Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćJEDEN

Dlaczego jak dziewczyna ma ładne piersi, to najczęściej pusto w głowie?

Polecane posty

Gość gość
Nie spotkał mnie bo ja nie jestem z tych co biorą wszystko co wpadnie w ręce :) jak na razie to zainteresowały mnie jedynie 3 kobiety w moim życiu, więc jak widać jestem bardzo wybredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem porządna i mam piękne ciało, ale mam już męża :P Przykro mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartościowe dziewczyny dla chłopaków mają duże piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty masz do zaoferowania? "czy to sa duze wymagania?" Biust, uroda, figura, inteligencja, czy to za duże wymagania? No słuchaj gościu to jest komplety który posiada może jeden % kobiet? a może pół procenta. Napisz co ty sobą reprezentujesz że zasługujesz na ten ideał, bo znając życie jesteś po prostu brzydki charakter też masz chujowy. Masz rację - świat schodzi na psy RAZEM Z TOBĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porzadna ladna kobieta z biustem jak sie nalezy, to bym na pewno do niej aspirowal, > Więc powiem ci prawdę, co mnie poruszyło w tym poście? ja taka jestem właśnie i spuszczam cię na drzewo, aspiruje do mnie wielu takich złamasów jak ty ale skoro mam wszystko to analogicznie wybieram faceta który również posiada wszystko, urodę, dobre serce, prawy charakter, pieniądze, stanowisko, prestiż. Śmieszą mnie tacy nieudacznicy jak ty... Świat schodzi na psy skoro 0-3/10 myśli że może mieć dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJEDEN
Piszesz, żebym napisał o sobie, a to nie jest moja oferta matrymonialna, tylko pytanie. Jakbym siebie opisał, jako przystojny, wysoki brunet, umięśniony i wykształcony i tak byś nie uwierzyła. Dlatego pytanie jest skonstruowane tak, a nie inaczej. Poza tym to, że Tobie się wydaje, że jesteś atrakcyjna i to tamto, czego Ty nie masz, nie znaczy, że w moich oczach też byś taka była i pewnie odwrotnie. Powtarzam - dlatego właśnie moje pytanie postawione jest w taki a nie inny sposób. Ale po raz kolejny mamy dowód mojej tezy: jeśli nawet coś tam w tych piersiach masz, to rozum nie ten. Hasta la vista - do odstrzału. Następna proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coooo? To chodź z deskami, kobiety z dużym biustem płakać nie będą. 0-3 nie może mieć 10, to logiczne, ale pomarzyć i ponarzekać jakie te kobiety nie są idealne dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćONA
goscJEDEN jest moim idolem - mistrz ciętej riposty - zbeształ grzecznie laska, że ta nawet nie wie o co chodzi i gdzie spojrzeć, nie wspomne o sensownym odpisaniu, bo też bym nie wiedzaiała co odpisać... jesteś moim idolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że autor ma sieczkę w mózgu bo przecież zakochujemy się w różnych osobach, i nic do tego nie ma wielkość piersi ani penisa tym bardziej. Postawione przez autora pytanie jest tylko i wyłącznie jego wyborem i ma się do rzeczywistości jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym siebie opisał, jako przystojny, wysoki brunet, umięśniony i wykształcony i tak byś nie uwierzyła Masz rację nie wierzę ci:) Nic mi się nie wydaje, z resztą - opisałeś mnie. Podobam się zarówno takim jak ty, jak innym mężczyznom, tych z górnej półki - wiadomo jest mniej. ale skoro jak napisałeś "każdy facet wybierze kobietę z lepszym biustem wybierając spośród 2 ładnych kobiet" to się nie dziw bo my też nie jesteśmy jakieś głupie żeby wybrać jakieś ladaco jeszcze w pretensjach :) Gdybyś był taki jak tu sie starasz przedstawić nie byłoby tego tematu. Żegnam ozięble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJEDEN
Zakochujemy się w tym, w którym coś nam się podoba - albo coś w wyglądzie, albo w charakterze. Jesli zaczniesz spotykac sie z osoba, ktora podoba ci sie fizycznie i umyslowo, to szybciej sie zakochasz. I bedzie to nie tylko zakochanie, ale trwalsza milosc - ot sukces szczesliwego zycia, ale nie wszyscy pojac to moga i potrafia, tylko potrafia jeczec i siedziec na forach uczuciowych bedac piekna, zgrabna powabna modra inteligentna bogata i takie tam echhhh co za laski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups, autor ma powodzenie tylko u desek albo pustych z biustem albo u loszek. Hmmm ciekawe dlaczego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, jeszcze rozum nie ten :) wiesz każdy facet który dostał ode mnie kosza tak uważa :) chyba wiesz gdzie mam opinie osobników które nic dla mnie nie znaczą :) Każdą kobietę która cie nie chce uważasz za głupią - i tu leży rozwiązanie tej zagadki. Nie ma takich kobiet które są jednocześnie: ładne, zgrabne, mają ładny biust + posiadają rozum/są mądre czyli takie które ciebie chcą :) Problem rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćONA dziś Chyba żartujesz, odpisałam przecież, ale nie siedzę tutaj cały czas. Nie będę nikogo zabawiac rozmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćONA i gośćJEDEN to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJEDEN
a ja się nie dziwię, że każdy tak uważał, że rozum nie ten - trudno byłoby inaczej...:) chyba na tej samej zasadzie sadzisz, ze wielu ciebie porzada, jak i ja ciebie - nawet bym na ciebie nie spojrzal, bo tak, jak juz powiedzialem - rozum nie ten, wiec nie wysilaj sie juz, bo nie chce mi sie z toba pisac i grzecznie opusc ten watek - potwierdzilas moja teze a teraz papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćONA
ooo, nie wiedziałam, że jestem tą samą osobą, co gośćJEDEN 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa i będąc tak "zajebistym" nie możesz spotkać i zdobyć równej sobie, tak samo zajebistej? :D W ogóle starasz się pokazać co ty nie jesteś a tak naprawdę jesteś byle co, niski, z krzywym ryjkiem po tacie, który cię nie chciał i mamie, która próbowała nadrobić ten brak wmawianiem tobie jakiś cudny i wspaniały. Inteligentne laski z super figurą myślą inaczej na twój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJEDEN
co było do udowodnienia dlaczego tak jest - kto mi powie - a może kiedyś jakaś spowoduję, że zmienię zdanie w tym temacie... pożyjemy zobaczymy... na razie pozostaje to w sferze tajemnicy - dlaczego tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak któraś mogła go nie chcieć? :D On jest taaaaki zajebisty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedzialem, ze nie warto na ten watek wchodzic, bo panny beda tylko leczyc tu swoje kompleksy - wystarczy spojrzec na ostatnia wypowiedz panienki a autor zadal proste zyciowe pytanie z ukryta zyciowa prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do takich dyskusji polecam inne fora niz kafeteria - tutaj tylko stala ekipa z krzywymi nosami i wiszacymi wymionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mysla ciagle tylko o wielkosci a facetom chodzi o jakosc. Ladne nie musza byc duze ale kobietom tylko rozmiary w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksy ma ten kto non stop podpiera się argumentem o kompleksach. Wartościowy, przystojny, z wyższej półki i nie może znaleźć takiej samej kobiety dla siebie? Niemożliwe. Takiego to same zaczepiają super laski, ale widocznie ty taki dla nich nie jesteś. Wszystko na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donpedrooo
ludzie - tutaj nikt na nikogo nie najezdzal, do momentu, az wstapnela tutaj jakas zakompleksiona laska i wyzywa - idz sobie gdzies indziej leczyc kompleksy - nie chcemy cie tutaj poza tym nikt nie szuka tutaj kobiety, ani nie mowi, ze takiej czy owakiej nie moze znalezc - chodzi autorowi o to, ze takich kobiet wogole bardzo malo jesli istnieja - moje spostrzezenia sa podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
Wypowiem się jako facet że stwierdzenie autora to jest kompletny nonsens. Nie ma przecież żadnych potwierdzonych badań które mówią że wielkość piersi jest zależna od inteligencji. Każdy facet ma przecież swój własny gust odnośnie wyglądu kobiet czy też własne preferencje dotyczące rozmiaru biustu więc stwierdzenie odnosi się wyłącznie do autora co raczej nie jest zbyt obiektywne. Wg mnie większość facetów i tak patrzy w pierwszej kolejności na twarz a później na resztę. Takie stwierdzenia są poniżej poziomu bo z kobiet o większym biuście robisz idiotki a kobiety o mniejszym nazywasz obraźliwie deskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może znaleźć bo ma pretensje czemu ładne z piersiami są puste i go nie chcą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to co autor pisze, to prawda o ktorej chyba wiekszosc facetow doskonale wie na pocieszenie powiem, ze im dalej na wschod europy, tym wiecej inteligentnych madrych panien z pieknymi sylwetkami u nas niestety masa niedoskonalosci - wynika to z krzyzowania miedzy soba rodzinami - im bardziej na zachod tym mocniej wymieniona krew przez co lepsze geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie mialem na mysli wchod europy - nie zachod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJEDEN
SKONCZCIE WRESZCIE Z TYM PIEPRZENIEM KTO KOGO CHCE, A KTO NIE CHCE PYTANIE JEST POSTAWIONE KONKRETNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×