Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jessica23

oczko wodne czy warto?

Polecane posty

Gość gość
Wszystko co w ogrodzie zawsze będzie potrzebowało troszkę twojej uwagi, ja miała u siebie, nie było dla mnie jakoś mocno uciążliwe, pod warunkiem że lubisz się zajmować takimi rzeczami : ) Polecam skorzystać z oferty tej firmy http://apark.com.pl , w ramach której możesz sobie sprezentować m.in. oczka wodne, rzeczki ogrodowe oraz fontanny. Wykonywali u mnie, bardzo sympatyczne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczkowgłowie
Ja głównie w domu zajmuję się ogrodem i także posiadam oczko wodne, trzeba je od czasu do czasu czyścić, wyciągać zanieczyszczenia z wody, a jak chcesz mieć tam rybki to oczywiście karmić, polecam przeczytać 3 części artykułu o oczkach wodnych http://www.dioneaqua.com.pl/oczko-wodne-cz-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto. Takie oczko dodaje uroku całemu ogrodowi. Ja posiadam oczko wodne od ponad 2 lat i uważam że podjęłam bardzo dobrą decyzję. Oczywiście przed zrobieniem go trzeba trochę o tym poczytać. Ja zamawiałam niedawno promienniki z www.aqua-light.pl ponieważ ze starymi miałam sporo problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że warto! Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio o nie dbać i chronić na jesień i zimę. Jeśli kupi się dobrej jakości folie do oczek wodnych i stawów i przykryje na zimniejsze miesiące - latem będzie wyglądać pięknie! :) Ja mam u siebie mały staw i kupiłam z mężem specjalną folię od firmy http://fol-system.com.pl - świetna jakość, gorąco polecam tego producenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Oczywiście, że warto. Woda to symbol życia, uspokaja i relaksuje. Polecam zamiast oczka wodnego zainwestować w staw kąpielowy. To świetne rozwiązanie, łączy funkcję basenu i stawu. Jeśli zdecydujecie się na zbiornik wodny w ogrodzie to polecam hortland.com.pl zajmują się projektowaniem ogrodów od wielu lat. Sprawdźcie realizacje na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto zainwestować w oczko wodne i inne ozdoby ogrodowe. Ja na przykład przy razem z oczkiem wodnym postawiłam fontannę wykonaną kamienia piaskowego. Rzeźbę fontanny wykonała dla mnie firma www.kamieniarstwo-pisarski.pl Na ich stronie możecie zobaczyć jak prezentują się rzeźby i fontanny ogrodowe wykonane przez tę firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat dla reklam. Trzeba się zastanowić czy masz małe dzieci lub czy odwiedzają cię maluchy,bo oczko jest niebezpieczne,ileż to razy w roku słyszy się o tragediach utonięcia w oczku!!! Oczko to też komary i inne owady,które w nadmiarze się tam gromadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×