Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tanie obiady aby do 1go przezyc

Polecane posty

Gość gość

Kupilam siatę ziemniaków , ryz, kasza ,makaron i jakie obiady z tego robić aby w 300 się zamknac do końca miesiaca? Maz wyjechal i tyle mi na jedzenie zostawil +200 na czarna godzinę. Jestem sama z niemowlakiem ale on na piersi wiec nie kosztuje mnie. mortadela z ziemniakami placki tarte, makaon z mortadela i serem ryz z mortadela smazony ziemniaki z pieczarkami co jeszcze robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milion razy już był taki temat, wystarczy poszukać...a swoją drogą co Ty z tą mortadelą, po co to w ogóle jeść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ,po co makaron z mortadelą?Nie lepiej makaron z pomidorami uduszonymi np z czosnkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mortadela ? przeciez to paskudztwo ! potem je to twoje dziecko w pokarmie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej ugotować garnek zupy i jest na pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupa - zrob na 2-3 dni - nawet z mrozonki zeby bylo taniej nalesniki - na 2 - 3 dni (jajka, mleko, maka, - pewnie masz) spagetti - makaron, mielone, sos - spokojnie na 2 dni mozesz zrobic jest multum pomyslow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pieczarki do tego, faktycznie najlepsze składniki odżywcze dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 18.51 -nie zartuj! W sezonie nie opłaca się kupować warzyw mrożonek! taniej?! Kilo fasolki 5 zł a mała paczka mrozonej mniej więcej tyle samo! Gdzie tu zysk? nie mówiąc o korzyściach ze świeżych warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jadasz zupe warzywna tylko z fasolki to zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to ze mortadeli nakupię na kilka dni i będę miala na kanapki z keczupem czy musztarda i na obiad 2w1 :) pomidory nie ale z zupa dobry pomysl na pomidorowke z koncentratu i ryżu a i moze skrzydelka bo to tez tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie tylko z fasolki ale za cenę małej paczki mieszanki warzywnej mam tyle swieżych warzyw ,że zupa będzie lepsza i będzie jej więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co, zdrowo sie odzywiac i jeszcze karmic piersia dziecko...zreszta chyba dobrze, ze go karmisz, bo jakby juz cos innego jadlo, to nawet nie chce myslec co to by bylo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem kluski
Ziemniaki z jajkiem i surówka z kapusty. Kiełbaska smażona z ziemniakami. Wszystko z pomidorów, są teraz tanie i pyszne. Spaghetti ze szpinakiem. Wszelkie zupy. Domowa pizza tzw śmietnik, czyli to co jest w lodówce. Wiele jest takich dań. Nie jedź matko karmiąca mortadeli ani konserw. To największe góvvno jakie można jeść. Już zdrowsze są parówki niż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie paczka warzyw z hortexu niecale 5zl, wyjdzie z niej zupy dla 1 osoby na 3-4 dni! drozej wyjdzie kupowanie kazdego warzywa osobno, bo jak autora kupi wszystko osobno to warzy bedzie miala ho ho i zupe bedzie jest caly miesiac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. zrobiłam dzisiaj gar zupy szczawiowej, jednej osobie to ze 3 marchewki, kilka ziemniaków, dwa jajka i słoik szczwiu i masz na kilka dni. :) My np. kupujemy kilo lub 2 jakiegoś mięsa czy to schabu, czy piersi zawsze do wszystkiego można dodać, a zamrożonemu nic się nie dzieje. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mąz Cię głodzi? Że zostawił ochłapy na życie\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj, ze 500zl na obiady dla 1 osoby, gdzie produkty suche masz juz kupione to tak malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem jedna z druga naoisze ze odklada trzy tysiak miesiecznie:-) proza zycia a potem snucie marzen na kafe, hihihi, kwintesencja tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie:) podobno takie zamożne i oszczędności mają :) heh bieda aż piszczy jak widać .mitomanki Czy wszyscy na tym forum da tak nieszczęśliwi ze muszą się dowartościowywac kłamstwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób konkretne zupy. zupa krem z ziemniaków. dodajesz tylko chrzan, sól, pieprz, ugotuj, zmiksuj, voila. zupa krem z cebuli, potrzebujesz cebuli i kostki rosołowej. jesli zupą sie nie najesz, dodaj do tego grzanke z chleba( podsmaz chleb w kostkach na patelni) ziemniaki smazone z cebulką. makaron z sosem pomidorowym (makaron masz, kup tylko koncentrat, dopraw po swojemu.) masz dzialke, w sensie swoje warzywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"u mnie paczka warzyw z hortexu niecale 5zl, wyjdzie z niej zupy dla 1 osoby na 3-4 dni! drozej wyjdzie kupowanie kazdego warzywa osobno, bo jak autora kupi wszystko osobno to warzy bedzie miala ho ho i zupe bedzie jest caly miesiac! smiech.gif" a nie może kupić np. garści fasoli, małej główki kalafiora, trzech marchewek, jednej pietruszki, jednej kalarepy, itp? do tego kasza jakaś i ma zupę tanią, pożywną i zdrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba żartujesz???? dziecko karmisz a mortadele wsuwasz??? ja bym tego psu nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mortadeli jest cala tablica Mendelejewa i troche : skrobi ziemniaczanej, zmielonych skorek starych wedlin oraz innych odpadkow, woda, soja i licho wie co jeszcze. moj pies tego swinstwa do pyska nie wezmie a Ty chcesz dziecko karmic ? zdrowiej bedzie juz kaszanke zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hortex, wszelkie mrożonki, kpina. pracowałam w zamrażalni, więcej wody i chemii niż warzyw. w spisie chemii nie masz, ale ja widziałam w czy moczą się te cudne warzywka przed zmrożeniem. poza tym, sezon letni trwa, taniej wyjdzie ją kupić czegokolwiek po garstce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jest 4go naprawdę masz przeżyć miesiąc za 300 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ma pojęcie ile kosztuje jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mąż zostawia cie z niemowlęciem z tak mała ilością pieniędzy na cały miesiąc? Nie dowierzam. A jak coś nagłego wpadnie? Np choroba? ? Co za brak odpowiedzialności Niech sobie baba radzi a co tam ja mam w d...pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku r wa normalne jesteście? każdy inaczej żyje. może nie miał więcej i sobie odjął, byle tylko żonie z maleństwem zostawić, doradźcie, nie oceniajcie, skor nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×