Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Evilinka wkońcu wszyscy powymieraja bo nie bedzie im mial kto dzieci rodzic i tyle. A w chinach jak jest. Jak urodzi sie drugie dziecko to albo chowają je albo wywożą do adopcji albo też aborcja bo tam tylko jedno... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz ogadalam '' niemy krzyk'' to normalnie barbarzynswto jest. Ja tez cale zycie ze zwierzakami i nie umiem inaczej. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Martucha, dopoki nie masz pewnosci ze nie jestes w ciąży to nie rob sobie nasiadowek!! Bron Boże! Raczej na forum nie będę pisać czemu, ale pewnie sie donyslasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiecha wrrr poczekam sobie hehe. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mych32
Was kochane to od kawy odrzucalo, bo mnie wrecz przeciwnie mnimniusna... Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no widzisz Evelinka jak to w innych krajach jest . u nas znów w większości bieda ale dzieci nie zabijają tzn rząd ewentualnie wyrodne m,atki. ale widać do czego prowadzi alkohol i brak pieniędzy jak ta tragedia z wczoraj co ojciec zg****ił 2 letnie dziecko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
Jeju jak mi niedobrze... Od wczoraj jakos.... Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Mycha umówiłaś się do lekarza? to tak za 2,3 tygodnie dopiero i będzie fajnie widać i serduszko pewnie już będzie;) Martucha i Olga czekamy jutro na wyniki testów choć nawet dziś byscie mogły zrobić juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka ja poczekam do jutra... :) fasolka no właśnie też sobie tak pomyślałam że te nasiadówki to nie za ciekawy pomysł :P Zostaje mi woda nic poza tym ;) laurka no masakra... Jak można 2 letnie dziecko gwałcić!!! Jakiekolwiek dziecko! :/ Ktoś musi mieć nieźle najebane w głowie!! Nienawidzę takich ludzi bo sama byłam dotykana jak byłam mała :/ Takich zwyrodnialców to kastrować. A u nas w kraju to takiego uznają za niepoczytalnego nienormalnego itd, byle by tylko wiezienia uniknął :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Martucha dadza mu 15 lat jak wyjdzie to dziewczyna będzie miała 17 a co jak będzie się chciał zemścić? mam nadzieje ze chociaż w wiezieniu mu za to wycisk dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby... takiemu to jaja powinni obcinać przy samej dupie żeby już nigdy nic nie mógł. Ja sobie nie wyobrażam gdyby mojemu dziecku ktoś coś takiego zrobił. Zabiłabym chyba. Nieważne że poszłabym siedzieć. Dlatego mam też takie zdanie o zostawianiu dziecka babci cioci wujkowi itp. Nigdy w życiu na dłuższy czas... Poza tym moje dziecko wie co ma w takiej sytuacji robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam, ale mam tyle nr ze nie moge sie zdecydowac, Marta zgadzam sie z Toba, i zrobic im dokladnie to samo, albo gorzej. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha ty się na pazurkach znasz lepszy akryl czy żel :P Umówiłam się na żelowe ale nie wiem czy to trwałe, zawsze robiłam akryl, ale wyświetliło mi reklamę na fb z dojazdem to się umówilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Dziewczyny coś czuje ze się same pozytywne testy posypią. Olga, Marta na pewno będzie dzidziuś. Trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Mycha a kiedy na betę idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mycha ja nie mam paznokci swoich, ogryzam i do tego od kartonów mam ciągle zniszczone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Pesteczka jednym lepiej się żel trzyma innym akryl. Zależy od płytki paznokcia. Mnie się lepiej zawsze żel trzymal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ja też mam problem z obgryzaniem. Teraz jakoś jest spokój i mam nawet długie, ale to wraca ciągle...nie mogę się na dobre odzwyczaić. Skubię kciuki non stop - aż wstyd...chcę sobie zrobić hybrydy właśnie żeby nie korciło. Ale na poród nic nie wolno miec na paznokciach, prawda? Kilka osób mi mówiło, że na paznokcie patrzą.. Powiedzcie mi jeszcze jedno - słyszałam kolejny mit/fakt wczoraj. Czy to prawda, że nie wypuszczą po porodzie do domu dopóki kupki się nie zrobi? Ja mam taki problem że u siebie to ok, ale jak jestem poza domem kilka dni to różnie to bywa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie bede szla, teraz tak mysle i wiem kiedy doszlo do zaplodnienia, jutro mina dwa tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×