Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gromowładna

Pogaduchy cd. łysi i nie tylko

Polecane posty

Gromi proszę nie uciekaj ja lubię potrawę na ostro z 3 dani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Wadi najbardziej to lubię ciebie na ostro a jak będą 3 to jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk stary 1946
Magda Piechowska witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo31
Witam Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda na kafe lubi na ostro. A w realu ze świecą takiej szukać. To zadam pytanie z drugiej strony: czy Wasi partnerzy też lubią na ostro, a może boicie się do tego przed nimi przyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze rozmowy pełna para ;) Ja właśnie drinkuje i w miedzy czasie słucham pierdol i czekam na sąsiadów którzy zaraz przylecą bym sciszyl ;). Póki ich nie ma to pełny relax. Pare scen juz nakręconych a jutro wycieczka na dwóch kołach w kierunku Londyn na kolejne sceny, tym razem Rambo i przyjaciele w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze rozmowy pełna para ;) Ja właśnie drinkuje i w miedzy czasie słucham pierdol i czekam na sąsiadów którzy zaraz przylecą bym sciszyl ;). Póki ich nie ma to pełny relax. Pare scen juz nakręconych a jutro wycieczka na dwóch kołach w kierunku Londyn na kolejne sceny, tym razem Rambo i przyjaciele w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi wiem ludzie potrafią być wredni ,kochane mam nadzieje że ja nie jestem taki ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dobija okrucieństwo i skrajny egoizm. niestety jestem strasznie przewrażliwiona. I chyba niedostosowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadera69 juz tak od 8 lat ;) Sie dziwie ze z tego deszczu sie jeszcze nie skurczylem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×