Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Olga roznie jednego dnia bardziej i co chwile innego tylko wieczorem innego rano róznie.nasze maluszki jeszcze nie waza pół kg wiec sa małe jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olga w kazdej ciazy lekarz od pewnego momentu kaze liczyc ruchy,musi byc 10. I trzeba to zapisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka - fakt moze za wczesnie na takie pytania z mojej strony :P ale przypomne sie Wam za kilka tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w uk dostala od poloznej,bo to ona prowadzi ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura w tych tyg to maluch wazy juz pol kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i od poloznej, nie kloce sie :) jak mowilam bylo to juz laadne pare lat temu. W kazdym badz razie dostala a od kogo to juz mniejsza o to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wes sie odwal !! tak wazy poł kg ale ty mądry!!!;/ W 23. tygodniu ciąży przy 20 cm długości i wadze około 450 g moze tyle ale nie musi kazde dziekco rosnie inaczej!! albo w ciazy nigdy nie byłes albo jestes tak głupi ze sie czepiasz kazdej wypowiedzi tutaj bo amsz wakacje i ci sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 18 dniu, teoretycznie w pon @, a w praktyce sie okaze:D. Przed synem mialam 26 dni, a to spora jednak roznica.. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka taki gosc musi miec kompleksy skoro caly czas wypowiada sie anonimowo, tak najlatwiej. skrytykowac kogos bezimiennie to tchorzostwo! nawet nie wdaje sie w dalsza dyskusje z ta osoba bo niby z kim mam rozmawiac? doslownie z NIKIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Datego ja sie podpisuje. Mycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoweczka
czesc. W sumie chcialam tu do was dolaczyc, ale jak widze, co sie czasem tu dzieje ...a w sumie calkiem mile kobietki tu siedza... Ale w kazdym badz razie zawsze sie cos tu dzieje, lepsze to niz telenowela ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem Mycha:) jeden gosc sie oznacza:), ale drugi juz nie ma odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura wez na wstrzymanie,bo napisalam normalnie,a ty zaraz z buzia na mnie lecisz. I w tylek sobie wsadz te !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co fakt to fakt. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa normalnie, własnie widze na kazdej stronie docinki ale odwagi zero. znajdz sobie dzicko nowy temat do zabawy albo poczytaj ksiazki do szkoły na nowy rok dobrze ci to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie widac jak jestes inteligenta inaczej. OTOZ INFORMUJE CIE ZE GOSCIE SA ROZNI,ROZNE OSOBY PISZA,WIEC TE BURACKIE OBRAZLIWE TEKSTY TO NIE JA. DOTARLO LAURKOCHMURKO????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ruchow to pamietam ze od 36tc, min. 30 minut po posilku przez pol godziny. Tylko nie pamietam ile razy dziennie. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny? Od jakiegoś czasu już przymierzałam się do dzidziusia i długo podczytywałam wasze forum. Podobało mi się jak się wspieracie i jak opisujecie nawet te "fałszywe" objawy tylko po to żeby uzyskać zrozumienie i wsparcie. Ale teraz nie da się tego czytać! A szkoda. Nie mogłam się doczekać żeby do Was dołączyć a tu niemiła niespodzianka! Brak wpisów o ciąży ! Staracie się wychowywać siebie nawzajem nie mając o sobie pojęcia. Gratulacje i oby tak dalej! Tylko od razu zmieńcie tytuł forum, żeby wszystkie starające się wiedziały gdzie mają się udać po wsparcie:) Ja zmykam od Was bo szkoda czasu na czytanie tych "umoralniaczy". Buziaki:) P.S. Możecie mnie zjechać za to co napisałam ale pewnie i tak większość się ze mną zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość to gość dla mnie wszytskie testy gosci sa twoje skoro nie potrafisz miec nicku i normalnie dołaczyc do forum jesli sie starasz o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Almette twoj wybór temat istnieje juz od dawna i jest naszym 2 tematem kontynuacja. a to ze czasem przewinie sie inny temat to chyba normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
Hej, laski juz bylo goraco:(:(:(. Gościu wystarczylo sie podpisac i nikt nie mialby pretensji. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz kazda napisze,ze tu jest fuj i odchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura bez komentarza. Gosc.normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka a w który dzien masz wizyte? Evelinka jak samopoczucie ?u mnie troche chłodniej sie teraz zrobiło i dobrze;) a brzusiu rosnie i rosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak jak napisala almette. Juz nie jedna taka akcja tu byla. Zapieralyscie sie rekami i nogami ze bzdurne posty pesteczki bedziecie poprostu omijac i znowu to samo. Ja wiem ze jak cos czlowieka wkurzy i z czyms sie nie zgadza to trzeba otworzyc gebe, ale pestka sie nie zmieni a tym bardziej wasze umoralniajace posty jej nie zmienia. Odstraszacie tylko nowe dziewczyny a i polowaz nas wkoncu stąd ucieknie. Mnie też wpieniaja niektóre jej wyppwiedzi ale dzisiaj chyba z 10x ugryzlam sie w "palce"zeby tylko nie napisac czegos i nie ppdsycac kutni... Co do gosci to moze byc ich pińcet i jeden z nich moze chciec do nas dołaczyc. Nie skreślajmy ich na wstępie. Almette moze ppczelaj jeszcze chwile. Ja z checia popisze z toba na temat staran a nie moralnosci pieniedzy itp... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
Z ciążą nie ma żadnych problemów , problemy były spowodowane ciężką chorobą członka rodziny , ale jak to w życiu bywa jeśli jest jakiś problem to po drodze dochodzą kolejne, ale nie ważne... No chciałabym poznac płec ale to dopiero 15 tydzień a z tego co wiem po znajomych i jak sobie teraz poczytuje może być ona określona ale nie będzie w 100 % pewna. Choc to w dużej mierze zależy i od lekarza i od dobrego sprzętu. Tak w ogóle to tu same dziewczynki widze u was będą jak na razie . Goalka mam nadzieje że poznasz płec już na kolejnej wizycie:) Dziewczyny weźcie 3 głębokie oddechy i w miarę możliwości ,chociaż wiem że się czasem tak nie da, ignorujcie tych gości ,czy właśnie dalszą konwersację na temat chyba wiecie jaki, bo to do niczego nie prowadzi a niektórym po postu nie da się nic wtłumaczyc ,tylko jak grochem o ściane. Ja staram się unikac stresów, choć w ciąży zrobiłam się strasznie wybuchowa ,nerwowa i gwałtowana ale mąż zawsze powtarza mi żebym wzięła 3 głębokie oddechy, pomyślała o naszym maluchu i to mi pomaga. Dobrze że jest wyrozumiały i pomaga mi ujażmiac teo nerwusa co we mnie siedzi. A wy zauważyłyście jakieś zmiany u siebie?? Bo płaczka choć już trochę mniejsza to dalej umiem przepłakać coś co nigdy wcześniej nie wzbudzało by we mnie takich emocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum i nie ma jak widać moderatora żeby wypowiedzi usówał. Zależy na czym komu zależy :-) Nie na co dzień takie akcje tutaj są. Ja tam problemu jak narazie nie widzę, więcej pożytku niż szkody narazie widzę z pisania tutaj. Każda nieprzyjemna wymiana zdań kiedyś się kończy. Najbardziej śmieszy mnie jak nie raz ktoś w takiej sytuacji pisze, że tu ble i fuj i on spada, a potem i tak piszę. Po co tak pisać, to nie wiem. Jak nie chcę pisać, to się rzegnam i do widzenia, jak jednak chcę to piszę i tyle, a nie takie gadanie. Almette gdzie byś się dłużej nie udzielała, to wszędzie takie czy inne sytuacje nieprzyjemne się będą pojawiały i cudów nie ma, my wyjątkiem tu nie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi dawaj zdjecie brzuszka napewno cos tamn juz widac;) a co płci no mi sie w 15tc nie udało poznac lekarz mówił ze zaq wczesnie a szkoda potem rozczarowania jakby sie pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×