Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj skończyłem 39 lat

Polecane posty

Gość Alicja Donnikova
ja tu jestem dzięki argenowi, bo podesłał mi linka ;) ostatnio takie tu nudy, że nawet nie zaglądam. XXX off, to naprawdę ty?! udowodnij :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakoś żaden prawik nie zmienił się w playboya jak na razie." x chyba musisz to jakoś doprecyzować bo tego że KAŻDY playboy urodził się prawikiem to ja jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ona jest przed trzydziestką. " x to co on w totka wygrał że poleciała na niego laska 15 lat młodsza? a może ślepa głucha i głupia jakaś? sorry no ale trudno mi jakoś uwierzyć że facet na którego do 40 nic nie poleciało nagle wyrywał 15 lat młodsze laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie laska tylko normalna przeciętna dziewczyna. On też nie jest Adonisem więc pasują do siebie. Poza wyglądem istnieje jeszcze osobowość:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi oczywiście o starych prawików z kafe. Może się któremu czasem jakaś trafi, co też nie ma opcji, a on się w miarę postara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tam ma jakąś pracę, swoje mieszkanie, to zawsze wolała, żeby miał jej kto szklankę wody podać na starość. :D Alter też się związał ze starszą kobietą z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobowość czy nie osobowość jakoś przez ostatnie 15 lat żadna tej jego osobowości nie widziała. a teraz nagle zobaczyła 15 lat młodsza? żeby laska poleciała na 15 lat starszego faceta to ten facet musi być albo przystojny albo bogaty. to jak tam było? dorobił się na handlu bitcoinami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Offerma??? To Ty zyjesz ?? Wszystkiego Najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie laska tylko normalna przeciętna dziewczyna." x normalnie, przeciętne dziewczyny przed trzydziestką, to sobie biorą raczej "normalnych przeciętnych facetów" po trzydziestce a nie 10 lat starszych "tatusiów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba za krótko żyjesz i za mało widziałeś. Ten facet nie jest ani przystojny ani bogaty, ma on pewną widoczną wadę w wyglądzie, choruje od dziecka. Nie znam szczegółów jak się poznał z tą dziewczyną ale są już ze 3 lata razem i wyglądają na szczęśliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wyjrzyj przez okno popaqtrz w gwiazdy, zamknij oczy i pomysl sobie marzenie. Gleboko odetchnij i ..... juz. Zobzcztsz czy marzenie sie spelni. Masz 1 tort i 39 swieczek czy 1 swieczke i 39 tortow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyję tyle ile napisałem. to nie tak krótko. a co widziałem to widziałem. w cuda generalnie nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam ani świeczek ani tortów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To moze uwierz. Znam takich co uwierzyli i cud sie stal..... Milo Cie znowu czytac. Pamietasz mnie? Wyklocales sie z moimi podszywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie żaden cud tylko zwyczajne życie, które nie jest takie przewidywalne jak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znam takich co uwierzyli i cud sie stal...." x a takich co uwierzyli i się nie stał nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie lubisz slodkosci ? Tort moze byc z kanapek ze schabem tez jak ktos woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker
"Znam takich co uwierzyli i cud sie stal...." x Żaden cud. Albo facet nauczył się czego trzeba albo z braku laku. Innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, wszyscy dorośliśmy i zestarzeliśmy się. spoważnieliśmy i jesteśmy sceptycznymi staruchami. chociaż ja nieskromnie stwierdzę, że nie wyglądam :P X pamiętacie stare prawiczkowe topiki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To nie żaden cud tylko zwyczajne życie, które nie jest takie przewidywalne jak myślisz." x no to się nie zgadzamy bo dla mnie nie ma nic "zwyczajnego" w tym że se facet po czterdziestce podrywa 15 lat młodszą pannę. a gdy robi to facet który w życiu nie miał powodzenia to jest faktycznie wydarzenie na miarę cudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Offus - Ty sciagnales tu wiecej ludzi niz ktokolwiek inny. Ja niedawno zalozylam topik czy ktos ze starych znajomych jeszcze tu pisze i nikt sie prawie nie pokazal. Co robiles do tej pory? Pracowales? Podrozowales? Tworzyles sztuke? Opowiedz cos. Wyslalabym Ci fajna piosenke urodzinowa ale tu sie raczej nie da. Nie masz jakiegos zbednego adresu mailowego na ktory mozna Ci to wrzucic? Potem mozesz go skasowac. Hej! To Twoje urodziny. Urodziny ma sie raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przestał się nad sobą użalać i ruszył swoje cztery litery :-P w końcu raz się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy oczywiście ja wierzę że takie wydarzenia miało miejsce. tak jak miało miejsce to że dwóch ludzi w polsce wygrało w totka po 12 mln. tyle że prawdopodobieństwo jest mniej więcej podobne. bo nie uwierzę nigdy że facet który całe życie nie miał powodzenia, nie potrafił sobie znaleźć panny, nagle po 40 znajduje sobie 15 lat młodszą. i jeszcze żyje "happily ever after"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na myśli że nie uwierzę że to jest normalne. bo nie jest. raczej przypadek wyjątkowy, odosobniony, rzadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Offus - w takim razie zycze Ci zebys sie zakochal. To Ci doda skrzydel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o użalanie się. po prostu im później, tym trudniej coś zmienić, wiem po sobie. łatwo jest gadać tym, którzy co chwilę mają jakiś nowy związek i podchodzą do tego lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Offus - w takim razie zycze Ci zebys sie zakochal." x nie życz bliźniemu złego ty flądro!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×