Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaarroollinnna

Vitalash opinie

Polecane posty

Gość gość
nie narzekajcie na cenę. Wystarczy zobaczyc na konkurencyjne produkty. jedne sa za 20zl a drugie za 200zl. Vitalash moim zdaniem ma cene wysrodkowana i jest bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos czuje, ze Vitalash niedlugo ogarnie wszystkie kobiety i kazda bedzie wygladac jak gwiazdy hollywood :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilowapani
no raczej, moja kolezanka kupila juz trzecie opakowanie, a ja z przyjaciółką czekamy na kuriera! U mnie w szkole ten Vitalash zrobił furorę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam ta odzyke u dziewczyy na uczelni. Myslalam ze jakas poje*** ktora stosuje odzywke i dodatkowo rzesy ma wymuskane maskarą. ale faktycznie moze to byla odzywka.... ale mi dziwnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrzejwrocek
rzesy grubsze i elastyczne oł jeachhhhh!!! ciekawe jak mona dziewczyna na nia zaareaguje, bo juz nie wiem co jej kupic kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumbrumw
Dziewczyny, czy Wy rzeczywiście macie takie same efekty jak ja? Stosuję Vitalash od 3 tygodni i myślałam że mi się wydaje, ale moje koleżanki cały czas pytają mnie co się stało że tak ładnie wyglądam usmiech.gif wszytsko to jest zasługą Vitalash moję rzęsy są długie i gęste jak po jakimś przedłużaniu usmiech.gif Kocham Vitalash i nigdy się z nim nie rozstanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziejestzbyszek
Jejku jak przeczytałam Wasze opinie to kupiłam i czekam z niecierpliwością jak to będzie u mnie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezbłędna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt jest bardzo skuteczny na odchudzanie portfeli. Firma "krzak" rozprowadzająca towar bez adresu siedziby firmy, działa jak Amber Gold obiecująca wysokie zyski. Wielka ściema i oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jak to koleżanka u góry spwierdziła "bezbłedna" tez bym to tak określiła. rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAMILTONS GROUP LIMITED WARSZAWA PODBIPIĘTY 27 to firma oszust, proponuje także inne "genialne" produkty, nie dajcie sie wkręcić. ja zorientowalam się w porę i nie odebrałam przesyłki za 144 PLN - na szczeście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! Hamiltons Group Limited - oszuści wprowadzający na rynek NIEREJESTROWANE produkty wprowadzają na rynek kolejny "cudowny" środek na odchudzanie Phosphatix!!!www.phosphatix.pl/ Jakimś "dziwnym" sposobem strona Phospatix oraz kontakt prowadzi do ich innego produktu - BłonnikPro!!!www.blonnikpro.pl/ Ten produk to też OSZUSTWO!!! Ja dałam się nabrać na "Jęczmień Młody", który okazał się "sklonowanym", "ukradzionym" produktem "Młody Jęczmień Zielony" firmy Masterpharm z Łodzi. Nie dajcie się oszukać!!! Wszystkie produkty, które sprzedaje HAMILTONS GROUP LIMITED to wielka ŚCIEMA i OSZUSTWO!!! Za całą sprawą kryje się pseudo celebryta Piotr Kaszubski, przeciwko któremu toczą się już sprawy w warszawskiej prokuraturze na Żoliborzu i Mokotowie. Hamiltons Group Limited naciągają ludzi również na inne produkty: Lipoxine, Liposuction, Mitoxine, Hialuro Ultra, Lipocycle, BłonnikPro, Jęczmień Młody, Vitalash... UNIKAJCIE ICH JAK OGNIA!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!! TE PREPARATY NIE POMOGĄ WAM!!! W OPAKOWANIACH NIE MA ULOTEK, NIE MA PODANEGO SKŁADU, ŚRODKI TE NIE SĄ NIGDZIE ZAREJESTROWANE, NIKT NIE WIE "CO TO JEST"!!! MOGĄ WAM TYLKO ZASZKODZIĆ!!! STRACICIE PIENIĄDZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim ostrzegam przed promocyjnymi ofertami bo właśnie dostałam przesyłkę, zamiast obiecanych 2szt promocyjnych w paczce 1szt, zapłaciłam jak za dwie promocyjne, na dodatek nie ma gdzie złożyć reklamacji bo telefonicznie to koszt ponad 7zł/min a mailowo nie odpowiadają zastanówcie się przed zakupem i to poważnie chyba że macie za dużo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie super. Wszystko fajnie, mam wrażenie ze mam 2x wiecej rzes :)) Smieszne uczucie, bo koleznaki mysla ze mam doczepiane, a w ogole tak nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czadowa sprawa powiem wam!!! Bardzo dlugo szukama takiego sposobu i jednak waro bylo zaryzykowac i kupic. Fajnie, ze ta odzywka tez odzywnia brwi. Nigdzie nie moglam znalezc pozadnego preparatu na brwi a jednak znalazłam VITALASH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prywatny gabinet kosmetyczny i mówie wam Dziewczyny, że sposród wielu środków i przeróznych odzywek, polecam Wam Vitalash!! Bo dziala szybko i skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem krótko.........doskonałaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam te sam problem z przedłużaniem i tragedia. Ciągłe przedłużanie rzęs sprawiło, że rzęs miałam coraz mniej, bo jak wiadomo przedłużanie osłabia włoski, obciążone dodatkowymi rzęskami wypadają. Posanowiłam przestać przedłużać i znaleźć coś co je wzmocni. Kupiłam Vitalash i byłam zdumiona efektami. Wow moje rzęsy stały się długie, mocne i gęste. Zrezygnowałam z przedłużania i uwaga uwaga z tuszu do rzęs również, ponieważ moje rzęski są tak spektakularne, że nie muszę ich niczym malować oczko.gif Polecam, nie czekajcie tylko kupujcie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA O PRDUKCIE DOWIEDZIAŁAM sie z onet.pl, pomyslalam skoro taki portal reklamuje Vitlash, to pewnie jest dobry. No i mialam dobre przeczucia. Stosowalam wiele innych odzywke, le zadna nie dawala takich efektow jak Vitalash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze no cena jest całkiem całkiem dość wysoka :? i teraz nie wiem czy zaryzykować czy kupić coś tanszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko wyżej^^ Czy nie lepiej wydać raz 100zł i mieć super efekty niż 5x po 20zł (za tanćze jakieś podróbki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie zgadam się!! lepiej kupic raz, a pożądnie niż poźniej bawić się i męczyć z jakimiś gó**** ktore nic nie dają a nawet szkodza. czesto te tanie produkty maja slaby sklad, ktory wysusza skore w okolicahc oczu i podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
superrrrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!! kocham tą odżywkęę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekałam na kuriera 4 dni, ale moze dlatego że meiszkam w małej wiosce pod Poznaniem. od wczoraj stosuję i nie moge sie juz doczekac metamorfozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam mega krótkie rzęsy jak koń jezyk.gif Wydawałam kupę kasy na przedłużanie rzęs, ale stwierdziłam, że muszę się ogarnąć i spróbować czegoś tańszego bo zbankrutuje usmiech.gif Wypróbowałam Vitalash i jestem bardzo zadowolona, dlatego mogę go polecić wszytskim kobietom które chcą mieć piękne rzęsy usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam te sam problem z przedłużaniem i tragedia. Ciągłe przedłużanie rzęs sprawiło, że rzęs miałam coraz mniej, bo jak wiadomo przedłużanie osłabia włoski, obciążone dodatkowymi rzęskami wypadają. Posanowiłam przestać przedłużać i znaleźć coś co je wzmocni. Kupiłam Vitalash i byłam zdumiona efektami. Wow moje rzęsy stały się długie, mocne i gęste. Zrezygnowałam z przedłużania i uwaga uwaga z tuszu do rzęs również, ponieważ moje rzęski są tak spektakularne, że nie muszę ich niczym malować oczko.gif Polecam, nie czekajcie tylko kupujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealna do osłabionych rzęs. Mi często one wypadały i nie wiedzialam jak to zapanować. Stosowałam różne odzywki i przez przypadek natrafiłąm Vitalash. Jako jedyna z wielu odzywek pomogla mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nieznana,telefon nieodpowiada,kontakt zerowy.po wpisaniu danych na stronie d razu bez sprawdzenia zatwierdza zamówienie i macie lipe.artykuły i opinie na temat odżywki wymyśla i pisze sprzedawca.nie dajcie się oszukać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak firma nie znana, wszystko "nazwa firmy i kontakt" jest na stroniewww.vitalash.pl , tam wszystko jest ogranięte. Jak ktoś nei umie szukać to później wypisuje, ze firma fikcyjna itp. Trochę cierpliwości i trzeba użyć głowy a nie samej ręki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×