Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dużo spermy za dużo

Polecane posty

Gość gość

Hej. wychodzi na to że mam problem moja partnerka narzeka że mam za duży wytrysk. To prawda ze zawsze jest dużo spermy po wszystkim ale czy to jest problem/kłopot dla was drogie Panie co wy o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o zaplodnienie to b dobrze ze duzo. tylko mysle ze dziewczyna ma problem z polykaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to podnieca... To znaczy że musiał mieć duże ciśnienie i działam na niego. :) Mój też ma dużo, ale mnie to kręci, akceptuje go całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana~
Nie wiem co do znaczy za dużo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to podnieca... To znaczy że musiał mieć duże ciśnienie i działam na niego. :) Mój też ma dużo, ale mnie to kręci, akceptuje go całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez jak konczy na mnie, ale polknac nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorganizuj dla niej kubek czy jakąś miskę, żeby sobie mogła zostawić na później i po problemie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi na to że ona nie lubi mieć na sobie spermy dużo spermy lub w środku po prostu ją to brzydzi na to wychodzi a ja nic nie poradzę już tak mam jak "spuszczam' się to tak żartując to po całości , a najbardziej lubię na muszelkę :) no i ona jest cała pokryta nasieniem a ona chyba tego nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze poprostu jej zapytaj o co chodzi i czego wlasciwie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak konczy wemnie to mi to nie przeszkadza, tylko jak konczy mi w buzi to nie moge zdazyc z polykaniem pomimo ze robie to na glebokim gardle, a szkoda mi ja marnowac bo mi bardzo smakuje i uwielbiam polykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łooo:) to Twoj partner ma cudownie ja to nawet w 'cycki" się spuścić nie mogę a co do piero do buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam lizać cipeczki a moja obecna dziewczyna tego nie lubi i co robić uwielbiam to po prostu robić i jak naj dużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to troche masz problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moze tego nie lubic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pytanie dla czego nie ? nie i już! i gadaj z taką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cyckach, na brzuchu, na tylku, i rozsmarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraźcie sobie że uwielbiam lizać cipki 50- 60 lat. Takie w które ich mąż naspuszczał się już przez 20 lub 30 lat. Niesamowicie smaczne te wyjechane te wiadra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wyjechane wiadra kolego to ma juz nie jedna 20 latka. Gdy taka dobiegnie do 50 to już chlopie c**e patelnia możesz mierzyć ;) Kobiety 40, 50 + są ciasniejsze niż te przer****ne we wszystkie otwory nastolatki. Taka prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię lizac c**e jak w niej skoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavemax84
Witam Atrakcyjny niewolnik 32 lata 180 cm 90 kg Ciemna karnacjia Niewolnik do kompletnego zdominowania dla pani.. Dziewczyn par bądź paczki znajomych. Poddany do sprawowania nad nim władzy 24 na7. Jako poddany godze się na wszystko bez granic i tabu Wykonuje każde polecenie w każdym miejscu. Mogę dojechać na służbę w każdy rejon Polski ( jeśli będzie to służba na stałe) Jeśli ktoś chce się tylko zabawić by dać ujścia swym perwesyjnym zachciankom.. Jestem ze śląska. Jestem gotowy na każdy rodzaj służby Można mnie Bic Ponizac Tresowac Mogę być chłopcem na posylki Poddanym do pracy i służby ( oddaje zrobione pieniądze pani bądź państwu) Można użyć mnie jako mebla Jako sprzątaczki Psa do gotowania prasowania służby w domu Można mnie sprzedawać i wynajmować dzięki czemu tak też zarabiać na psie Można mnie skazać na zwykłą pracę Wystawiać w sieci Sprzedaż filmów zdjęć lub prowadzić blog poświęcony poddanemu.. Dla chętnych.. Niewolnika można trzymać wszędzie Pokój Piwnica Strych Działka Garaż Pomieszczenie gospodarcze Itp Temat rzeka Kontakt do mnie bbddss84@wp.pl Niewolnik bardzo dobrze mówi w języku angielskim dla zainteresowanych poddanym mieszkających poza granicami Polski Pozdrawiam i zapraszam Na wszelkie pytania odp na @ bądź tu Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolMłot
Beata 40 ja mam obfite wytryski może się poznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at KarolMlot Nigdy nie mówię nigdy, moi obecni partnerzy też maja spore wytryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrysk fajna rzecz ale przynajmniej na jakiś czas kończy grę. A przecież im dłużej czuje się przyjemność tym lepiej ... dlatego lepiej nie tryskać wcale albo bardzo rzadko ...być na granicy, tuż przed, na krawędzi wytrysku i czuć długotrwały orgazm ale nie tryskać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba wytwarzam przeciętną ilość, ale miałem kiedyś kochankę, która uwielbiała spermę. Miało to złe strony, bo nie chciała, żebym kończył w niej. Uwielbiała natomiast wysysać i zlizywały do czysta, a najbardziej rozsmarowywaniu sobie na twarzy, dekolcie i piersiach. Najbardziej lubiłem patrzeć na jej cycki błyszczące i mokre od moich soków. Była na tyle perwersyjna, ze jwychodzila z domu z dekoltem całym wysmarowanym sperma. Na mnie to działało tak, ze zaraz byłem gotowy do powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Lubie gdy mój ma obfity wytrysk, lubię sperme, polykam, ale lubię też czuć ja w sobie, to bardzo fajne, mile uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak dużo za dużo! Jeśli masz długi okres abstynencji to będzie więcej niż przy np. codziennym seksie. Przy długiej przerwie będzie bardziej gęsta i biała. Codzienny sex daje przeźroczystą i wodnistą wtedy tryska z dużym ciśnieniem. Tak samo dotyczy to masturbacji. Im więcej tym mniej i rzadka a im rzadziej tym więcej i gęsta. Oczywiście są mężczyźni co mają duże wytryski ale to mały % jest. Zazwyczaj ilość od trybu życia i jedzenia plus witamin zależy. Jak uprawiasz sport jesteś szczupły lub muskularny i pijesz ok 3l wody nie kolorowe płyny to będzie faktycznie dużo wodnistej o kolorze białawym. Jak masz nadwagę i siedzisz z piwem przed tv i jesz śmieciowe jedzenie,  to nigdy więcej jej nie będzie niż niepełna łyżeczka do herbaty kleista i kluchowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie kobieta rozgrzeje też mam dużo i to normalna sprawa. A jak obecniebz żoną sporadycznie tylko to nie wiem ile będzie bo masturbacja dla mnie to kiepski sposób rozładowania u faceta bo ucieka wtedy po testosteron i czujesz się wtedy jak wymięty papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2018 o 15:48, Beata_40 napisał:

at KarolMlot Nigdy nie mówię nigdy, moi obecni partnerzy też maja spore wytryski.

A może chcesz gościa po wazektomii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.01.2021 o 18:18, HubertZieliński napisał:

A może chcesz gościa po wazektomii ?

wazektomia nie wpływa na ilość spermy. Po wazektomii nadal może jej być bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×