Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

plaza nudystow w niemczech, zabawa z przypadkowa para

Polecane posty

Gość gość

Trafilem tam przez przypadek,godz. ok 18. Wszedlem na plaze, bylo prawie pusto,ale kilkadziesiat metrow dalej grala w pilke mloda parka, kilkanascie metrow dalej na kocu lezala druga para ok 30tki. Wszyscy byli nadzy wiec z ciekawosci poszedlem obok nich. Glupio bylo mi sie gapic wiec rozebralem sie na golasa i poszedlem sie kapac ,nastepnie usiadlem na reczniku, moj penis byl najwiekszy w towarzystwie wiec zadbalem zeby byl doskonale widoczny:-) mlodsza para zaczela sie dyskretnie dotykac.dziewczyna co chwile spogladala na mnie.poszli sie kapac a po wyjsciu usiedli obok mnie i dzirewczyna zapytala skad jestem, moj niemiecki jest slaby ale jakos szlo,rozmawiajac ze mna dotykala penisa swojego faceta i patrzyla jak mi coraz bardziej staje.nie wiedzialem co zrobic wiec wstalem i chcialem uciec do wody ale ona wtedy zlapala mnie za penisa.walila nam konie jednoczesnie a nastepnie zrobila ustami. Parka obok tez sie zaczela ze soba piescic.jak myslicie bylem ofiara czy szczesciarzem, chyba to drugie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×