Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Energie2 czy ktoś się z tym spotkał

Polecane posty

Ta cała firma to masakra!!! Minął pierwszy rok współpracy z nimi. Tak jak pisałem wcześniej aby dostać książeczkę opłat musiałem pisać, dzwonić! Jakieś nieporozumienie, że ten co chce wpłacić musi się prosić aby wzięto od niego pieniądze!!! Pomijam to, że w trakcie rozmowy z osobą podpisującą nową umowę miały być rozliczenia w systemie miesięcznym. Ale jak oni zrobią w miesięcznym jak mają problem w systemie rocznym!!! Jedna wielka pomyłka. Teraz skończyła się książeczka po roku opłat i mijają kolejne dwa miesiące i książeczki opłat na kolejny okres rozliczeniowy znowu nie dostaję!!! Nie wspomnę o tym, że wcześniej ktoś tu pisał podobno z Energi2, że chce ze mną wyjaśnić problemy. Napisałem do nich na podany adres i cisza do dziś :) :)!!! Poszanowanie klienta jest ich "priorytetem"!!! Poczekam jeszcze do końca miesiąca i ponownie zacznę do nich dzwonić, pisać e maile. Ale teraz jak już raz to robiłem to teraz mam już wprawę!!! Niech tylko minie ten okres na który podpisałem tą nieszczęsną umowę i jak zatrzasnę za nimi drzwi to aż... A jak ktoś mi wspomni nazwę firmy Energia2 to chyba poszczuję go psem!!! Jak ktoś lubi takie problemy jak ja tu opisuje to serdecznie polecam firmę Energia2. Ciekawe czy ktoś się do mnie tym razem odezwie!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pestka
Dlaczego nie gonicie stąd spamerów z Energie2 którzy udają klientów ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 20
tak i nie polecam ych oszustów naciągają ludzi i maja w rzeczywistości o 20% droższą energie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość52
Zużywam dużo prądu bo mam duże gospodarstwo i akurat mnie pomimo opłaty handlowej udaje się zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Energie2 to naciągacze, niewierze aby ktoś mieszkający w bloku płacił za rachunki powyżej 300zł miesięcznie - bo przy tej kwocie dopiero jest się na zero.........Biorąc pod uwagę dostawcę Energa, a przy innych starych dostawcach będzie to kwota niższa........ link do tabelki stawek http://oszczedzanie.biz/blog/ile-kosztuje-1kwh-energii-cena-pradu-w-2014-kalkulator/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie jest dużo taniej ale wszystko zależy od tego co się miało, za to traktują klienta jak człowieka a nie jak numerek, fajny kontakt i wszystko można załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja podpisałam umowę jakiś rok temu i nie narzekam. Rachunki są niższe, niewiele, ale jednak. Przestańcie siać panikę i doszukiwać się we wszystkim oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGS
Działają bardzo podejrzanie. Już na samym początku oszustwo bo przedstawicielka powiedziała, że reprezentuje mojego obecnego dostawcę, ani słowa nie wspomniała, że proponuje usługi nowej firmy. Wypytywała o szczegóły, (które firma powinna przecież mieć), w celu przedstawienia lepszej oferty. Na sam koniec poprosiła o podpisanie ANKIETY, która w tytule miała: "Umowa sprzedaży energii..." z firmą Energie2. Nawet jeśli firma działa ok i rzeczywiście mogłabym coś przyoszczędzić, to zdobywa klientów w niepoważny, oszukańczy sposób !!! i dlatego nie mam zamiaru mieć z nimi czegokolwiek wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Miałam podobną sytuacje w rodzinie. Do moich rodziców przyszedł facet podający się że współpracuję z Enea posił o pokazanie ostatnich faktur tyle drążył temat do podpisania umowy że stawki są niższe i w ogóle moja mama podpisała umowę po szybkim refleksie jak Pan wyszedł zadzwoniła do Enea i wyjaśniła sytuację jaka zaistniała okazało się że enea nigdy nie chodziła po domach z różnego typu ofertami. Mama wybiegła za facetem i kazała mu skreślić umowę facet to zrobił po czym poprosiła o dokumenty z umową po czym pan powiedział że on się z tego rozlicza nie dostała żadnego papieru po jakimś czasie przyszła faktura roczna do płacenia gdzie nie dostali rodzice żadnej umowy. Odwoływali się u rzecznika paw konsumenta na prokuraturze kazali wysłać wiadomość z prośbą o umowę otrzymali umowę kartki a cztery i przekreślona X . Płacą do tej pory rachunki w Enea a Energie 2 nie zapłacili co przysłali do za płaty co w tym wszystkim jest najgorsze że za bieżący miesiąc energia została zapłacona w enea a Energie 2 odłączyła moim rodzicom prąd? jak to ma być dwóch dostawców prądu i dwa rachunki do płacenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodzieje, oszuści i nic poza tym. Wykorzystują chorych, starszych ludzi. Obiecują niższe rachunki a jak przyjdzie okres rozliczeniowy to rachunek na 2.000 zł dostali moi rodzice!!!! Ludzie szczerzcie się tej firmy!!!!! Złodzieje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek Kosowski
Wszyscy tak narzekacie, ale gdyby każdy z Was chociaż raz przeczytał umowę i wszystko przeanalizował to nie było by teraz takich hocków klocków i każdy by wiedział na czym stoi. Ja podpisałem z nimi umowę już jakiś czas temu, wieczorem do podusi przeczytałem i wiem czego mogę się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ten ich przekręt który zrobili starszemu człowiekowi, któremu ledwo starcza na minimum egzystencji będę śledził pochwały w necie tych pseudo odbiorców ( a raczej handlowców) dot. wspaniałych cen f-my Energie2 i pisał prawdę. 1h miesięcznie na prześledzenie wypowiedzi w necie w zupełności wystarczy, a może przyczynię się do zmniejszenia karygodnych poczynań i uchronię potencjalnych naiwnych przed oszystwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numella
W styczniu 2015 naciągnęli moją teściową na podpisanie umowy. Udało mi się w terminie złożyć wypowiedzenie umowy, mam zwrotne potw. odbioru złożonego wypowiedzenia , ale do nich to nie docierało.,Dopiero Tuaron w imieniu teściowej zadziałał i się uspokoiło, na niecały rok. W XII 2015 do teściowej przyszedł jakiś palant , przedstawiając się że jest z Taurona do odczytu licznika. Uwierzyła. W styczniu przyszła faktura z Energie 2 do zapłaty z tyt. tego odczytu 35 zł. Zawiadamiam prokuraturę o pop. przestępstwa. Ludzie uważajcie bo to są oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podpisalam w grudniu 2015 byla u mnie dziewczyna nawet o kawe poprosila dobrze sie jej przyjzalam nawet jej dowod lezal na stole i co robic czy wystarczy zadzwonic do nich i wycofac sie znalazlam ja na facebooku ona nie ma nic wpolonego z energia tylko studiowala aktorstwo i wydaje mi sie ze dobrze odegrala swoja role jak dalam sie zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssak5
przyszla do mnie śliczna dziewczyna.To co mówiła brzmualo wiarygodnie.Dokumenty tez w porządku.Zdziwiło mię to z e polaca jej z a godziny a nie prowizyjne . Zastaniowila mnie niska kwota kapitału firmy zaledwie 1mln zl a .pierwszy rachunek ma byc za 1 zł.postanowilem wiec sprawdzic .Okaalo sie ze firtma jest zadluzona na 17 tys zł to nieduzo ale jednak.oPinie o firmi e i jej uslugach sa b.rozne.Tez i dobre jednakl zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podpisałem i jest OK! Płakać mi się chce ze śmiechu jak czytam, że ktoś się podawał za kogoś z innej fimry, ludzie przecież chyba czytacie co podpisujecie? wszędzie macie ich logo, nazwa wymieniona z 30 razy, wszystko napisane, że inna firma niż ta co mieliście! Poza tym po co lamenty, macie zawsze 14 dni zgodnie z prawem jak komuś coś nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to taka wielka firma to dlaczego nie ma przedstawicielstwa w Warszawie. Dziś korzystam z komputera znajomych ,a chciała bym porozmawiać z pracownikiem tej firmy osobiście .Nie mam takiej możliwości , po podpisaniu umowy kilka dni później szukając kontaktu z tą firmą nie znalazłam adresu Warszawskigo . Firma "KRZAK" i tyle. Nawet czytanie umów wam nie pomoże bo wszyscy skupiają się na wydrukowanych literkach i nie przygotowują sobie wcześniej pytań. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość14391
Jakieś pół roku temu taka pani zawitala tez do mojego taty, przedstawila sie jako przedstawicie firmy PGE, ze niby ze zmiana ilosci rachunkow w miesiacu czy cos w tym stylu. o zgrozo ze ja akurat wtedy musialam wyjsc do pracy. No i podpisał! na poczatku bylo ok, normalnie przyszly rachunki do zaplaty, pismo z pge ze dziekuja za udana wspolprace i zachecaja na skorzystanie w przyszlosc****an od licznikow z pge powiedzial ze nas juz na liscie nie ma i bylo spokoj.... jakis tydzien temu przyszedl pan od licznikow, okazalo sie ze byl z pge, teraz mamy podwojny rachunek u obu dystrybutorow, ponadto niezaplacone poprzednie rachunki ktore podobno juz nie obowiazywaly w pge, przetrzasnelismy cale mieszkanie w poszukiwaniu pisma od pge ale przepadlo, a tata starszy pan tlumaczy sie ze on zatrzymuje tylko rachunki... i co teraz robic? jakiego rozwiazania szukac? ktora umowe wypowiedziec? ile jeszcze beda naciagac normalnych ludzi???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minokl
Najciekawszą ofertę na rynku proponuje firma Axpo. Ostatnio przerzuciłem się na ich usługi i przyznam, że jestem b. pozytywnie zaskoczony. Rachunki rzczywiście dużo niższe, co więcej - nie było żadnych przerw w dostawie podczas zmiany operatora itp. Mogę zatem polecić ich z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!! Ludzie pracujący w tej firmie dla prowizji z podpisania umowy zrobią wszystko. Jedno wielkie kłamstwo. Przeważnie żerują na osobach starszych i biedniejszych, omijają np. bogatsze domy bo wiedzą że nie zdobędą tam kwita. Wiedzą dokładnie co mówić a czego nie żeby zdobyć umowę. Ukrywają wszystko czego nie chciałby usłyszeć klient. Ludzie bez kręgosłupa moralnego, potrafią wcisnąć starszej, schorowanej osobie umowę, w której okazuję się że zamiast oszczędności przychodzą rachunki dużo wyższe, prąd może jest i 2 grosze tańszy ale do tego dochodzi opłata handlowa i dużo wyższe rachunki. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z Energie 2 to szczerze ostrzegam. Nie podpisujcie niczego. Poczytajcie najpierw wszystko, całą umowę i sami oceńcie czy warto!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama podpisała umowę z energia2 i teraz płaci dwa rachunki, więc wychodzi jej podwójnie za prąd, oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowa podpisana dzisiaj przez mojego ojca. oszusci podawali się za przedstawicieli z Rzeszowa co maja siedzibę na ul 8 marca chyba. po zadzwonieniu na infolinie kobita powiedziała mi, ze nie maja oddziału w Rzeszowie, tylko Chorzów i Katowice chyba. kontaktu z pseudo przedstawicielem brak, konsultantka nie udzieliła informacji na jego temat. w tym samym dniu zostało wysłane pismo o odrzuceniu umowy, bo masz na to 14 dni kalendarzowych , mało tego ? z tego co się dowiedziałem od konsultantki oszust przedstawiciel ma tyle samo dni na dostarczenie umowy. Na dodatek byli parę domów dalej gdzie zastali jedna osobę w domu, która była bratem właściciela. Miał jego dowód osobisty i sfałszowali dane i podpisał się za brata, ale dla nich to nie było nic wielkiego..... tak, że przemyślcie sobie to dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grigor20
Dawno tu nie pisałem... ale szczęśliwie dobiega pomału do końca termin podpisanej umowy z Energie2. Tak więc jeszcze chwilka i "poleci" do nich wypowiedzenie umowy i koniec tej szopki. Nie chcę już się rozpisywać co do moich z nimi doświadczeń ale to, że całkowicie olali udzielenie odpowiedzi na złożenie reklamacji zarówno przez infolinie jak i w formie elektronicznej to już przegięli na maksa!!! Więc niech już się inni męczą, no ale jeszcze zobaczymy jak będzie przebiegało rozwiązanie umowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola Janic
A ja Wam powiem tak... Pierwszy raz się spotkałam z sytuacją, że firma w której ma się nadpłatę dzwoni do klienta żeby zwrócić co za dużo się wpłaciło. Właśnie tak mile zaskoczyła mnie firma energie2.. Zadzwonili do mnie i uprzejmie poinformowali, że chcieli by mi zwrócić moje pieniądze. Myślę, że każdy ma różne doświadczenia. Jedni będą zadowoleni, a inni będą "wieszać psy" na danej firmie. Ja osobiście polecam bo nie chodzi o to, żeby było tanio i tylko tanio, ale ważne jest też szanowanie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJ20001
Niestety, miałam nieprzyjemności związane z tą firmą. Naciągnęli członka rodziny. Ja od prawie roku korzystam z oferty Axpo - sprzedawcy energii elektrycznej. Rachunki super niższe, nawet kilkadziesiąt zł miesięcznie, a przede wszystkim jest konkretnie i uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwek75
Myślę, że mało kto napisze pozytywną opinię bo po co, ale negatywnych opinii będzie od groma. Na chwile obecną korzystam z usług świadczonych przez firmę energie2 i nie narzekam na obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikMaz
Ludzie to chyba debilami są. Jak można podpisać umowę nie wiedząc co podpisując bo jej nie przeczytacie? Jakby taki Pan X przyszedł do was i powiedział "Podpisz pan" to byście podpisali nie wiedząc o co chodzi a potem by się okazało że oddajecie nerke za darmo? Po prostu parodia! Jestem klientem Energie 2 od ponad roku i nie narzekam na ta firmę, przeczytałem wszystko przed podpisaniem umowy i nie mam żadnych problemów ani głupich pytań. Jak miałem ostatnio jakies pytanie to zadzwoniłem na ich infolinię i bardzo miła Pani wyjaśniła mi wszystko. Ludzie sami sobie pod sobą dołki kopią a potem wrzeszczą że ich oszukano, a mogli przeczytać umowę, mieli 14 dni na odstapienie, ale nie, lepiej jest podpisać coś nie wiadomo nawet co, a potem się czepiać o wszystko bo to i tamto. Ludzie zastanówcie się nad sobą, może to was nauczy nie podpisywac wszystkiego co da wam się pod łapę. Ja osobiście polecam i pozdrawiam całą firmę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzezcie sie tego dostawcy raz na rok sprawdzaja liczniki po roku przychodza kosmiczne wyrownania nie mozna zrezygnowac z umowy z nimi bo sie placi gigantyczne kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja osobiście jestem bardzo zadowolona z usług firmy Energie2 mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie co za pierdoły piszecie Energie2 to nowy sprzedawca a wy macie prawo wyboru nikt was do niczego nie zmusza czytajcie co podpisujecie ja osobiście mam podpisaną z nimi umowę i jestem bardzo zadowolona traktują klienta jak człowieka a nie jak rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×