewydolność wątroby, matka też nie wylewała za kołnierz. Ale na początku miałam dobre dzieciństwo, w sumie nie mogę narzekać, może już w dorosłości mojej przesadzali z piciem. brat ma upośledzone dziecko...Mój Bóg dał tej małej upośledzonej dziewczynce rodziców, którzy ją kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego napisałam w nawiasie ze to sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaa, jednemu bóg dal sloneczko , dobre jedzonko itd, a drugiemu wojnę. Modlicie sie do boga o kazda duperele, jakby on nie mial wazniejszych spraw do zalatwienia - chorych , biednych. Ale widac nie ma, skoro oni sa. Dlaczego akurta was ma ratowac, skoro inni umierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby byl i mial moc ocalilby wszystkich , gdybym ja byla bogiem swiat pelen bylby szczesliwych ludzi. po uj zsylac zlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez jaj, ani chorych ani biednych tez nie ratuje bo go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym razem ty sie ze mna zgadzasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k,22lata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys dalam ale od 4 lat zmadrzałam. chodz musiałam wysłuchiwac ze jak tak mozna mowic i ze bierzmowanie jest taaaakie potrzebne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie niestety dałam ochrzcić, bo nie miałam wyboru, wiadomo,że chrzczą w niemowlęctwie i posyłają od przedszkola na religię bo umysł dziecka jest najbardziej chłonny, ponadto chrzest, komunia,ślub to duża kasa dla kleru. wystarczy raz przeczytać cała biblię :) i zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam tylko bierzmowania..slubu koscielnego i tak nie bede brała:-) Na szczescie mój brat 16letni tez dośc szybko zrozumiał ze to jedna wielka sekta i podziela moje zdanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądra dziewczynka. szacunek wielki, że nie pozwoliłaś się zdominować :) nie będę tu pisała o machinie marketingowej i manipulacji bo Ty wiesz a reszta nie pojmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wiem ale jest jeszcze duzo katoli...na szczescie co roku coraz mniej. Za pare lat w polsce juz nie bedzie takiego katolandu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie. bo niestety mózgi są prane już w przedszkolu.nieliczni myślą logicznie, reszta goni za stadem. ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsród moich znajomych bardzo duzo osob sie przyznalo ze nie wierzy ale chodzi do kosciola tylko dlatego ze rodzice/dziadkowie im karza..dlatego mysle ze za pare lat to sie zmnieni i ludzie nie beda sie bali przyznac ze nie wierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taka nadzieje ze to chodź troche sie zmieni. i ze radia maryja w koncu nie bedzie bo to dopiero pierze mozgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy Ci ludzie ciemni, wysyłają ostatni grosz ojcu dyrektorowi, ale jak był przypadek, że pan chory na raka zwrócił się o pomoc a rydzyk odmówił nagle cisza. żydzi źli, tusk ma krew na rękach. uczą od małego nienawiści, w imię boga. cienka linia nas dzieli od islamistów pod względem religijnego fanatyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to powiesz na głos to cie katole zlinczuja jego zdaniem tylko kaczyński jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma Bóg do instytucji KK ? co ma bóg do dżihadu? pewnie tyle, co ja do śniegu na Grenlandii.... Wiara w Boga nie oznacza głupoty u człowieka :) ale całowanie księdza w pierścień a i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez ie rozumiem czemu Bóg wszystkim kojarzy się z KK?:classic_cool: Nie mylcie wiary z religią to dwie naprawde skrajne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×