Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile trzeba zarabiac zeby zyc jak przecietny polak w duzym miescie czyli miec

Polecane posty

Gość gość
glodni nie są zbierają złom czasem jakies fuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawajcie przykładyswojej biedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisujcie przyklady swojej biedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ta emerytka ze str 1 tak macie racje zle wychowalam syna.....musze mu mowic,zeby pomogl np przy zakupe opalu na zime,sam by nie "zaskoczyl" zdziwiony ,ze jak my nie mamy pieniedzy na opal 3.500zl ,ze inni sobie radza,ze ocieplaja dom........ale pytam za co....nie potrafil odpowiedziec.........chwali sie ,ze jak z rodzina jada na zakupy wydaja w markiecie min 600-700zl na raz,zwiedzaja inne kraje,ale na caly miesiac nasze wnuczki ich nie kosztuja i koniecznie musimy zapewnic im min relaxu zeby sie nie nudzily......przy tym ,ze w ogole do niczego nie doloza,a sami jeszcze przyjezdzaja z torba.bo podobnie pysznie gotuje......nie wyobrazam sobie starosci !M58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, duzo osob dostaje zapomogi od bogatych rodzicow ktorzy maja swoje firmy itp. mogli tez wyjechac za granice i odkladac .. ewentualnie sami prowadza biznes, kradna albo wygrali w lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj najbogatszy znajomy, ze tak to ujmę wszedł w rodzinny biznes- branza showbiznes, wiec jemu sie powodzi, mieszkanie i samochod, rozrywki itp. Inna kolezanka po prostu weszla w bogatą rodzinę przez małzenstwo i o nic sie nie musi martwic bo o wszystko zadba maz i tesciowie. Inni znajomi niestety, budzetowka za1500, call center, siedzą za granicą niektorzy. Podziwiam ludzi, ktorzy własną pracą osiagneli pewien poziom materialny, wlasnymi i tylko wlasnymi silami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile trzeba zarabiać? hmm to wszystko zależne jest od tego jaki standard życia chcemy prowadzić. Nie zmusisz przeciętnego Kowalskiego do ciężkiej pracy jak mu się zwyczajnie nie będzie chciało. Ostatnio znalazłam http://praca.gratka.pl/wynagrodzenia/ raport wynagrodzeń i się okazuje, że w Polsce aż tak źle się nie zarabia. Powiedziałabym nawet, że jest lepiej niż myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od potrzeb :) jedni wola wiecej inni mniej ;) ja zarabiam tyle, ze starczy mi na mieszkanie, rachunki, swoje przyjemnosci impreze i jeszcze takse;) (a zamawiam zawsze z www.ztp.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×