Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaarroollinnna

Vitalash opinie

Polecane posty

Gość gość
no właśnie ludzie używajcie głowy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czadowa!! u mnie na uczelni jest szał na tą odżywkę :)) co druga dziewczyna ją ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah no dobry produkt to i duży popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTWO!!! Jak wszystkie "cuda" Kaszubskiego!!! Firma nie istnieje, niczego nie przysyłają, kontaktu nie ma, pieniędzy nie sposób odzyskać!!! OSZUST!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Vitalsh od 2 miesięcy.....efekt żaden,zastanawiam się nad autentycznością tych wszystkich pozytywnych opinii,zachęciły mnie do kupna tego towaru,ale nie warto.Nie Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście u mnie trochę działa...używam go codziennie wieczorem od 3 tygodni i naprawdę po pomalowaniu moje rzęsy są inne...ale bez maskary to jakoś spektakularnych efektów jeszcze nie widzę...oczywiście mam już drugie opakowanie więc regularnie zamierzam dalej go używać...nic mi to nie szkodzi...nie mam uczulenia, oczy nie pieką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelek2012
Uzywam tej odzywki juz 3 miesiac i jestem mega zadowolona.Mialam bardzo krotkie rzesy a po tej odzywce urosly mi juz z 2 cm. Jestem bardzo zadowlona. Cena tez nie jest duza, wiec polecam jak najbardziej ten produkt :) Rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za naiwność trzeba placic
Przestrzegam wszystkich którzy chcą dokonać zakupu. Dostaniecie produkt bez dowodu zakupu. Jeśli bedziecie chcieli zwrócić odżywkę z jakichkolwiek przyczyn to nie zrobicie tego. Bedziecie zmuszeni skontaktować się z nr płatnym reklacji 7 zł/min. Przeczytajcie uważnie regulamin, który w żaden sposób Nie chroni was przed nieuczciwym sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za naiwność trzeba placic
Przestrzegam wszystkich którzy chcą dokonać zakupu. Dostaniecie produkt bez dowodu zakupu. Jeśli bedziecie chcieli zwrócić odżywkę z jakichkolwiek przyczyn to nie zrobicie tego. Bedziecie zmuszeni skontaktować się z nr płatnym reklacji 7 zł/min. Przeczytajcie uważnie regulamin, który w żaden sposób Nie chroni was przed nieuczciwym sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i coś odzewu samych zadowolonych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenusia
Uważam te odżywkę jako jedno wielkie oszukaństwo. Podejrzewam,że Ci co zachwalają ją- to "znajomi Królika". Jeśli ktoś chce zamówić tę odżywkę poprzez firmę Hamiltons Group- namawiam, aby dzwoniąc poprosili o informacje odnośnie reklamacji. W najlepszym wypadku zostaną przekierowani do konsultanta, i mogą "wisieć" na telefonie do rana. Wszystkie reklamacyjne maile, podobnie jak listy polecane- zostają odsyłane / nie odebrane !!!/ Proszę spróbować, a dopiero pozniej dokonać zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenusia
Uważam te odżywkę jako jedno wielkie oszukaństwo. Podejrzewam,że Ci co zachwalają ją- to "znajomi Królika". Jeśli ktoś chce zamówić tę odżywkę poprzez firmę Hamiltons Group- namawiam, aby dzwoniąc poprosili o informacje odnośnie reklamacji. W najlepszym wypadku zostaną przekierowani do konsultanta, i mogą "wisieć" na telefonie do rana. Wszystkie reklamacyjne maile, podobnie jak listy polecane- zostają odsyłane / nie odebrane !!!/ Proszę spróbować, a dopiero pozniej dokonać zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję od grudnia i nie ma efektów, jedna wielka ściema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję , że nikt nie da się nabrać i nie da zarobić "wielkiemu biznesmenowi" . To produkt który nie może zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki biznesmen niedługo trafi za kratki: http://wyborcza.pl/1,75478,17412866,_Najmlodszy_polski_milioner__Piotr_K__ma_problemy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania zestaw od revitalash- nowy, oryginalny Tanio sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę oddać go, za darmo :-) bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×