Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj skończyłem 39 lat

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Dlaczego? Milosc jest piekna. A Fladra to bardzo smaczna ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zaloz jakis adres mailowy to Ci wysle fajna piosenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest. ja byłem zakochany może ze 3 razy w życiu. zawsze to była udręka przepotworna. najgorsze okresy mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja tez. Ale mysle ze bez tego zycie byloby jednak w jakis sposob ubozsze. Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama byłam zaskoczona, że tak się temu mojemu sąsiadowi odmieniło życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja akurat nie mam masochistycznych zapędów i nie podoba mi się takie "wzbogacanie" mojego życia. gdybym mógł tego uniknąć to z pewnością bym wolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej prawikom miłość się dobrze nie kojarzy. Pewnie podobnie jak piłkarzowi przestrzelony rzut karny, albo upadek tancerce. Jakbyś zjadł coś nieświeżego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym spotkać jakiegoś sympatycznego prawika :-) a co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jest. ja byłem zakochany może ze 3 razy w życiu. zawsze to była udręka przepotworna. najgorsze okresy mojego życia." x Bo Ty jesteś egoista straszny Off. Nie chciałeś się z nimi po tym wszystkim przyjaźnić tylko urywałes kontakt. A więc chodziło Ci tylko o jedno (taki przykład kobiecej logiki) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdę, spać mi się zaczyna chcieć. trzeba się będzie zwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To zalozysz tego maila? Fajna piosenka. Spodoba Ci sie. Czy mam Ci podac swoj? cogther@gmail.com . To moj staly niezmienny adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chciałabym spotkać jakiegoś sympatycznego prawika usmiech.gif a co mi tam" x naprawdęśmy zaszczyceni wielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jest. ja byłem zakochany może ze 3 razy w życiu. zawsze to była udręka przepotworna. najgorsze okresy mojego życia. " X biedactwo 🌼 ale off, każdy cierpi od nieodwzajemnionych uczuć. takie życie. X a z tym sąsiadem to pewnie ściema. ja mogę napisać, ze mój 60-letni bezzębny sąsiad spotkał 20-letni sobowtór penelope cruz i są zakochani po uszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie będę zakładał. zmywam się niedługo. se tak pomyślałem, urodziny są, trzeba coś na kafe napisać. ale za długo nie będę siedział bo rano pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam siedzisz? Teraz goraco jest to i pracowac sie nie chce. Moge Ci zyczyc przyjemnego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale off, każdy cierpi od nieodwzajemnionych uczuć. takie życie." x no tak. ale różnica między normalnym człowiekiem a starym prawikiem polega na tym że KAŻDE moje uczucie było nieodwzajemnione. w tym tkwi istota zagadnienia. dlatego zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem że "miłość jest piękna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do mojej roboty niedawno przyszła nowa dziewczyna "Ma chłopaka - pomyślałem"." x jak jest fajna to ma chłopaka, takie jest odwieczne prawo natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A myslisz ze moje uczucia byly odwzajemniane? Nie jestes jedyny. Sa ludzie, ktorzy maja powodzenie i sa tacy ktorzy powodzenia nie maja. Milosc jest piekna. Te chwile zauroczenia, ten powiew wiatru. Tylko ze potem przewaznie ciezko sie to odchorowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, ale nie pisałam, że on jest bezzębny, ani że ona super piękna. Nie popadajmy w skrajności, a wierzyć nie musisz, nie ma takiego obowiązku :-) Dołujcie się dalej, świetnie to wam wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ja nikomu nie życzę żeby się zakochiwał wbrew woli. a skoro mi tego życzą to mam prawo oponować i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko ze potem przewaznie ciezko sie to odchorowuje." x Nie przypominaj mi nawet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam od razu dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka:-P życzę Ci żebyś jednak nie musiał chorować na miłość. Zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no tak. ale różnica między normalnym człowiekiem a starym prawikiem polega na tym że KAŻDE moje uczucie było nieodwzajemnione" X ja miałam co najmniej tyle samo uczuć nieodwzajemnionych + jeden toksyczny związek. zamienisz się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie przypominaj mi nawet ..." x ja to w ogóle nie wiem jak można mówić że coś takiego jest "piękne". chodzisz człowieku jak struty, nic cię nie cieszy, myślisz tylko o jednym, szukasz pretekstu żeby z nią pogadać czy zobaczyć choć wiesz doskonale że po każdej z twoich nieudolnych prób będzie tylko jeszcze gorzej ale wytrzymać ciężko. rozmaite jej zachowania próbujesz interpretować na swoją korzyść choć rozum ci mówi żeś kretyn a ją tyle obchodzisz co pani z warzywniaka. co w tym k***a mać pięknego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chłopaki macie jakieś kiepskie doświadczenia z tym zakochiwaniem się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chłopaki macie jakieś kiepskie doświadczenia z tym zakochiwaniem się smiech.gif Nowa na forum. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja to w ogóle nie wiem jak można mówić że coś takiego jest "piękne"" x A jak już się naczytasz i uwierzysz, że może warto z kimś o tym porozmawiać to inni jeszcze ci dojebią, że narzekasz/użalasz się/przesadzasz/wydaje ci się/zmień coś-nie wiem co itd itp. to się kurwa nawet kontaktów z innymi odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off, ja mam pomysł! spotkaj się z kimś starym, brzydkim, przegranym, żeby się pocieszyć, że ktoś ma gorzej. X na przykład ze mną! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×