Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cindy2579

Imię dla siostry Klementyny

Polecane posty

Gość gość
Malwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze....K L E M E N T Y N A.....szczerze wspolczuje dziecku,naprawde ludziom bije na dekiel coraz bardziej....kuzwa,Onufry daj chlopcu....bedzie rownie oryginalnie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindy2679
Rany ale wy jesteście okropnie!(nie tyczy się to wszystkich ale tych krytykujących ). Nie prosiłam was abyście krytykowali imię Klementyna. Chcialam żebyście pomogli wybrac mi drugie odpowiednie imie. Coraz więcej jest podlych ludzi! Nie podoba wam się to imię nie piszcie. Jakoś moja corka problemów nie ma. Wszyscy się zachwycają z czego jestem dumna. W życiu nie nazwalabym corki Amelia czy Oliwia. Fuu. Każdy ma inne gusty. Trzeba się z tym pogodzić. Teraz kilka słów do tych którzy pomogli: Podoba mi się Karina, Jagoda, Konstancja. Florentyna nie bo za bardzo się rymuje. Jak już tobbardziej podoba mi się Floriana/ Florianna. A co myslicie o Felicja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Felicja ładna ale zdrobnienie masakra Fela Felka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Florentyna bez dwóch zdań :) Florka i Klemka :P hihii Floretyna i Klementyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym dala Karolina ... Klementyna i Karolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antonina, Apolonia (Pola), Klara, Lidia, Stefania. Powinnaś iść za ciosem i dać drugiemu dziecku "przedwojenne" imię. Do goscia z 00:09,: Mariusz z "Nędzników" był żulem z patologii :-o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brwtowa ma dac na imie corce NELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Klementyna i Józefina? Pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klementyna i Konstancja Klementyna i Cecylia Klementyna i Kornelia A dla chłopca Konstanty , Konrad :) xx Do idiotki co uzala sie nad zdrobnieniami.. A po co zdrabniac imie ? Nie widzisz roznicy pomiedzy np. Katarzyna a Kaska, Alicja czy Alka, lub Joanna a Aska ? To sa dla ciebie te same imiona ? Nie po to nazwalam dziecko np. Malwina by pozniej wymyslac dla niej " zdrobnienie " ,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem! :D Tekla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem idiotka to po pierwsze. A po drugie ona zzaraniac nie musi ale inni na pewno będą. Mi sie tez Felicja podoba, nawet znalam jedna ale ludzie zdrabniali fela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos imienia moich corek nikt nie zrabnia :) Wystarczy raz powiedziec , ze nazywa sie Anastazja , a NIE NASTKA i po problemie :p Druga nazywa sie Pamela :) w zyciu nikt jej nie nazwal nawet Pamelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepiej daj Julia jak pól polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze imiona twoich dzieci nie sa zdrabniane to nie znaczy że ta regula dotyczy kazdego . Ludzie zdrabniaja imie mojego dziecka i ni to zupełnie nie przeszkadza. A wyzywanie ludzi od idiotow sobie daruj bo nie kazdy musi miec takie samo zdanie jak ty. Trochę kultury i szacunku dla innych życzę. Ciekawe czy w realu tez jestes taka odwazna zeby obcym ludziom ublizac czy tylko anonimowość internetu cie tak osmiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×