Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

u mnie tez lepiej żel się trzymał i jakiś taki ładniejszy mi się wydawał - bardziej płyszczący może? Ale mam dosyć "tłuste" paznokcie i bąble zawsze podchodzą i odpryskuj :/ 2 tygodnie i po zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mi już w ogóle nie rosną paznokcie nawet jak nie ogryzam to nie urosnę, albo trochę i od razu pękają natychmiast , do tego dwa mam zgniecione na amen, siorka mi za dzieciaka przytrzasnęła drzwiami,mialam oparta miedzy framugami u dziadkow a ona drzwi zamknela, ponoc nie specjalnie ale kto ja tam wie . Evelinka nie wolno mieć paznokci pomalowanych żeby widzieli czy coś się nie dzieje z tobą, bo panokcie wtedy sinieja, jakos tak, tak samo jak makijażu, soczewek kontaktowych. Ciekawe jak ja bez soczewek bede lazić nienawidze okularów i nawet nie mam . A bez okularów jestem ślepa jak kret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Pesteczka ja od 5 miesięcy mam hybrydy tzn zmieniam co 2 tygodnie i jestem strasznie zadowolna super się trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
U mnie dokładnie tak samo. Piękne błyszczące ale zaraz się powietrze zbierało i koniec. Tez mam tłusta płytkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka moja koleżanka żel też obgryzła. Wydaje mi się że akryl trwalszy ale ja wole żel. Bardziej mi się podoba. A jak będą dobrze zrobione to żadne bąble nic nie wyjdzie. Wszystko się może połamać bo to nie z kamienia jest więc mimo wszystko trzeba uważać :) Evilinka ja przy porodzie miałam żel ale nie na całym paznokciu tylko dość długie odrosty no i przeźroczyste już były. Co do tej "kupki" to nie słyszałam szczerze mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka mi na obgryzanie hybryda super pomogła :) zakochałam sie w tych paznokciach i zakładałam ciągle (nawet na krótkie paznokcie bo mi czasem i 3 tygodnie wytrzymały a nie lubie bardzo długich). Ostatnio miałam bajeczna tęczę :) robię żywą reklamę mojej kosmetyczne bo ciągle mnie ktoś zaczepia gdzie paznokcie zrobilam :) ale dziewczyna ma naprawdę super pomysły wiec warto :) Polecam hybrydę :) Co do szpitala to na zabieg trafiłam właśnie kilka dni po założeniu hybrydy i jak pytalam czy muszę zmywac to lekarka powiedziała ze tak wiec do szpitala lepiej mieć czyste paznokcie. Dziewczyny nie moge sie doczekać na wyniki Waszych testów :) trzymane kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Pestka, jeśli starasz sie o dziecko to lepiej żel akryl moze byc szkodliwy :) Martucha to cale szczęście ze myslisz tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ile wy tu produkujecie :p Malinka widac cien, zrob dzisiaj jeszcze raz :) Martucha, olga nie moge sie jutra doczekac :) mam nadzieje ze beda te 2 krechy Co do tego gwalciciela to az sie poplakalam wczoraj jak ogladalam, takie malenstwo skrzywdzic Evilinka jak Ci sie spi na tym rogalu? Ja ostatnio kupilam i 2 nocy zle spalam i sie ruszac dzisiaj nie moge :p A musze Wam sie pochwalic ze dzisiaj rano czulam te banki pekajace w brzuchu :) niech juz konkretnie kopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ubranka przyszły fajne mi na sklep, jak znajde karte do aparatu to wrzuce pare fotek na fb, tylko niewiem gdzie posiałam karte do aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie niestety są mało trwałe bo ja ciągle coś pakuje, rozpakowuję kartony i niestety to się rzadko sprawdza, ale chcę spróbować, nie mogę łazić jak lump wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka no cos w tym stylu,armia czekala od czwartku do soboty:D:D:D, bo akurat zjechal, a w sob mialam taki bol ze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, chetnie bym z Toba jutro zatestowala, ale ja juz nie mam takiej potrzeby... przyszla @ i to z takim przytupem ze ho ho - dobrze ze mialam tabletki przeciwbolowe przy sobie.. takze cykl 34dniowy a wiec w normie - az tak nie zablokowalam tego mojego organizmu :P no nic, trzymam kciuki za Ciebie kochana ! :D zrob dzisiaj ten test ! :) popraw mi humor i oznajmij mi dzis ze sa dwie krechy ! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______24 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______23 tc________05.12.2014- córka Goalka_____________28 lat______21 tc_______18.12.2014--synek taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______16 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______15 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________2 cykl starań____ 06-11.09.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________7 cykl starań____31.08.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnie :) chociaz teraz mnie ciagnie do nalewek :) ale zatestuj moze zebys wiedziala co na to zapalenie wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po poronieniu
olga przykro mi, a masz może skrzepy? może to bardzo wczesna ciąża była, skoro tak mocno krwawisz i masz bóle? Ja za tydzień chyba będę testować, bo okresu ani widu ani słychu. Piersi nadal nic nie bolą, a powinny zacząć boleć na tydzień przed okresem:/ Malinka gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×