Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gromowładna

Pogaduchy cd. łysi i nie tylko

Polecane posty

Obłóż go kijem ten dziadek doprowadzi mnie do zawału na prawdę martwię się o niego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Senor stara szkoła chyba Ormo ja na prawdę o was się martwię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadera zdradz w jakiej części Anglii mieszkasz, byc może zaniedlugo bedą tam kręcić kolejne odcinki Rambo i wtedy wpadł bym z kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) malutki off topic Ogórki po meksykańsku: 4 kg ogórków, 6 łyżek soli na zalewę ( na tę porcję ogórków zrobić podwójną porcję zalewy): 20 łyżek oleju(3/4 szkl) 1,5 szkl octu, 2 szkl wody 1 łyżka oregano 2 szkl cukru 1 łyżka ostrej papryki 5 ząbków czosnku przeciśniętego przez praskę. Ogórki umyć, nie obierać. Przekroić wzdłuż na 4 części, posolić. Pozostawić na 6 godzin. Po tym czasie układać w słoikach. Zalać zagotowaną uprzednio zalewą. Zamknąć, pasteryzować około 5 min. ( czyli włożyć do garnka z zimną wodą i od momentu zagotowania gotować 5 min. Oczywiście wyciągać, gdy woda nie będzie parzyć, np. po pół godzinie). moim zdaniem można dać trochę mniej oleju, ale wiadomo, najlepiej zrobić wg przepisu i następnym razem modyfikować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mają takie pocieszne pysie i wszystko żrą. Pociąga mnie takie proste życie, zero cywilizacji. trochę mnie te anakondy odstraszają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×