Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Energie2 czy ktoś się z tym spotkał

Polecane posty

Gość kasiawww3
Niestety, nie mogę ich polecić. Przeszłam cięzkie boje z nimi. Teraz korzystam z firmy Axpo i jest super. Rachunki niższe, zero krętactwa i klarowne zasady!! nie dajcie sie nabierac i korzystajcie z ofert tych, ktorzy nie chca was do cna wyzyskac. polecam axpo, bo sa fair i maja super oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie płaczą że podpisali z nimi umowę, a powinni płakać za swoją głupotę. Jak można podpisać umowę nie czytając jej? Energie2 to nie żaden dostawca prądu tylko sprzedawca energii elektrycznej debile. Nauczcie się najpierw czytać ze zrozumieniem a potem się bierzcie za pisanie negatywnych opinii. Jestem ich klientem od ponad 2 lat i jestem zadowolony, sam zgłosiłem się do nich w celu podpisania z nimi umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam mam ich dość!!! Całe szczęście, że jeszcze tylko pół roku i kończy się ta żenada z tą firmą!!! Początki współpracy masakra musiałem prosić się o to abym mógł im płacić rachunki. Faktury nie docierały. Na składanie reklamacje w różnej formie nie reagowali, żadnej odpowiedzi nie dostałem nie mówiąc o słowie przepraszam. Teraz po raz kolejny rachunków nie dostarczono ale wezwanie do uregulowania faktury dotarło bez problemu. I teraz najlepsze: DODATKOWO NAŁOŻYLI NA MNIE KARĘ 10 ZŁ. ZA WYSTAWIENIE TEGO WEZWANIA!!! SZOK!!! Ciekawe ile osób tak naciągnęli na te dodatkowe koszty. Nie będę się z nimi kopał za to 10 zł jakoś to może moja rodzina przeżyje ten dodatkowy wydatek 10 zł ;) Tylko pozostaje mi pozazdrościć osobom, który układa się współpraca z tą firmą. Jeżeli te pozytywne komentarze nie piszą sami pracownicy tej firmy...??? To tyle w temacie jeszcze tylko kilka miesięcy i koniec tej mojej pomyłki z współpracą z Energia2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownicy tej firmy(Energie 2)działają jak oszuści podszywając się pod pracowników PGE czy TAURONA,głównie chodzi o ich zarobki(stawka za podpisaną umowę) a ci co myślą,że u nich jest taniej,niech doliczą sobie opłatę przesyłową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tą firmę, mają tańsze stawki za energię to dlaczego ktoś ma niby płacić drożej? Wezwania faktycznie są opłacane ale to tylko wtedy kiedy nie w terminie regulowane są płatności to chyba oczywsite że trzeba płacić za energie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My po namowie znajomych zmieniliśmy dostawcę energii na https://www.energiadlafirm.pl/ Pełen profesjonalizm, do tego bardzo przyjazna i pomocna obsługa klienta. Szczerze Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie temat jest prosty: uczciwy sposób pozyskania klienta = uczciwa firma. Jeśli ktoś krąży po mieszkaniach i mydli oczy, że "zmieniła się firma fakturująca Tauron" to jest to po prostu zwykły oszust i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednocześnie "pozdrawiam" speców od reklamy firmy Energie2, widzę, że ostro działacie na tym forum. Kolejny sposób pozyskania klienta? Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enea natomiast nabiera ludzi... w cenie nie są uwzględnione wszystkie koszty i później przychodzi wyrównanie które może nawet sięgać od kilku do kilkudziesięcu tysięcy... uważajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał2
Jeszcze jedna uwaga: jeżeli pojawi się ktoś od energii (prądu) nie pokazujcie rachunków ani innych dokumentów ponieważ sami dokonają na tej podstawie Waszego przeniesienia do firmy... myślę że to cenna uwaga dla osób które nie mają wiedzy na ten tema. Trzeba po prostu być bardzo ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalMm
Przeczytajcie artykuł i komentarze: wrzesnia.info.pl/g/wrześC5%9Bnia/item/1122-wrze%C5%9Bnia-uwaga-energetyczny-amber-gold-szuka-naiwnych polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Energie 2 ma problem z nieuczciwymi akwizytorami biegającymi po domach. Argumenty w stylu: Tauron się rozwiązuje i przestanie działać, raz na cztery lata MUSCIE zmienić dostawcę energii są nieetyczne. Firma niestety niewiele z tym robi. Liczą się przecież pieniądze, nie ludzie. Pamietajcie, że 1. macie 14 dni na odstąpienie od Umowy oraz 2. zmiana dostawcy prądu (mówimy o części handlowej ma sens, gdy zużywacie więcej niż 4 MWh rocznie. Polecam stronę Towarzystwa Obrotu Energią. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na temat rynku sprzedaży energii w Polsce oraz kodeksu uczciwych praktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już właśnie dałem pełnomocnictwo Tauronowi i żegnam się z Energia2. Nigdy więcej takiego błędu nie popełnię!!! Zobaczymy jeszcze jak się zachowają przy rozwiązywaniu umowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałabym nic przeciwko "energie 2. ", gdyby nie fakt, że bazują na wierze w uczciwość starszych ludzi. Pukająca do drzwi osoba przedstawia się, że jest z elektrowni i pyta: Czy chciałaby pani/ pan aby było tak jak kiedyś? Co miesiąc nasz pracownik odczytywałby licznik i pobierał opłatę za rzeczywiste zużycie prądu". Potem następuje spisanie na tę okoliczność umowy i podpisanie jej przez "ufnego osiemdziesięciolatka", jednak bez żadnej informacji o zmianie dostawcy prądu, o warunkach płatności, konsekwencjach i procedurach wycofania się z poprzedniej umowy ani propozycji zapoznania się z nową umową (bo przecież najlepiej utrzymać w nieświadomości przyszłego klienta). Uświadomienie przychodzi w momencie otrzymania rachunku (dwóch rachunków: od poprzedniego i obecnego dostawcy). Jak czuje się osoba oszukana? Nie można pozwolić na takie traktowanie osób starszych. Jest to nieetyczne i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałabym nic przeciwko "energie 2. ", gdyby nie fakt, że bazują na wierze w uczciwość starszych ludzi. Pukająca do drzwi osoba przedstawia się, że jest z elektrowni i pyta: Czy chciałaby pani/ pan aby było tak jak kiedyś? Co miesiąc nasz pracownik odczytywałby licznik i pobierał opłatę za rzeczywiste zużycie prądu". Potem następuje spisanie na tę okoliczność umowy i podpisanie jej przez "ufnego osiemdziesięciolatka", jednak bez żadnej informacji o zmianie dostawcy prądu, o warunkach płatności, konsekwencjach i procedurach wycofania się z poprzedniej umowy ani propozycji zapoznania się z nową umową (bo przecież najlepiej utrzymać w nieświadomości przyszłego klienta). Uświadomienie przychodzi w momencie otrzymania rachunku (dwóch rachunków: od poprzedniego i obecnego dostawcy). Jak czuje się osoba oszukana? Nie można pozwolić na takie traktowanie osób starszych. Jest to nieetyczne i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają fajne stawki za energię, a moja wcześniejsza firma u której miałem prąd twierdziła że są oni oszustami - chcieli abym pozostał u nich. Po roku zauważyłem dużą oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość task55
Akwizytorzy tej firmy wprowadzają ludzi w błąd podając się za inną firmę . Moja żona podpisała jakieś upoważnienie do rozwiązania umowy , bo powiedziano jej że są z PGE a chodzi jedynie o to , że będzie teraz otrzymywała rachunki co miesiąc. Akwizytor nie zostawił jej żadnego potwierdzenia dokonanej transakcji. Telefony do konsultantów są głuche i nie można się do nich dodzwonić. Chyba skieruję sprawę do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, natychmiast piszcie i wysyłajcie do nich list polecony z rozwiązaniem umowy. Wzór znajdziecie w necie bez problemu. Macie na to 14 dni od daty zawarcia umowy. Koniecznie z poczty kwit z potwierdzeniem nadania. Według prawa możecie w ciągu 14 dni od daty podpisania umowy ją rozwiązać bez podania przyczyny. Potem ewentualnie w sądzie macie dowód na to, że rozwiązaliście z nimi umowę. Nie wiem czy ta firma jest uczciwa czy nie, czy rachunki będą wyższe czy nie, ale po sposobie sprzedaży, który stosują spodziewam się wszystkiego najgorszego. Żona się dała wmanewrować. Poszło pismo od nas z rozwiązaniem umowy. 14 DNI - pamietajcie, po ich upływie będą robili co będą chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaWima
raczej odradzam. jesli szukasz oszczednosci i chcesz zmienic dystrybutora energii elektrycznej to polecam mocno firme AXPO. Z nimi jestem dosc dlugo i sporo zaoszczedzilam. maja moim zdaniem najlepsza oferte w pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oszuści , ludzie bez skrupułów , nie dajcie się nabrać tym gnojkom. Jeżeli kogoś oszukali tak jak mnie i podpisał umowę pamiętajcie ze macie 14 dni na odstąpienie od umowy, ja to zrobiłam czekam na ich odpowiedź. Oszuści i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet mnie przestrzegał nie otwieraj jak ktoś zapuka. Kretynka ze mnie nie tylko otworzyłam ale wpuscilam do mojego mieszkania oszusta z Energię 2 i zawarłam z nim umowę. Po jakimś czasie zorientowałam się ze podpisałam umowę z innym niż PGE dostawca prądu. Jeżeli ktoś mówi że Energie 2 to z******ta firma to zapytaj go ile faktur płaci? Jedną płacisz Energię 2 za prąd , a druga PGE za przesyl tzn. Energię 2 nie ma własnych słupów ani kabli ani serwisu bo to wszystko ma PGE , więc zapłacisz za przesyłkę , konserwacje i remonty dla PGE. Energię 2 to oszuści nie dajcie się nabrać, przestrzegam przed tymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero sie na nich zdecydowałam ale odpukac jest ok. Moze dlatego ze i wszstko pytałam na poczatku i wszystko wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dzwońcie od razu zeby to skonfrontować i pytajcie czy firma kogoś wysłala. Po co główkować i zupełnie niepotrzebnie oczerniać kogoś na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają fajne stawki i na razie nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w lutym zawitał do mnie pan, przedstawił się jako przedstawiciel PGE, zaproponował zmianę wystawiania fv, zamiast poboru zaliczek, fv miały być wystawione za faktycznie zużytą energię. Ok. Trzeba tylko podpisać umowę. Super. Po czym przychodzi mi dzisiaj informacja że PGE rozwiązuje mi umowę i przechodzę do ENERGIA2. Banda oszustów. Napisałem dzisiaj maila prosząc o rozwianie umowy która zaczyna się od 1 maja. Zobaczymy czy dalej będą kręcić i oszukiwać tak jak ich przedstawiciel czy da się to anulować po ludzku. Nie znam oferty, cennika. NIC. Stary a taki głupi :-( Poinformuję jak sprawa się potoczy dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzone oszukance i naciagacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa podpisała umowę w 2016r. z energie2 (ma 80l.)po czasie wyszło, że płaci podwójnie. Umowę nazywam ,,wyłudzeniową '' w dodatku podpisała na 4 lata bez żadnych ulg czy bonifikat. Rozwiązać na razie nie można bo obłożona jest karą 25zł/m-c. UOK jak i UKE nie potrafią rozwiązać problemu Firm wyłudzających podpisy na nowych umowach. W konsekwencji wyłudzania pieniądzy od Ludzi. Nazwijmy to poprawnie OKRADANIA za przyzwoleniem rządu i ustaw. Będąc w biurze w Chorzowie i drążąc temat pare spraw wyjaśniłem. Po czasie przyszło wezwanie do zapłaty ponad 1000zł za zerwanie umowy przez firmę Tauron z energie2. Ponownie wyjaśniłem to nie my zerwaliśmy umowę tylko wy jako dwie firmy świadczące dla mnie usługi. Po kilku telefonach Pani powiedział przepraszamy to pomyłka wynikła po stronie Tauronu i uznała , że sprawa została załatwiona. Nic z tego złożyliśmy doniesienie do Prokuratury zgodnie i za poradą Rzecznika. Wszyscy powinni składać doniesienia aby Rząd i instytucje odpowiednie zajęły się sprawą i dały uprawnienia tym instytucjom prawo ścigania i karania nie tylko energie2, ale telefonią cyfrową, telekomunikacja cyfrową i tp. Jestem po rozmowie z Policją ale dla nich jak i dla nas jest to gehenna. Potrzeba jest więcej doniesień aby można sprawę uznac jako celowe działanie tych firm. Firmy te działają za Rządowym przyzwoleniem i opierają się na ustawach i przepisach tak sprecyzowanych aby mogli z nich korzystać. WYSTARCZY DOPISAC DO USTAWY: kto wykorzystuje zapisy ustawy do osiągania korzyści majątkowych w nie zgodzie z interpretacją przepisu podlega karze….? Pytania na steve13@onet.pl w miarę możliwości odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian1984as
OSZUŚCI !!! i złodzieje, nie dajcie się nabrać na pozytywne komentarze, oszukują podszywając się pod pracowników PGNiG/Tauron . OSZUŚCI i NACIĄGACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragediaaaa !!!!!!!! Ludzie nie podpisujcie umów!! !!!! Długo by pisać- -zmarnowali mi kupę nerwów i funduszy przez podpis mojego taty - notabene wprowadzonego w błąd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ich klientem od 4 miesięcy, świadomie podpisałem umowę, ich przedstawiciel poinformował mnie o tym, że będę otrzymywać dwa rachunki. Pomimo początkowego niedowierzania w niższe stawki - po otrzymaniu rachunków faktycznie rachunki są niższe i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×