Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Martucha z cukru jesteś :P E tam czerwono zaś marudzisz jak Tajska, tylko ci do zupy nakopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga to pierwszy cykl. Bierz kwas foliowy i działaj dalej. Popróbuj tych poduch pod brzuch :P Ja tez jak Laurka trzymalam po biodra do góry. Ale się uśmiałam. Sory. Najpierw Martucha napisała że ktoś obgryzł żelowe paznokcie, hehehe. A zęby ma całe? ;) A potem Mycha napisała że jej dzieciaki jedzą szorty :P No i głupawka gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzylam sobie termin i wypada 25.04.2015, wiosna w pelni. Kurcze nie moge nic podejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to konkret :/ Rybcia - ja na romantico wieczór polecam pierś z kurczaka w płatkach migdałów i młode kartofelki z wody lub pieczone i grillowane pomidorki koktajlowe - nawet zdrowo i pysznie. Tak ten kurak wygląda wygląda: http://dorota.in/kotlet-z-kurczaka-z-migdalami/ Do tego koktajl owocowy na kefirze abo śmietanie jeśli wolicie. No a potem sex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie no ja takich faz nie mam żeby sztuczne paznokcie gryź na szczęście. Martucha no róbże ten test :P Bo my tu zaraz zakłądy zaczniemy robić jak w totolotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha masz dwa zrob jeden teraz drugi jutro rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×