Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guuupia rogata bestia

NUDA...W SZAFIE

Polecane posty

Nie bój żaby ..Awa jeszcze coś tu ugram dla siebie :P M nie widziałaś w telewizji jak dzikie rogate wyglądają ,wszyscy widzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Martha czy ty w takim razie gotką jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Jak się na bok przekręcę i wypnę to sprzedacie mi kopa na rozpęd?.....bo bez kawy to za dużo nie rozumiem...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się na bok przekręcisz i wypniesz? Awa do kogo ta mowa, już nie wyleziesz z wyra do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Coś taka już pobudzona i niecierpliwa.najierw wystrzel nie w stronę ekspresu do kawy...stamtąd wrócę rykoszetem.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka srajka
bzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
O litery pogubiłam.:-D Martha :-D masz szczęście,że twoim sąsiadem nie jest mój tatuś.ten mierzy do nieproszonych czworonożnych gości z wiatrówki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mam ze sobą wiadro kawy,sprzęt do makijażu permanentnego i kopa na zapęd... co komu bo idę do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Filtrowana?:-D:-D:-D Nieeeee chcę espresso mocne jak koń w kopalni.z ust to ochotę mogę spijać.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Nex to tak wypal kopa w ten widzisz już świecący zad,żebym głową do wiadra trafiła.:-D a potem zrób mi makijaż....i popraw lakier.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM rogata się raczej nie obraża :D Co właściwie robisz w tak zacnym gronie starszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co jeszcze?!może koafiurę poprawić? Jak złapię z kudły to do tego wiadra sama będziesz pełzać:) I nie wypinaj się tak bo jeszcze co innego może ci się przytrafić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
No i przyszedł Nex niby kulturalnie,z prezentami i chęciami pomocy....ale tylko w pierwszym poście.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa wiem co jest bardziej pobudzające, wiadro na głowę zakładaj a ja sobie znajdę wielką łyżkę i będę tłukła we wiadro ;D Jak się nie obudzisz to ogłuchniesz na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×