Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Moniciak

Opinie o ATV galeria twarzy

Polecane posty

Gość gość
mam pytanie po jakim czasie pokazały się wasze zdjęcia w galerii twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje z nimi jakoś 1,5 roku. W Łodzi miałem pare zleceń Wiec chyba nie tak źle . Pozdrawiam, Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza 3 letnia natalka ostatnio grała w etiudzie. Zarobiła pierwsze w swoim życiu pieniążki. Współpracę oceniam pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja grałam w komisarzu aleksie i troszkę zarobiłam. Fajne nowe doświadczenie. Ludzie super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam się na casting do reklamy lodów dzięki nim, czekam na odpowiedz. Oby się udało. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie, dostaliśmy super zdjęcia dziecka!!! Rewelacja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek 222
Na zdjęcia Pani mówila na spotkaniu ze do 30 dni , u nas pojawiły się wczesniej około 15 czekamy na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaa
Ja tez grałam w Komisarzu Alexie , chętnie powtorze przygode , mam nadzieje ze bedzie kręcony kolejny sezon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15. czerwca byłam statystką przy filmie Exterminator. Gdyby nie Atv to nigdy bym nie wiedziała, że można statystować przy takich filmach. Dzięki nim pojechałam i mam nadzieję, że to nie ostatni raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w ATV każdy ma szanse znaleźć dla siebie fajne zlecenie. Na facebooku codziennie jest po kilka ogłoszeń dla bardzo różnych osób, nie tylko dla młodych i pięknych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam już minął miesiąc odkąd podpisaliśmy umowę a zdjęć dziecka nadal nie ma .Dzwoniłam do Pani z którą podpisywaliśmy umowę ale nie odbiera i nie oddzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko dostało dzisiaj propozycję z ATV czy warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam śledzić fanpage'a, tam są umieszczane ogłoszenia, samo to ile osób ich obserwuje mówi samo przez się, że warto. Komentarze na stronie internetowej galeriatwarzy.pl też są zachęcające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOnaKa
U nas wszystko poszło sprawnie. Chyba 16 dni czekaliśmy na zdjęcia na stronie, ale później od razu warsztaty z panią reżyserką, casting i statystowanie. Więc nie martw się, że zdjęć nie ma jeszcze w bazie, bo pewnie za chwilę się pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina 22
Umowę podpisałam dla córki mieliśmy 2 propozycje ale przez chorobę musieliśmy zrezygnować :( mam nadzieje ze bedą kolejne .... bo córka bardzo by chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas złapali na castingu w jaroslawcu postanowiłam trochę poczytać o firmie , podpisaliśmy umowę mam nadZieje ze bedą propozycj*****ałam sie o portfolio bo zdecydowaliśmy sie zrobić na miejscu ale zdjęcia wyszły super :))) wiec oby cos z tego było :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorą kasę już na pierwszym spotkaniu, pierwsze 60zł póżniej 250zł za portfolio bo jak dziecku nie zrobisz .Moja córka brała udział w konkursie sms na twarz miesiąca wygraliśmy miały być super nagrody a dostaliśmy piłkę i poduszkę już nie wspomnę o rachunku za sms. To oszuści!!! Przestrzegam państwa nie dajcie się naciągać!!! (mAdry polak po szkodzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straciłem 250zł na portfolio i umowę z ATV , mija już 11 miesiąc i dla 14-latka ZERO propozycji. Hmmmm. ... czy podpisze z nimi umowę na kolejny rok?????? A po co? Kasę wolę wydać na spodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko złapane na castingu w kinie, zrobiliśmy sesję za 200 zł. w sumie taka sesja na mieście kosztuje więcej, więc to czy będzie miała propozycje jest mało ważne. Pani Angelika nic nam zbytnio nie obiecywała, więc nie mogę mieć pretensji...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosna firma!!nic sie nie zmnienilo dalej ciagna kase w ten sam sposob. A ludzie w banku twarzy przecietni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amator_Jacek
Na początku 2017 zarejestrowałem się na ich portalu, dodałem do listy castingowej i czekałem sprawdzając samemu. Poźniej zrobiłem zdjęcia , Uprzedzając pewnie pytania -tak zrobiłem płatne portfolio ( wyszlo cos około 250 zł i mam konto gwiazdy) I nie zaluje, bo tak naprawdę teraz dopiero miałem szanse zaistnieć. Pan z Atv film wspominał mi że rezyserowie zwracają uwagę na portfolio. I fajnie, bo dzięki temu do dziś mam za sobą 6 zleceń castingowych. z czego 2 rolki dostałem . Niewielkie ale jednak ;) Dzieciom się można już pochwalić. Atv film jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści i jeszcze raz oszuści oni robią grubą kasę szkoda czasu i pieniędzy stanowczo odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxaMama

My mieszkamy w Warszawie i wzięliśmy z ich meilingu kilka razy w castingach. Agencja jak agencja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam.
Dnia 1.03.2015 o 22:50, Gość gość napisał:

Beznadzieja przez pierwszych sześc miesięcy dostałam trzy zaproszenia na casting z dwudniowym wyprzedzeniem (tak, dwudniowym, nie dwutygodniowym) w innym mieście więc pojechać tak z dnia na dzień nie mogłam. Kiedy podpisywałam umowę i płaciłam za sesję oraz wpisowe otrzymałam informacje, że bardzo dużo castingów jest w moim mieście. Tymczasem nie było ani jednego. Pod koniec umowy znowu dostawałam zaproszenia na castingi i znowu do Łodzi albo Warszawy z dwudniowym wyprzedzeniem. Nie polecam. Stracone pieniądze.

Popieram. Mieszkamy nad Wrocławiem przez dwa lata był tylko jeden casting we Wrocławiu reszta Łódź, Warszawa. Dostawaliśmy tylko informację że odbywa się jakiś casting ale gdyby córka się załapała to mamy powiedzieć że jesteśmy z Galerii Twarzy. Czyli co my mamy załatwić rolę a oni wtedy wkroczą i spiją śmietankę... Pod koniec roku wręcz straszenie sms'ami że jeżeli nie wplacimy opłaty za kolejny rok to konto córki zostanie natychmiast usunięte! Nie wiem skąd tyle pozytywnych opini o ATV -to pewnie piszą podstawieni ludzie "ja grałam w Komisarzu Rexie..." Ale kogo w jakim odcinku która minuta? Zero konkretów... Byłem naiwny dwa lata dałem się skubnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka126

ile czekaliście na zdiecia swoich dzieci na stronie ATV film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam współpracę, trafiliśmy do ATV przez casting w galerii handlowej. Na początku mieliśmy dużo wątpliwości  czy to nie jest jakaś podpucha ale jesteśmy już kolejny rok w bazie. Castingów jest dużo, nie zawsze jest czas żeby we wszystkim wziąć udział czy przygotować filmiki ze względów prywatnych ale na pewno nie mam im do zarzucenia braku propozycji. Wystarczy pilnować maila. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Chciałbym w imieniu własnym i syna Antka podziękować za udział mojego syna w produkcji filmu -Raport Pileckiego-. Praca na planie była czystą przyjemnością. Super ekipa filmowa. Atmosfera na planie była rewelacyjna a ludzie niesamowici. Wszyscy sympatyczni, życzliwi a atmosfera naprawdę rodzinna. Antek rewelacyjnie sprawdził się w swej roli. Antoś był bardzo zadowolony pomimo, że był zmęczony po całym dniu pracy, to wspomnienia jakie zachowa z pierwszego w życiu doświadczenia na planie filmowym będą bezcenne. Wszystko, to dzięki przecudnej ekipie filmowej no i oczywiście Państwu, bo gdyby nie Wy nie byłoby tego cennego doświadczenia. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zapisałem się do bazy Galerii Twarzy i z mogę szczerze polecić jeśli ktoś chce spróbować w produkcjach. Systematycznie chodzę na plany filmowe i serialowe, niestety zazwyczaj odbywają się one w tygodniu więc trzeba być trochę elastycznym jeśli chce się regularnie brać udział. W Warszawie jest dużo topowych produkcji, które potem są na Netflixie więc jest czym się pochwalić! Serdecznie pozdrawiam pracowników i znajomych z planów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama zapisała mnie do atv jak jeszcze byłam w szkole i nadal z nimi współpracuję. Udało mi się dzięki temu wystąpić w kilku reklamach i jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×