Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tanie obiady aby do 1go przezyc

Polecane posty

Gość gość
ja obecnie nie jestem w tak tragicznej sytuacji ale do nie dawna byłam i sytuacja mnie zmusiła do zaciśnięcia pasa, teraz mimo, że sytuacja się poprawiła dalej trzymam się pewnych zasad. Co do kurczaka to same antybiotyki i hormony, o niebo lepszy jest już indyk wiem że droższy (ale nie jest tak agresywnie pędzony, hodowla trwa do 3 miesięcy, natomiast kurczaka-4 tygodnie), polska wieprzowina jest dużo zdrowsza niż importowana. Ale do rzeczy. Gdy mam więcej czasu robię domowy makaron suszę i przetrzymuję po kilka miesięcy szczelnie zamknięty, fakt trzeba poświęcić mu ok 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zostają mi jakieś bułki czy kromki suszę i ścieram na tarce i bułki tartej nie kupuję, nie kupuję słodyczy, raz w tyg piekę ciasto i po kawałeczku zamrażam i gdy mnie napadnie ochota na słodycze wyciągam, domownicy podobnie, mrożę warzywa i owoce od czasu do czasu robię koktajl (zamiast kupować jogurtu), gotuję budyń domowy, kisiel, przepisów jest mnóstwo w sieci. Nie robię tego z oszczędności tylko dla jakości (koszt jest porównywalny, smak już niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie zawsze wyszukuję jakieś promocje w sklepach. obok siebie mam polomarket, biore gazetki i zawsze jest dużo fajnych promocji, wiec mozna ugotowac smacznie i niedrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nocny
syty głodnego nigdy nie zrozumie. a co poniektórym przydałoby się trochę pokory. cena mortadeli jest porównywalna ze schabem, szynką, karkówką, z indykiem. to mięso mozna udusić i masz kawałek obiadowo- kanapkowy, bez wypełniaczy i chemii. warzywa i owoce wyłącznie surowe (nie mrożone), bazą sosów jest zdrowa cebula, pomidor, natka pietruszki. olej rzepakowy bez dodatków i masło 82%. również jajka w rożnej postac****asztet domowy z soczewicy. żadnych konserw i pulpetów w słoikach, bo drogie i bezwartościowe. trzeba ruszyć główką, poszperać w necie, wyszukać przepisy, dostosować do swoich możliwości. w trudnych chwilach warto zawalczyć i byc z siebie dumnym. można dać radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie są: -naleśniki, krokiety -pierogi, placki ziemniaczane, pyzy -omlety -ziemniaki z piekarnika -makarony z sosami -zupy -a ze słodkich: własnoręcznie zrobiona szarlotka czy ciasto z owocami sezonowymi www.finansedomowe.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupe jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×