Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cuux15

Zły lodzik?

Polecane posty

Zastanawia mnie jedno. Ostatnio po raz pierwszy zabrałam się za robienie loda mojemu chłopakowi. Robiłam go dosyć długo , cały czas mu stał, ale nie było wytrysku.. Kiedy z nim później rozmawiałam powiedział że tak się zdarza, że ciężki dzień że nie zawsze się dochodzi czy trzeba po prostu więcej na to czasu i ogólnie że było mu bardzo dobrze. Ale w koncu to mój facet, czy jest możliwość że mowił prawdę ? czy po prostu nie chciał zrobić mi przykrości a zrobiłam mu fatalnego loda ? :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość777d
1)weź pod uwagę, ze robilas to po raz pierwszy 2)zalezy ile czasu minelo od ostatniego stosunku (moze sie wczesniej masturbowal?) 3)sama powinnas wiedziec, czy mu sie podobalo.. czy pulsowal, robil sie twardszy, czy Twoj facet stękał w trakcie... powinnas sie skupic na jego reakcjach 4)ćwiczenie czyni mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ma poczatku zle loda chlopakowi robilam,a teraz jak sie nauczylam to nawet z polykiem nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvsagvz
Musisz potrenowac z kims innym, najlepiej z kilkoma różnymi facetami i wtedy dojdziesz do wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×