Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej

Polecane posty

Gość gość

Czy jest jakas mama,ktora ma tego typu problem ze swoim dzieckiem.Chetne osoby zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wątek Autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze ja szukam nowego watku. Poza tym moje dziecko nie ma autyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma zdiagnozowane zaburzenia SI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie sa objawy? Cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawów jest naprawdę wiele. Warto znaleźć jakiś artykuł na ten temat bo u każdego dziecka zaburzenia objawiają się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aczy np 'rozkojarzenie' mozna uzac za jeden z objawow? Np mowie synowi zeby umyl rece, a on wchodzi do lazienki i podnosi klape ubikacji, i dopiero wtedy uswiadamia sobie ze mial umyc rece. Poza tym ma klopoty z zasypianiem ogromne. I czesto jakby sie wylacza, biega tam i z poerotem, zaciska piesci, macha rejami i wysuwa jezyk - takie to dziwne, ciezko opisac. Czesto, jak byl mlodszy to po mnie skakal i glowa mocno pocieral. Ma 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jego zachowanie jest niepokojące. Oczywiście znawcą wielkim nie jestem ale przez wiele miesięcy jeżdżenia na terapię trochę już widziałam. Osobiście skonsultowałabym to z DOBRYM terapeutą SI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko gdzie tych specjalistow szukac? W mojej okolicy nie ma, chyba ze ktos w krakowie poleci Kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogą odpisać bo uznaje za spam. Mi do Krakowa daleko ale szukaj na starych forach w Twojej okolicy. Ja tak znalazłam nasz ośrodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motherinpozen
Bardzo dużo daje terapia, nie oszukujmy się. Odkąd chodzimy do pani psycholog Ewy Gordziej Niewczyk, u nas w Poznaniu, to zauwazmy znaczną poprawę... Cudowna specjalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/4 sukcesu to terapia.. polecam www.edu-kreacja.pl, warto zapoznać się z ich metodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój synek także ma podobny problem. Niedawno znalazłam ciekawy artykuł na temat kołder sensorycznych wykorzystywanych podczas terapii integracji sensorycznej. Co o tym sądzicie? Już jestem po pierwszej konsultacji i prawdopodobnie zamówię taką z www.kolderka.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×