Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Ja mlodemu obojczyk polamalam i nikt tego niezauwazyl, ile ja mu bolu zadalam. Potem nrurolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
Martucha czy masz może figurę gruszki ?? Bo jeśli tak to korzystnie możesz wyglądac w sukienkach dopasowanych w talii czy lekko wciętych czy takie odcięte pod biustem a dół swobodnie puszczony żeby biodra zakryc. Jeśli chodzi o poród to jeśli było by wszystko ok to jak najbardziej chciałabym naturalnie rodzic jeśli jednak cos będzie nie tak to będzie i cesarka. Myślę że tu nie ma co porównywać która metoda lepsza bo jedna po cesarce szybko dojdzie do siebie a druga bedze gorzej to odczówac i tak samo w drugą stronę. I też każdy poród jest inny, moja mama mówiła że będąc w 3 ciążach czuła się jak by była po raz pierwszy w tym stanie bo zawsze coś nowego ją spotykało i inaczej je odczuwała tak samo i porody każdy był inny. Nie ma reguły. Dziewczyny ciężarówki polecam wam kupienie stetoskopa , ja dostałam od siostry. Możecie przez to usłyszeć bicie serduszka swojego maluszka. Na prawdę :) ja z mężem gdy po raz pierwszy to usłyszeliśmy to łzy poleciały ze wzruszenia. są też specjalne gadżety właśnie by słuchac sobie bicia serca ale są one droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Obojczyk może się złamać. Fakt cc to operacja ale poród sn też lekki nie jest. Też jesteś rozerwana, poszyta poraniona...i boli przed, w trakcie i po. I to bez znieczulen żadnych... jak ktoś rodził sn to zawsze krytykuje cc...bo inne też mają mieć źle! Tak to jest u nas. Największym minusem cc jest problem z karmieniem i to jest fakt. Ale po sn też się to zdarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi co wplywa na to ze kobieta ma wystarczajaco pokarmu w piersiach ? Mojego meza bratowe (jedna malutki biust, druga pokazny) obie karmily swoim mlekiem baaaardzo krotko bo zaraz im sie pokarm skonczyl.. jak myslicie, dlaczego ? Jest jakis powod czy to prostu tak bywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich karmilam krotko bo okolo misiaca, a z przystawianiem nie bylo większego problemu po cc jak i sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
hej, mam nadzieje, że kłótnie się już skończyły :) nie wiem co ma wpływ na ilość pokarmu Hej Papi :) faktycznie trochę Cie nie bylo :( mam nadzieje ze wszystko sie ulozy u Ciebie kochana :) pokaz zdjecie brzuszka :) Ciezarowki powiedzcie mi czy mialyscie tak ze jak lezalyscie to Wam brzuch hmm... falowal? wlasnie dzisiaj zauwazylam, nie jest to kopanie bo nic nie czuje, a rytm mialo bicia serca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia przytulala sie do brzuszka i sluchala serduszka, a najbardziej sie cieszyla jak kopal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/rozkloszowana-sukienka-lato-kolory-40-koralowa-i4473791016.html znalazłam coś takiego i chyba najbardziej ze wszystkich mi się podoba. Najchętniej to bym sobie jedną taką sukienkę uszyła na zamówienie bo nie mam żadnej porządnej a w każdej ze sklepu coś mi się nie podoba. Papi odcinana pod biustem odpada bo bym wyglądała jak w ciąży :P raczej mam figurę pierwszą z tej str http://kooooooolciastyle.blogspot.nl/2014/05/jak-dobrac-sukienke-do-figury.html niby klepsydra jest idealna ale w rozmiarze maks 38 a ja mam raczej 44 :/ Myślę o rękawkach bo to bedzie wrzesień a poza tym mam grube ale wąskie ramiona. Nie wiem jak wam to opisać... dekolt wolałabym taki średni zyby mi się cycki nie wylewały ale też żeby ich nie zakryć bo nie mam z nimi problemu :P talie mam dość krótką więc muszę mieć coś co mi ją wydłuży. Biodra szerokie więc taka jak wam wysłałam bedzie idealnie zakrywać i taka do kolan bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha troche lepiej :) dzieki :) martucha fajna ta sukienka :) ja Ci niestety nie pomoge w doborze sukienek bo zawsze sama mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia no wlsnie ja tez mqm z tym problem. Na codzien dzinsy bluzka i do wyjscia. Kocham buty a sukirnke mam jedna czarną i tyle :p To falowanie u ciebie to pewnie dzidza pływajaca... ;) a brzuszek juz masz czy jeszcze nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche jest :) ale jak ktos nie wie to nie widzi jeszcze :) kurcze fajnie jakby to byl tic tac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha mi sie osobiscie sukienka bardzo podoba :) naprawde :) na weselu raczej Ci bedzie cieplo a do kosciola mozesz ubrac nawet zwykly czarny żakiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia no nic innego chyba sie tak nie rusza :p chyba że aorta ja tak mam jak leże na ppecach i dobrze wptrze sie w brzuch... ;) olga śliczna nie?? :p kurcze no mysle ze jak bedzie deszcz to skórkę założę a jak slonce to sukienka chyba wystarczy bo do kosciola pare kroków a na sale musimy jechac do innej miejscowosci wiec w samochod i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Bardzo miło było na tym forum, zawsze służyłyście dobrą radą, ale jestem zmuszona niestety Was opuścić :( Przez to, że tu jestem to zbyt intensywnie myślę o ciąży, dzień zaczynam od forum, w środku dnia też wejdę i na koniec dnia obowiązkowo. Zrywam też z ovufriend. Na początku wydawał mi się bardzo pomocny, ale z tego co widzę, to jest beznadziejny i działa tylko wedle książkowych schematów, a dziewczynom z problemami kobiecymi to tylko miesza w głowach za bardzo. Staraczkom życzę powodzenia i ciężarówkom szczęśliwego rozwiązania. Może kiedyś jeszcze do Was wrócę :) ale na chwilę obecną muszę wyłączyć się z tego myślenia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie jstem przybyszem z innej galaktyki. Czy wy jestescie na tyle tempe ze myslicie ze ktos obcy, niezainteresowany wchodzi na ten temat??? Nie . Ja z wami pisze czasem pod swoim nikiem a czasem wale prawde prosto z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu kurde konkrety bo jak masz tak ogolnikami walic to lepiej wcale nie pisz. Poza tym zero odwagi masz skoro nie potrafisz napisac pod wlasnym nickiem jakie masz zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha bo to malo pojebów w internecie? równie dobrze moze tak napisac ktokolwiek po to tylko żeby zament znowu wprowadzic... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie sobie zgadywac hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Zawsze mówiłam że obrażąjący i atakujący goście to nikt obcy tylko swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nikt nawet nie zamierza zgadywac, bo raxzej nie jestes wart uwagi zachowujac sie w ten sposob, a chamstwo zwalcza sie chamstwem lub kultura osobista, ja wole to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×