Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odkrylam ze corka jest lesbijka

Polecane posty

Gość gość
Jestem matka,rozumiem cię, ale na sile się na da..... Co z tego,ze zmusi sie dla was,rodziców....jeśli będzie nieszczęśliwa? Nie chcesz tego prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ssij penisy dla mamusi!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie koleżanka wyklaskała już jej pipkę jak jak należy, wiesz o tym:) teraz musisz jej znaleźć ogiera, by wyru;chał z niej to całe diable zło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes obrzydliwy, naprawdę. I życzę Ci dobrze, chociaz w tym momencie powinnam Ci naubliżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ci współczuje. A tak na serio to wypi/erdalaj wreszcie je/bana kur/wo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo dojrzałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może porozmawiaj z nią, żeby poszła do psychologa, seksuologa ... może jakiś chłopak ją skrzywdził i dlatego to jej się stało? nic na siłę, nic krzykiem i zakazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zapisałam ją dzisiaj do psychologa. Chce iśc razem ze mną, ale ja nie zniose wysluchiwania tego, jeszcze nie teraz. Co jeszcze mogę zrobić. Błagam Was o rady, prosze nie wyzywajcie mnie, jestem w dołku potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona życia nie bedzie miała z toba a nie z otoczeniem! to nie jest sredniowiecze! Widać ze jestes moherem,ile ty masz lat? Zal mi twojej córkki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyliż jej cipkę, zbliżycie sie bardzo do siebie a jak i ona cię popieści to może i ty odkryjesz w sobie lesbijski pierwiastek, po kimś to przecież ma :-))))) a tak na poważnie to głupia jesteś i dziecku życie chcesz zniszczyć na chuj wpierdalasz się w jej majtki, czy ktoś ci mówi czy ty masz się pierdolić w taki a taki sposób albo z tym a nie z tym to jest jej intymna sfera a ty z buciorami się wpierdalasz !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo za "życiową" porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje sobie sprawe, ze jest Ci ciezko. To nie Twoja wina. Chyba nie jestes w stanie wiele zrobic, zeby zmienic jej zdanie, bo dzisiejszy swiat przyklaskuje tego typu "odmiennosci". Co nie zmienia faktu, ze dla znakomitej wiekszosci to dewiacja. Ale jeszcze raz: to nie Twoja wina. Ja chyba oswiadczylabym dzieciakowi, jakie jest moje stanowisko i na tym zamknela sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara, a głupia. Autorka, nie jej córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie do psychologa . Może uda ją się wyleczyć. Nie poddawajcie się. Medycyna robi postępy.Zdarzaja sie wyleczenia z homoseksualizmu.W Stanach są nawet specjalisci od takiej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczyc to wy sie powinniscie z katolandu!mohery! homoseksualizm to nie jest choroba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego w USA ja leczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś jakieś namiary na kogoś, kto zajmuje się leczeniem w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jak urodziłam? byla sliczna, zdolna, z dobrym sercem dziewczyna. I nagle cos sie z nia stalo. Nigdy nie byla taka jak jest teraz nigdy nie widzialam, zeby bylo z nia cos dziwnefo -Oczywiście, że urodziłaś. Wystarczyło, że miałaś jakieś zaburzenia hormonalne w ciąży, albo jej organizm może wydzielać za dużo męskich hormonów. A to też może być wina genów. Więc na jedno wychodzi, urodziłaś ją taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geny nie mają tu nic do tego. To tylko kwestia hormonów i psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prośbę o namiary na lekarza, który specjalizuje się w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jestes? to zaraz ci poszukam psychiatry to pojdziesz sie mocherze leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję lekarza dla córki. Nie jestem mocherem, a mój pogląd na temat "homo" nie jest związana z wiarą rzymsko - katolicką!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze jaki ciemnogrod. Współczuje dziewczynie takich rodziców. To tylko w Polsce możliwe. No może jeszcze w jakimś Afganistanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może i ciebie wyleczyć z orientacji hetero, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ciemnogród. niech kazdy zyje jak chce, nie uszczesliwiajcie i nie uleczajcie kogos na sile bo to przyniesie odmienny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynko twojej córce nie jest potrzebny lekarz tylko tobie!!!! zgodziła sie napewno bo chciała miec swiety spokuj, pewnie jej wmawiałas tak jak na ze jest chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest kara za rozwiazłe zycie i dla tego bók skarał twoja curke zmieniajac jej pociąg do swojej płci tak pisze w piśmie św bóg przemienia orientacje na przeciwne swej naturze 26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. 28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. 29 Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×