Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka 3 roku

MÓJ WYNIK TESTU CIĄŻOWEGO FOTA

Polecane posty

ten kolejny może być zbyt rozcieńczony, jedź nad morze to podobno przyspiesza dostanie okresu, podobnie jak grzebanie palcem w pochwie potocznie zwane masturbacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test to najlepiej z nocnego moczu robić, jeśli to początek ciąży. Raczej nie trzymałaś do wizyty w CH, więc jeszcze nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka nie jesteś sama, mam podobną sytuację, też robiłam test ciążowy ostatnio, jedna kreska wyszła a i tak okres mi się spóźnia.. a robiłam go popołudniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz faceta na stałe? Ja wiem, że i tak ze swoim nie bede na stałe, ale wiem, ze bedzie przy mnie i nie zostawi mnie jeśli będę w ciązym, jednak nie mam co liczyc na slub itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie trochę sytuacja jest skomplikowana. Facet siedzi w Anglii bo tam ma robotę, pół roku od zerwania, mając ze mną stały kontakt, chce wrócić. Postanowiłam że dam mu szansę jeżeli faktycznie się zmienił, chce się ustatkować itp., ale muszę to zobaczyć, ocenić. I zanim wyskoczył z pytaniem, czy jest jakakolwiek szansa, ja już byłam kilka dni po stosunku przerywanym z innym mężczyzną. Gdybym wiedziała że się odezwie, nie popełniłabym tego błędu. I teraz jestem w kropce, jeżeli będę z brzuchem łazić to mogę o tym wszystkim już zapomnieć:) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×