Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie znacie sklepy sportowe internetowe z nikem, adidasem itp.?

Polecane posty

Gość szirmoon
Takich sklepów internetowych można znaleźć wiele, a w moim przypadku to https://www.domenasportowa.pl/ przede wszystkim ze względu na dobre ceny i szybkie realizacje wysyłki więc jeżeli nie wiedzieliście do tej pory skąd zamawiać takie rzeczy to już wiecie gdzie warto zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno https://perfektsport.pl/, ja tam kupuję buty nike, ale też odzież sportową. Jest w czym wybierać :) A ceny mają naprawdę dobre, tak że polecam sobie sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W mojej siłowni pojawił się sprzęt spod marki K-Sport i mogę powiedzieć, że to super propozycja, jestem zadowolony z tego jak funkcjonuje. Zajrzyj sobie do nich na stronę www.k-sport.com.pl i szukaj sprzętu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruel

fajny sklep zorganizował 11teamsports - są tam nowe i starsze modele, spory wybór, a wszystko w odpowiednich cenach, które sprawiają że nie przepłaca się niepotrzebnie za sprzęt :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie mam pojęcia jak tam obecnie wygląda, sytuacja w sklepach, bo już od jakiegoś czasu nic nowego nie kupowałem. Ostatnie zakupy w teamsports.pl/ i był tam spory wybór. Ja ogólnie celowałem w Predatory z Addidasa wiec wszystkiego nie przeglądałem, ale jak ktoś nie ma sprecyzowanych oczekiwań to tam sporo znajdzie opcji i na pewno cos się wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny i dobrze zaopatrzony sklep sportowy to Pesport. Kupuje tam od dawna sprzęt czy ubrania sporotwe. Zawsze znajdę to czego potrebuje i to w dobrej cenie. Zresztą często organizują wyprzedaże czy promocje. Gigantyczny plus za szybka realizację zamównień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×