Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh29

starania i ciaza po poronieniu, zapraszam nowe kobietki :)

Polecane posty

Gość Moniczkaaa86
ewag mieszkam w wawie ale z tym staraniem poczekamy jeszcze. Ja musze wrocic do formy pod każdym wzgledem no i zapisana jestem do drugiego lekarza na konsultacje moze doradzi cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilke Moniczkaa trzymaj sie :( JA wczoraj wyladowałam na pogotowiu ale lekarz sam nie wie czy mam zapalenie jajnika czy pecherza :/ a na izbe przyjec nie odwazyłam sie pojsc ( to był TEN SZPITAL w którym w lipcu piekło przeszłam ) zastrzyki pomogły poszłam spac a rano horror bol okropny :/ wymioty zadne leki sie nie przyjeły bo wszystko zwymiotowałam :/ bedzxie to raczej pecherz bo jak sikam to umieram :/ tez przespałam pol dnia chyba z bolu . Z mezem sie pokłociałm bo mi kazał jechac na pogotowie zapomniał tylko ze musiałabym potem z tym bolem godzine wracac pieszo sama bo spał do 10 a na 12 do pracy szedł :/ mnie w**rwia to jego nierozgarniecie czasami :/ wogóle wszystko mnie w**rwia i wynika to pewnie z bolu teraz juz mi lepiej troche mam brzuch lekko obolały i jakby opuchniety wiec lece brac leki i spac :/ trzymajcie sie kochane i za mnie kciuki zeby mi do jutra przeszło bo oszaleje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kolejne nowe dziewczyny. Miętowy trzymam kciuki żeby było lepiej. Ja we wtorek do lekarza mam nadzieje ze wszystko się oczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaaa86
moze nie tyle co powaznie ale smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shirkaa
Miętówka, w takim razie zdrówka życzę. Miałam kiedyś zapalenie pęcherza, wiem co to za ból. Jeżeli masz możliwość, to zaopatrz się w żurawinę np. herbata, sok. Przynosi mega ukojenie. Trzymaj się Kochana! Moniczka, strasznie mi przykro z powodu Twojej straty.. Najważniejsze to nie trzymać w sobie tego bólu, pisz kiedy tylko masz ochotę! To jest teraz czas na Twoją żałobę do której masz prawo. Ja wierzę i trzymam za to mocno kciuki, że za jakiś czas znów zobaczysz 2 kreski a za 9 miesięcy zostaniesz mamą ślicznego i zdrowego maluszka. Mój mąż jest teraz tydzień, więc działamy póki czas. U mnie z powodu problemów z hormonami ciężko ustalić owulację. Ale powiem Wam, że dopiero zaczęłam pić dziurawca a już czuję, że jajniki mi pracują. Mam ogromną nadzieję, że tym razem te zioła też mi pomogą. Ale na razie odpuszczam mierzenie temp itd. Muszę się zdystansować bo oszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny . no dzis juz lepiej ale nastraszyła mnie znajoma bo zadzwoniła do mnie i chciała wpasc ja jej powiedziałam ze leze a ona mi powiedziała ze jak zaszła w ciaze ze swoja córka to miała takie bole silne brzucha i nie mogli wykryc co jej jest dopiero jak BTHCG zrobiła okazało sie ze jest w ciazy i dopiero jej pomogli :/ ale ja jej tam nie wierze przeciez nie bolało by mnie tak jak sikam jakby to było cos z ciaza zwiazanego poza tym ja czuje sie juz jak na okres ( mam miec 15.09) bola mnie tak piersi ze mi eksploduja i rycze z byle powodu :/ no i wszyyytsko mnie wkurza a gdybym zaszła w ciaze to bym nie miała jeszcze objawów . eh ide sie polozyc bo jak tak za duzo łaze albo siedze to mi potem brzuch daje do wiwatu :/ trzymajcie sie dziewczyny . Shirkaa chyba jak juz mi przejdzie to tez tego dziurawca zaczne pic :) a co do zurawinki to dziekuje za rade własnie kazałam mezowi zakupic herbatke lub sok ciekawe czy zapamieta :) ja poki co pije sok z czarnej porzeczki bo tylko to mi przez gardło przechodzi reszta albo nie ma smaku albo mnie mdli od tego ;/wiecie co dzis rano pomyslałam ze to dobrze ze juz mi sie na okres zbiera bo jak tak by miała ta ciaza wygladac znowu to ja sie poddaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietowka, wspolczuje, zapalenie pecherza to nic fajnego :(. ogolnie widze, ze atmosfera troche smutna sie nam zrobila :(. moniczka, przykro mi, ze ciazy nie udalo sie utrzymac :(. u mnie 15 dc, staramy sie... ciekawe, czy tym razem cos z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaaa86
Powiem wam dziewczyny ze mi sie juz wszystkiego odechciewa. Nic mi sie nie chce wstac, ubrac sie nawet oddychac. Jestem przybita tym wszystkim. Pol roku i dwa poronienia...no ile mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzinsan26
Moniczka wiem co czujesz. Ja poronilam raz, w grudniu i nadal to we mnie siedzi. Nie jest to łatwe do przejścia ale trzeba wierzyć że w końcu nam się uda zostać mamami. Trzymaj się i nie poddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka, ja poronilam raz i tez uwazam, ze to o jeden raz za duzo :(. gdybym nie chciala bardzo kolejnego dziecka, to chyba bym sie poddala, bo stres zwiazany z ta sytuacja jest zdecydowanie gorszy niz inne "stresy", ktore przezywalam w swoim zyciu. i jeszcze nachodzi mnie od czasu do czasu etap obwiniania sie - ze jak ciaza obumarla, to bylam na plazy, wiec moze sie przegrzalam, ze moze za malo sie cieszylam, ze moze wypilam o jedna kawe za duzo itp. itd. mysle, ze calkowicie to ze mnie zejdzie, kuedy urodze ostatnie w swoim zyciu dziecko i powiem sobie, ze wiecej nie chce. do tego czasu te mysli chyba zawsze beda ze mna :(, przynajmniej od czasu do czasu. sprobuj moze zrobic cos, no co od dawna mialas ochote, a nie mialas okazji. moze oderwiesz sie choc na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miętówka moja siostra też leczyła się na pęcherz nawet antybiotyk dostała a okazało się że jest w ciąży... Więc uważaj na siebie i z lekami nie przesadzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, zapalenie pecherza zdarza sie czesto w ciazy. ja mialam juz pod koniec, ale moja kolezanka miala juz na samym poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a dzis juz lepiej boli troszke ale juz mogłam wstac i zajac sie moja ulubiona czynnoscia czyli sprzataniem :) ja tez miałam zaplenie pechcerza w ciazy z mała zaraz na samym poczatku ale powiem Wam ze ja juz czuje okres wielkimi krokami nadchodzacy i nawet sie ciesze bo brałam troche tych leków na pogotowiu mi dali ketonal wiec chyba bym ze stresu zeszła na zawał jakby sie jednak okazało ze jestem w ciazy ;/ ja dzis wpadłam w szał sprzatania i zabawki mojej córki uporzadkowałam chyba kolorami nawet i alfabetycznie :) z tej radosci ze mnie juz tak nie boli :) Jesli chodzi o poronienie to zgadzam sie z Wami dziewczyny ze jeden raz to juz o raz za duzo dlatego Moniczkaa wspołczuje Ci podwójnie i nawet nie dziewie sie ze tak Ci to doskwiera i tak uwazam ze jestes naprawde silna osoba ze to znosisz tak dzielnie :* ale podstawa jest wiara w to ze i nam sie uda i nie ma co siebie obwiniac Kochane chociaz uwazam ze kazda z nas i taki etap musi przejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle- ze trosze nas tu jest- to moze bysmy sobie tabelke zrobily zeby potem wpisywac ktora juz zaciazyla a ktora jeszcze czeka na motyle w brzuchu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętówka33
no k***wa dziewczyny nie uwierzycie teraz boli mnie prawy jajnik a raczej chyba jajnik bo brzuch po prawej stronie mnie kłuje co jakis czas:/ szlaaaggg mnie trafi zaraz :/ ale nie tak mocno i jak tak sie nasprzatałam to troche podbrzusze ale raczej jak na okres i kłuje mnie co jakis czas i powiem ze mniej mnie boli ale jednak boli ja nie wierze poprostu czemu mnie takie rzeczy spotykaja :/ niech juz ta @ przyjdzie bo sie wsciekne :/ musze isc chyba do lekarza jak najszybciej bo z głowa dostane tylko do jakiego lekarza tym razem bo watpie zeby ginekolog mi cos pomógł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ Miejscowosc ___ Ilosc dzieci____ Data straty_____ Data porodu Hh29 Mucha21212 Gosckiki Paulina0023 Aga88krakow Aniolkowa2014 Mietowka33 Tatik1234 Moniczkaa86 Kachna22 Aneta85 Shirkaa Ewag.............38..........Londyn........1...........1.09.14 9tc.....TBC Andzisnsan25 Madziorekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ Miejscowosc ___ Ilosc dzieci____ Data straty_____ Data porodu Hh29 Mucha21212 Gosckiki Paulina0023 Aga88krakow Aniolkowa2014 Mietowka33 Tatik1234 Moniczkaa86 Kachna22 Aneta85 Shirkaa  Ewag.............38..........Londyn........1...........1.09. 14 9tc.....TBC  Andzinsan26.....26.....Poznań.....0.....12tc.....11.12.2014 Madziorekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta85
mietowka33 szybkiego powrotu do zdrowia :) , albo tego drugiego :P .Ja ostatnio miałam zabiegany czas , dziś byłam u ortopedy spędziłam tam 4 h ... robił mi kolejne prześwietlenia dał kolejne skierowania i stwierdził ,że do pracy się nie nadaję .. l4 na 2 tyg i kontrola ... , ale już niedługo mi minie te 181 dni co można chorować .. nie wiem dokładnie kiedy muszę iść do przychodni zapytać kiedy pierwsze l4 dostałam bo nie pamiętam :-/ ... i daję wypowiedzenie , albo Oni Mi .. mam nadzieję ,że Oni mi to i zasiłek od razu :) . Choć myślę też żeby może wrócić tego 23 września do pracy .. bo od 1 pazdziernika mam rehabilitację miesięczną i lekarz powiedział ,że nie ma opcji żebym to przełożyła ... tak więc wrócić i znowu na l4 i od nowa 181 dni... he he , bo problemy z kręgosłupem mam poważne.. więc ... sama nie wiem, zobaczymy :) . Witam wszystkie nowe dziewczyny , których nie zdążyłam przywitać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... kiedys tu do was pisalam. Wlasnie dzisiaj dowiedzialam sie że poronilam. Bylam w 9tyg ciazy:( to juz moje 4 poronienie:( Mam ytanie czy któras z was robila moze badania genetyczne? na czym one polegaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ Miejscowosc ___ Ilosc dzieci____ Data straty_____ Data porodu Hh29___29___krakow/hamburg___1___06.2014____starania o kolejna ciaze Mucha21212 Gosckiki Paulina0023 Aga88krakow Aniolkowa2014 Mietowka33 Tatik1234 Moniczkaa86 Kachna22 Aneta85 Shirkaa Ewag.............38..........Londyn........1...........1. 09. 14 9tc.....TBC Andzinsan26.....26.....Poznań.....0.....12tc.....11.12.2 014 Madziorekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina, bardzo co wspolczuje :(. a co sie stalo? ciaza przestala sie rozwijac czy dostalas krwawienia? ja poronilam raz, badan genetycznych nie robilam. z tego co wiem, to badania genetyczne rodzicow polegaja na pobraniu krwi i wywiadzie z partnerami. natomiast mozna rowniez zbadac plod pod katem wad genetycznych. nie wiem, o ktore badanie ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak od paru dni nie bolaly mnie piersi i juz się zastanawialam co jest nie tak... a dzisiaj rano obudzilo mnie plamienia...pojechalam do lekarza jak najszybciej i diagnoza: brak akcji serca... dzieciątko po prostu zmarlo:-( Mi jest tak ciężko ze aż mam straszne myśli... Nie wiem dokladnie o które badania chodzilo mojemu lekarzowi..kazala się zapisać do kliniki w Zabrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ Miejscowosc ___ Ilosc dzieci____ Data straty_____ Data porodu Hh29___29___krakow/hamburg___1___06.2014____starania o kolejna ciaze Mucha21212 Gosckiki Paulina0023 Aga88krakow Aniolkowa2014 Mietowka33 Tatik1234 Moniczkaa86 Kachna22 Aneta85____29_____Wrocław___0_____12.06.13 12tc__starania Shirkaa Ewag.............38..........Londyn........1...........1. 09. 14 9tc.....TBC Andzinsan26.....26.....Poznań.....0.....12tc.....11.12.2 014 Madziorekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro Paulina z powodu Twojej straty. Ja robiłam badania genetyczne płodu po zabiegu, ale Twojemu lekarzowi chodzi chyba o te badania z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×