Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaarroollinnna

Vitalash opinie

Polecane posty

Gość Monikakkkaaa
Super produkt! Polecam jak najbardziej, na mnie działa. Efekty pierwsze już po tygodniu widziałam :) Nie czekajcie tylko już dziś sprawcie sobie nowe rzęsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaMazurek
Działa jak najbardziej jejejejeje POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stsosuje Vitalash i działa na mnie świetnie :) Produkt wart wypróbowania jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllicja98745
Kupiłam Vitalash bo kupowała moja koleżanka a dwie sztuki były taniej niż jedna więc się z nią zrzuciłam :) I się totalnie zakochałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam bo nic nie pomagało na moje rzęsy. Uwierzcie mi wypróbowałam setki produktów, ale nic nie działało. Kupilam Vitalash i się nie zawiodłam :) Jestem przeszczęsliwa że w końcu coś działa tak jak jest napisane, zero ściemy! Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś do mnie dotarła :) O efektach nie opowiem bo za wcześnie, ale ma piękny zapach i fajną konsystencję :) Jak zobaczę efekty to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19888
możecie posłać jakieś zdjęcia jak wam pomogło?bo mi to wygląda na jakąś ścieme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie producentem pisane
To oczywiste. Wszystkie wpisy w tym temacie powstały jednego dnia, w ciągu czterech godzin. Wszystkie są napisane tym samym stylem, czyli przez jedną osobę. Bardzo niefajnie, bo dziś dostałam tę odżywkę i miałam nadzieję, że będzie fajna, ale jeśli producent płaci za tego typu marketing (wpisywanie na forach lipnych opinii), to znaczy, że produkt musi być do bani:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika_24
HEj właśnie skonczyłam kurację! EFEKTY SĄ POWALAJĄCE!! Polecam każdemu, kto chce pieknie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecia10292
piorunujący efekt!! Ale dostałąm super prezent!!! uwielbiam mojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z***bis** ona jest. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak, kvrvva. 10 sekund w google, i już wiemy, że to kolejne oszustwo Kaszubskiego, takie samo jak Hialuro Ultra, Lipoxine, Błonnik beta i z 10 innych kantów: 000 wyborcza.biz/biznes/1 ,100896,15706393,Fikcyjni_lekarze__kradzione_zdjecia___u waga_na_biznesy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie rewelacja! dlugo szukalam takiego skutecznego produktu, az nagle znalazlam Vitalash!!! gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dwóch zdań, polecam każdemu kto marzy o dłuższych rzęsach. Bardzo dobre, zdrowe reultaty, bez żadnych hormonów. Zero obaw, rzęsy i brwi odżywione, spojrzenie magiczne, produkt dla każdej kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA O PRDUKCIE DOWIEDZIAŁAM sie z onet.pl, pomyslalam skoro taki portal reklamuje Vitlash, to pewnie jest dobry. No i mialam dobre przeczucia. Stosowalam wiele innych odzywke, le zadna nie dawala takich efektow jak Vitalash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Vitalash to to samo co Revitalash ?Ja mam Revitalash i faktycznie coś zaczyna działać ale dopiero teraz po dwóch miesiącach .Tuszem dalej muszę lecieć ,żeby je podkreślić ale rzęsy zdecydowanie dłuższe .Natomiast z tych postów to mam ubaw ,czy osoba która je pisze naprawdę jest tak pusta ?Ha ha ha ,ze się jej chce tak post za postem napierdzielać ,Musi być bardzo znudzona lub biedna ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_91
Vitalash to cos innego niż Revitalash. Sama stwierdziłaś, ze po revitalash nie masz fajnych efektów. My po Vitalash mamy rewelacyjne efekty w dosc ktorkim czasie, a kazdej z Nas zalezy na szybkich i dlugotrwalych efektach prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak! ja uzywalam inne odzywki i dupa!!! ;/ wydane pieniadze na nic. Vitalash dostalam w prezencie no i dopiero po nim zauwazylam jakiekolwiek efekty odzywek do rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust. Bogaci się na okradaniu innych. Wprowadza lewe produkty, nabija ludzi w butelkę. Wykorzystuje i okłamuje pracowników. Poniżej pozostałe produkty pana Kaszubskiego: Lipocare Delipox, ] Vitalash, Belis Noir, A clear Iodine, Renewhair Biotin i kilkanaście!!! innych (Nctf revolution, Hialuro ultra, lipoxine, błonnik beta...). Poza tym, gdy zamówicie produkt, przyślą Wam inny. Następnie będziecie musieli zadzwonić na płatną infolinię (7 zł/ min), gdzie naciągną Was na koszty. Konsultant celowo przedłuża rozmowę a reklamacja nie zostanie uznana dopóki nie uzyska od Was wszystkich danych. 0000000 Oszukanych i walczących z oszustem zapraszam na stronę na FB: facebook.com/AntyPiotrKaszubski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemcopisze
O co Wam chodzi z rzekomym oszustwem. Te komentarze pisze zapewne konkurencja, żeby zepsuć wizerunek produktu, jest to powszechny zabieg miedzy przedsiebiorstwami, ktore konkuruja ze sobą. Ja widzialam ten produkt, jak sie reklamuje na wp czy onet wiec nie moze to być produkt niedajacy efekty, bo inaczej takie DUŻE portale by tego nei reklamowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś czuje, ze Vitalash stanie się numerem 1 na polskim rynku kosmetycznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowakawa
hahha jak już sie nei stał. Ja go stosowalam jakies 2 miesiace temu i efekty widze do dzisiaj. Po prostu szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominiarkaola
ja stosowałam ja tylko i wyłącznie jako zwykla nie dająca rewelacyjnych efektów odżywkę, po to aby odżywić lekko rzęsy. ale po tygodniu zauważyłam, że stają sie one grubsze i bardziej elastyczne. nawet nie spodziwalam sie takich efektow :) fajny jest ten produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ja kupilam kolezance na urodziny. Jest bardzo zadowolona i na prawde iwdac efekty do tego stopnia, że sama zamówiłam sobie ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dziewczyny ! Zamówiłam aaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... nie moge sie doczekac efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iphone4xs
widziałam, reklamę tej odzywki w gazetach, ale nie pamietam gdzie moge kupic ja> ktos pomoże>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj kupisz------->>> www.vitalash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpatkaowocowa
hahaha.. juz chyba wiem, co kupić mamie na urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saugaropala
jestem bardzo zadowolona z efektow. rzeczywisice tak jak pisalyscie, efekty widac ardzo szybko. Kiedys stosoalam inne odzywki, ale efekty widzialam niewielkie i dopiero po 2 miesiacach stosowania, a tutaj po 8 dniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszowara
super super super SUPER suPER!! cena moglabybyc troche mniejsza, no ale jesli chce sie widziec takie efekty trzeba tez za to zaplacic. polecam bo stosowalam i wartooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×