Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Energie2 czy ktoś się z tym spotkał

Polecane posty

Gość gość
Również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest może ktoś kto wie jak poprawnie rozwiązać przedterminową umowę z energia2 ??? Pomóżcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są oszuści teraz trzeba płacić podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już za sobą tą "firmę" sprzedająca energię. Minęły ciężkie 3 laty "współpracy" z nimi ale już jestem od nich uwolniony!!! Teraz tylko będę obserwował jak inni się z nimi męczą!!!! Pozdrawiam Energia2 :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolonyklient
Jacy oszuści? Czytaliście ludzie ich regulamin w ogóle? Faktycznie podpisując z nimi umowę dostajecie potem dwa rachunki - jeden od dystrybucji (dotychczasowej firmy od której dostawaliście rachunki) oraz od Energie2 za sprzedaż. Nie płacicie nic podwójnie ponieważ dwie usługi za które płaciliście zawsze rozkładają się na dwa rachunki. Jeżeli chodzi o rozwiązanie umowy z nimi wcześniej - tak jak wiele innych firm mają zabezpieczenie - jeśli zakończysz z nimi wcześniej umowę, zostanie wystawiona Ci kara umowna. Polecam wszystkim czytać to co się podpisuje nim zaczniecie wypisywać bzdury w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
energie2 , cały pżekret polega na mocy jaką masz w umowie jeśli jest to 2,4 KW i pżekroczysz tą moc to płaćicz karną akcyzę 48 zł pewnie z 1 KW Ja tak miałem ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści i złodzieje!!! Właśnie oszukali moją 70letnią babcię i zawarli z nią umowę na 60 miesięcy...kretyni podali się za PGE...Banda złodzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawarli umowę z osobą która nie jest właścicielem lokalu i nie ma żadnego prawa do niego. Czy taka umowa jest ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli babcia podpisała umowę w wyniku wprowadzenia jej w błąd macie prawo złożyć zawiadomienia na Policję w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 286 KK (oszustwo). A dodatkowo macie 14 dni na odstąpienie od tej umowy. Druki odstąpienia znajdziecie na necie. Ludzie zastanówcie się czy chcecie z taką firmą współpracować!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 1
Miałam okazję spotkać się z p.Jackiem P. działającym w imieniu firmy, "buszującym" po Podkarpaciu. Ma on inną metodę działania - opowiada, że jego firma prowadzi tylko rozliczenia dla PGE i proponuje zmianę rozliczeń z prognozowanych na bieżące. Po przygotowaniu umowy dokładnie ją przeczytałam i odmówiłam podpisu pomimo upierania się tego pana w tym, że jest tak jak mówi choć w umowie wyraźnie jest określona zmiana operatora. W wyniku kategorycznej odmowy podpisania podarł przygotowaną umowę, pozostawił "śmieci" w moim mieszkaniu.OSTRZEGAM - NIE PODPISYWAĆ ŻADNYCH UMÓW PRZED ICH DOKŁADNĄ ANALIZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ludzie no przecież może to jest i prawdziwa firma i niektórzy piszą o nich dobre rzeczy , bo oni się spotkali z prawdziwymi pracownikami Energie2 , a niektórzy piszą o nich negatywne komentarze , bo się spotkali z oszustami , którzy się pod nich podszywają ! Trochę logiki ! Ludzie to poważna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 1
Do Kingi 1212 – zalecasz „trochę logiki”, której niestety brak w Twoim komentarzu. Jakie bowiem korzyści może osiągać ktoś podający się za przedstawiciela firmy jeżeli jedynym efektem jego oszukańczego działania jest uzyskanie podpisu na umowie z pieczątkami firmy, którą reprezentuje ? A o metodach działania zawiadomiłam e-mailem firmę z żądaniem potwierdzenia odczytu i odpowiedzi. Zgodnie z oczekiwaniami nie otrzymałam ani jednego ani drugiego. Stanowi to potwierdzenie, że firma akceptuje metodę stosowaną przez ich przedstawiciela. Utożsamia się tym samym z nim – zatem jaki przedstawiciel, taka firma. OSTRZEGAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Energie2 to firma dzięki której nie będzie faktury prognozowanej z dopłatami albo nie dopłatami i zwrotem który idzie na kolejną fakturę tylko tyle ile pokazuje licznik tyle się płaci bez takiego chaosu jak jest w prognozowanej, uważam, że jest to lepsze wyjście płacić co 2 miesiące i wtedy również pojawia się Pan od liczników na prostsze i zrozumiałe rozwiązanie, komentarze, że to oszuści, naciągane, podwójne opłaty nie są na miejscu, pozdrawiam negatòw, którzy nic nie chcą zmienić w swoim życiu na prostsze i tańsze bez tak zwanych "kruczków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś byli u mnie przedstawiciele z firmy enegie 2. Czy można odstąpić od umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są oszuści. Zgłosiłem do Prokuratury, przeprowadzali śledztwo. Udowodniłem system oszustwa, a jednak dalej dostaję wezwanie. W wiadomościach ostrzegają ludzi zamiast wziąć za dupę bezkarnych oszukańców. Dostaję energię elektryczną od PGE a ci dranie chcą zapłaty za prąd. W jakim kraju Ja żyję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisałam umowę z energia2 i cóż nie byłam zadowolona. Powróciłam na stare śmiecie. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś odpowiedzieć czy rozwiązywał z nimi umowę zaraz po podpisaniu umowy czyli w ustawowym czasie przed upływem 14 dni. Chciałabym wiedzieć czy robią jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lechu z Radomia
Dzis przyszło dwóch Panów i tak jak w opisach powiedzieli ze są przedstawicielami firmy sieci energii elektrycznej i ze dotychczas PGE faktorowało a od nowego roku to ich firma będzie faktorować i ze trzeba podpisać nowa umowę ze proponują fakturacje miesięczną itp itd Moja przyjaciółka dala się "owinąć " w ich opowieści a ja po ich wyjściu trafiłam na szczęście na wasze forum no i pognałem za gostkami jednego przyparł do muru mój pies "Dzidek" drugim zajelem się i ja wytłumaczyłem ze takich bredni się nie opowiada osobom dorosłym. Facet do mnie ze mam 14 dni na rozwiązanie umowy a ja mu na to ze mam zamiaru czekać 14 dni i że żądam natychmiastowego zwrotu kontraktu zamykamy sprawę tu i teraz i się rozchodzimy . Nie wiem czy się przestraszyli mnie czy Dzidka (czy możne nas obu) a możne tez zrozumieli ze na tym się nie skończy ale zwrócili mi wszystkie papiery podpisane i dane przez moja przyjaciółkę i rozeszliśmy się. Ja tam nic nie mam do jakich sprzedawców czegoś tam energii czy innego świństwa ale uważam ze jeżeli facet jest naprawdę dobry w tym co robi to nie musi oszukiwać klientów zwłaszcza ze nie zaproponował nic lepsze znaczy się tańszego produktu to tyle co mam do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo

placi sie 2 rachunki. jeden z energi2 za prad a drugi z` Pge za przesyl pradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

SKRĘTY!!!

Oszukują już przy przedstawianiu swojej propozycji.

UNIKAĆ::

PUŚCIĆ PSA ZE SMYCZY I GONIĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony

"Goście Goście" piszący tutaj negatywne opinie o Energie2 są chyba przedstawicielami konkurencyjnych firm. "Goście", którzy piszą, że "psami poszczuli" albo "pogonili przez okno" są zwykłymi trollami i zaistnienie na forum jest dla nich chorą podnietą. Jestem klientem Energie2 już piąty rok i mam rachunki mniejsze ok. 50,- miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirytowana

Firma enerie2 to oszuści. Od 7 miesięcy nie przysyłają faktur - które mają obowiązek wysyłać, bo tak jest w umowie. Co więcej nie przysłali rozliczenia za rok poprzedni, które mieli przesłać bo tak jest w umowie. Kontaktowałam się z nimi kilkadziesiąt razy, przez infolinię i nawet osobiście w siedzibie firmy. Za każdym razem rżną głupa, przepraszają i każą czekać na faktury. W końcu w tym miesiącu przysłali mi pismo windykacyjne(!) strasząc, że odetną mi prąd jak nie zapłacę - NIE WIADOMO ZA CO, bo faktur jak nie było tak nie ma, a kwota w piśmie jest z kosmosu. Jestem na skraju załamania nerwowego. Zachowanie tej firmy jest skandaliczne. Klienci ... ich obchodzą. Wysłałam im wezwanie do wydania zaległych dokumentów, jeśli i tym razem mnie oleją - skieruję sprawę wyżej. Żeby tego było mało zablokowali mój numer telefonu, żebym nie mogła się więcej dodzwonić na ich infolinię. Po wybraniu numeru słyszę automatyczną sekretarkę, które mówi: limit połączeń został już wykorzystany i sru rozłącza połączenie. SKANDAL. uważajcie na tą firmę, traktują ludzi jak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×