Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chciałbym wartościową

Czemu dzisiaj tyle singielek uprawia seks bez związku?

Polecane posty

Gość ta autor tematu 1234
oczekuje od partnerki tego, czego oczkuje od samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akogo twoje oczekiwania wlasciwie maja obchodzic wez sobie jedna i od niej oczekuj a nie od wszystkich:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne że kobieta od czasu do czasu uprawia seks dla przyjemności z przypadkowym partnerem. Większość kobiet tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest normalne
tylko d****** sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasada jest prosta - zazwyczaj jednostki szanujące się i kierującę się jakimś kręgosłupem moralnym szukają takich samych lub podobnych do siebie a jak teraz zdefiniujesz "szanować się" i "kręgosłup moralny" to już tylko Twoja sprawa - liczy się fakt że ludzie szukają podobieństw. Niech sobie ludzie seks uprawiaja kiedy i z kim chcą - tylko żeby te dzieci niechciane się nie rodziły w sensie żeby nie dochodziło do niechcianych ciąż. Reszta jest nieistotna - całego świata nie naprawisz. I nie wiem skąd te teksty z moherami czy katolami apropo jakiejś tam czystości - seks przed małżeński to problem w wiekszości religii. A religią religią ale te zakazy i nakazy są generalnie nie głupie - głównie jeśłi chodzi o roznoszenie różnych syfów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyczna Polka w wieku 18 lat miała średnio 7 partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki to dziwki
w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu d***** :D kochaja seks poprostu. Baw sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie chce miec
zony szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic gorszego
niz bardzo bujna przeszlosc u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo dotyczy mężczyzn,wylochanym facetom mówimy stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat wam przeszkadza
przeszlosc u facetow. jak przystojny i ma auto, to dla was moze byc nawet zonaty albo miec kryminalna przeszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest paranoja co sie tutaj wyprawia. Kobiety same namawiają inne żeby te się puszczały a potem płaczą że potraktowano was jak szmaty... A czego wy oczekujecie , nie płaczcie po tym że facet waz rzuci po pierwszym razie bo widać na ot zasługujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani uroda,ani auto mnie nie interesuje bo uroda jest ulotna,a samochody kradną:P liczy się jakim człowiekiem jest ta osoba,czy jest moim przyjacielem,czy lubię z nim być,gadac,i czy chcę przy nim usypiać i się budzić,już zawsze. to są istotne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat wam przeszkadza
a jesli jest fajnym czlowiekiem, ale skresla dziewczyne majaca za soba seks bez zwiazku, to jest ok, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu dzisiaj tyle singielek uprawia seks bez związku bo nie wiedza co ich czeka jakie cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ktory nie akceptuje
przeszlosci kobiety nie jest mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi które nie puszczają sie to się spotykać nie chcecie, więcnie pierdziel, że tak porządnejszukacie.co 2 leci na k***ę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałbym wartościową
Ja akurat z puszczalską nie miałbym ochoty się umawiać, dla mnie bardzo ważne jest to, żeby dziewczyna była porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządne też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę Cię;/ ja jestem porządna,nie spałam nigdy z kims bez związku. i co? dwa razy mnie facet zostawił dla k***y-;/a dodam, że w wyglądzie i intelekcie mi nic nie brakuje. jak to argumentowali- "z nimi to dopiero jest życie";/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie byl facet
a niezbyt rozgarniety chlopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdziesz kogos
wartosciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie singielki
sie nie szanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego włazicie do wyra komuś kto nie zmienia nawet pościeli - głupie małpy! Śmierdzi starym kabanosem a wy jeszcze polecacie go w zachwycie. Każdy normalny człowiek wie że Ci którzy prowadzą się nieprzyzwoicie często mają syf, bo co innego. Trudno wyobrazić sobie aby kobieta współżyjąca przed małżeństwem miała czystą waginę przecież środka nie obmyje sobie wodą i mydłem tak już zostanie. Facet z kolei który wali na potęgę ale kończy zanim się zacznie robi w głowie mętlik i komplikuje swoje emocje, już niczego nie jest pewny, stąd też dostaje w d*** i wypad do mamusi, jeśli ta jeszcze go nie przyłapała na zboczeniach. Ogólnie rzecz ujmując seks to zło w czystej postaci, zaczynasz źle i źle kończysz. Męczysz się i dołujesz byle by nie wyjść na idiotę albo niedołęgę. Niestety potem wszyscy w pracy wiedzą a sąsiadka ma dobry temat na przedłużenie spotkania "Pidżama Party" w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupcy jakby seks był potrzeby do szczęścia to nie trzeba było by szukać całe życie. Poza tym zawyżanie ilośc***artnerów w związku to norma. Tak naprawdę który człowiek łapie frajera dzień w dzień tydzień po tygodniu przecież teraz wszyscy mają dyplom i są inteligentni, zwłaszcza w przemądrzałej Polsce. Nie liczcie na bara bara po pijaku, aż takiej twardej głowy to faceci nie mają w tym kraju. Trudno mu wstać, a co dopieroooo... łochochocho. Dziewczęta w młodym wieku onieśmielają kogucików tymi pytaniami więc nikt się nie zgłasza i trzeba mówić że każda jazda na zabawce to jak mieć kolejnego kochanka. Żenada! Kto dużo gada zwykle mało robi!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządna
A autorze co byś zrobił, gdyby dziewczyna chciała czekać do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanBossVipSuperTyp
do AUTORA wątku bo baterie do wibratorów są drogie i w razie wpadki wibrator nie będzie ganiał jej z wózkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×