Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odkrylam ze corka jest lesbijka

Polecane posty

Tobie zależy na opinii innych, nie na córce, moja matka jest taka sama. Próbowała mnie "nawrócić", swego czasu dowiedziała się gdzie mieszkam z moją dziewczyną i próbowała dobijać się do drzwi, policje wezwała, że jestem przetrzymywana, dobrze że mam miłych dresów za sąsiadów, bo byłby gorszy syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko, zastanów się co mówisz. Taka między nami różnica, że ja nie pozwolę, żeby moje dziecko miało "miłych dresów" za sąsiadów i mieszkało w melinie z "dziewczyną". I nie chodzi o opinie innych ludzi, tylko o szczęście mojego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ci zależało na jej szczęściu, to dałabyś jej wrócić do ukochanej i budować związek a nie ograniczałabyś jej prawa. A ja nie mieszkam w melinie, tylko na zacnym osiedlu a to dobre chłopaki są, po śmierci rodziców tylko zakręceni, biedacy, to im pomagamy z kasią jak możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczynko za Twoje odpowiedzi. To utwierdza mnie w przekonaniu, że jest o co walczyć, bo na Twoim przykładzie widzę przed czym chcę uchronić swoje dziecko. I jakim człowiekiem nie chcę, żeby się stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obchodzi mnie co ludzie powiedzą. porządni ludzie żyją w normalnych związkach bez zboczeń. Obudzisz się dziewczyno za 30 lat jak będziesz sama, bez męża, bez dzieci, bez rodziców. Zatęsknisz za mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zatęsknisz za byciem mamą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tu mamy dzieci z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×