Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malgorzata0201

Pranie...

Polecane posty

Wiem, że podobny temat był, ale ręce mi opadają, bo nie wiem co robię nie tak, że pranie mi nie pachnie po wyschnięciu. Mam nową pralkę Bosch (ma 8 miesięcy), używam płynów do prania rożnych ( Wirek, z Biedronki nawet polskiego ariela kupiłam) a do płukania płynu Softlan, który zakupiłam w sklepiku z chemia zagraniczną ( Softlan ma kod kredkowy zaczynający się 87) i mimo to moje pranie po wyschnięciu nie pachnie. Płynu do płukania daje 2 nakrętki czasami nawet leje go do oznaczenia max. do szufladki na płyn. Po każdym zakończonym praniu wycieram drzwiczki, gumę, wyciągam szufladkę i "wietrze" pralkę, a raz w miesiącu nastawiam pustą pralkę na wygotowanie.Nie wiem już co mam robić żeby moje panie pachniało płynem, tak jak to u niektórych osób się zdarza, że przejdą ulica i ślicznie pachnie za nimi praniem. Pomóżcie:(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jak ja nie lubię ludzi śmierdzących Lenorem 😭 Najpiękniej pachnie pranie prosto ze sznurka, sam proszek, bez żadnych płynów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hooojowy płyn ? kup vernel niemiecki niebieski ja uzywam od lat i ładnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposob suszysz pranie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź czy nie masz grzyba na uszczelce w pralce czy używasz odkamieniacza do pralki ? raz w miesiącu puść pranie na 90 stopni, pusty bęben, nalej tylko butelkę octu: zabij***akterie i grzyby, usunie kamień nie używaj płynów do zmiękczania bo zamulają pralkę, robi się obślizgły osad i to on śmierdzi to czy pranie pachnie czy śmierdzi po praniu zależy od tego w jakich warunkach schnie, gdy pranie zbyt długo jest wilgotne to rozwijają się w nim pleśnie, grzyby, butwieje itp. najlepiej suszyć pranie na balkonie lub w pokoju przy oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź dokładnie uszczelkę, szufladkę na proszek, możliwe że zarosły brudem i pleśnią drzwiczki pralki zawsze powinny być otwarte a uszczelka i szufladka na proszek osuszona i wytarta po każdym praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata 0201
Pranie susze na podwórku chyba że jest brzydka pogoda to w domu na suszarce przy otwartym oknie. Pralkę zawsze czyszcze, nie ma nigdzie pleśni ani grzyba. Guma i szuflada są czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc ,dlaczego nie lubisz jak ktos pachnie lenorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×