Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sila i potegga

Rak to nie wyrok

Polecane posty

Gość gość
To sa fakty a nie zadna teoria spiskowa, tylko trzeba miec oczy szeroko otwarte i wiecej wiedzy aby to widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewokjka
Mój brat jest przykładem, ze raka da się wyleczyć. Niedawno miał guza mózgu a już jest po zabiegu Gamma Knife i wraca do zdrowia. Widzieliście na czym to polega? Tutj mam najnowszy materiał o procedurze leczenia udostępniony na kanale Gamma Knife na YT? Moim zdaniem warto się z nim zapoznać www.youtube.com/watch?v=BUgfd9iTEJo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to po co tyle komplikacji sa prostrze i skuteczne metody leczenia raka,ta metoda pewnie jest bardzo droga i mocno skomplikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez mamy kafeteryjnego znachora Adama z Podkarpacia.On leczy naturalnymi sposobami róznego rodzaju raki w temacie Medycyna naturalna zapraszam!Medycyna naturalna górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Przypomnial mi sie pewien filmik, nagrano go po to, by sprawdzic reakcje ludzi ktorzy przechodzac chodnikiem napotykaja "biednie"ubranego czlowieka, ktory nagle poczul sie bardzo zle, upadajac na chodnik.Reakcja przechodniow byla szokujaca, przechodzili obojetnie obok lezacego czlowieka, nikt mu nie pomogl. Ten sam mezczyzna, aby sprawdzic jak zareaguja ludzie na czlowieka elegancko ubranego(bogatego), przebral sie w garnitur i podobnie jak wczesniej, udawal bardzo chorego, ktory upada na chodnik. Reakcja przechodniow byla natychmiastowa, ludzie bardzo szybko zareagowali, by pomoc temu czlowiekowi. Podobnie ludzie reaguja jesli chodzi o metode wyleczenia sie z raka,tego fizyka.Dlaczego tak sie dzieje?Poniewaz to bardzo tania i praktycznie dla kazdego z nas dostepna metoda.Przeciez to niemozliwe, zeby tak powazne i smiertelne choroby wyleczyc za tak niska kwote, przeciez na to potrzebne sa ogromne sumy...To smutne i bardzo przykre, ale taka jest prawda. Metody zmiany diety na zdrowa, w wiekszosci surowa, owocowo-warzywna, dzialaja bardzo podobnie, poniewaz oczyszczaja nasz organizm z toksyn, bakterii, grzybow...itd a to sie glowne przyczyny chorob, pozbywajac sie ich, nasz organizm wroci do pelnego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sila i potegga byłes/as u Adama z Podkarpacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy z nas ma rozum, ja osobiscie nie oddalabym mojego zdrowia w rece tego czlowieka Adama z podkarpacia, z prostych przyczyn, nie znam tego czlowieka, wiem tylko tyle, ze namowil bardzo chora kobiete, w bardzo ciezkim stanie, na daleka podroz, by zaproponowac jej leczenie, to mi w zupelnosci wystarczy. Dla mnie prawdziwy lekarz szanuje swoich pacjentow, kocha to co robi, stara sie zrobic wszystko by wyleczyc, znalezc przyczyne choroby, a nie jak to najczesciej bywa, slepo przepisuje leki, ktore tylka maskuja objawy, nie leczac przyczyny, dodatkowo maja ogrom dzialan niepozadanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylam i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego powszechnie wiadomo,ze medycyna ortodoksyjna nie leczy tylko skupia sie na skutkach a nie przyczynach i lekarza ma to gdzies ze bedziesz jezdic przez poł polski i czekac w kolejace po 2 l na cos co i tak zdrowia nie poprawi,no smutne to włąsnie ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś prawdziwych lekarzy juz nie ma niestety,wszystko opiera sie na biznesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis sie produkuje choroby i aplikuje leki które niby maja pomóc na jedno a rozwalaja co innego tak zeby lekarze z innych branz równiez mogli zarobić,i tak w kółko jak ktos juz wpadnie w ta spirale medyczna taj juz po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Tak wlasnie to wyglada.Najbardziej szkoda mi bardzo chorych dzieci, kiedy przegladam strony roznych fundacji, tysiace chorych dzieci na roznego typu raka, tysiace dzieci chorych na inne bardzo powazne smiertelne choroby.Czytajac ich historie zalamuje rece, co dzieje sie z nimi po zastosowaniu chemio i radioterapii,jak szybko pojawiaja sie wznowy(przerzuty), jak to toksyczne leczenie, oslabia i wyniszcza organizmy tych bezbronnych istot.Rodzice nieswiadomie ufaja lekarzom, zbieraja setki tysiecy zl na leczenie, nie znajac nawet przyczyny powstania choroby ich dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie zostanie wynalezione lekarstwo ludzie beda wierzyli ze istnieje cudowne lekarstwo i wierzyli znachorom typu Adam i im podobnych.Adama tu juz znaja, tych z yootube nie i dlatego wierza.Ja rozumiem chorych ludzi ze wierza a tych co zeruja .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włąsnie to taka silna nagonka na wyniszczanie ludzi ,na wyrywanie jak najwiekszej kasy w jak najkrótrzym czasie,jakby ktos czuł,ze to juz nie potrwa długo,przy odwrotach zawsze sa silne piki w góre,giełda włąsnie działą tak samo,dlatego ja nigdy nie daje pieniedzy na zadne fundacje bo to raz ze dobije to chorego a dwa napełni kieszenie grabiezcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko Ty nie wiesz,ze lekarstwo na raka juz dano zostało wynalezione wiec tu nie ma w co wierzyc tylko je zastosowac,jest tylko ukrywane przez elity czerpiace ogromne zyski z chorób i to tak groznych jak rak,bo wtedy ludzie najbardziej sie boja i mozna ich łatwo omamiac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mało wciąż wiemy zbyt lekceważymy poważne problemy zdrowia a jak się wywalamy do góry kołami to do wszystkich mamy pretensje tylko nie do siebie.Powiedzcie czy jest możliwe by np żyd kupował pożywienie w supermarkecie nie bo to niekoszerne żarcie a co robi większość ludzi chleje ten chłam i co z tego na przyszłość wynika.To są słowa mojego kolegi który brzydzi się internetem a tak zareagował na temat ''Rak to nie wyrok'' kiedy poruszyłem z nim ten temat ja nie wiem może on i ma rację a wy co myślicie? Chyba przegina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wyzej ma racje, znachorzy swietnie wiedza ze nie ma w pełni skutecznej terapii i korzystaja reklamujac sie w necie na yootube.To tez przemysł by "złowic"chorego. Sprzedaja "medykamenty" typu sproszkowana huba jako drogie lekarstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ta słynna metoda psychologiczna,i kolejki do komór gazowych,pod pretekstem pomocy ,higieny i kompieli a perfidnie stjacy na przeciwko komin wypuszczał dym ze spalonych ciał,ale ludzie czekali i szli w dobrej wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale oczywiscie my wiemy ze jest w pełni skuteczna metoda na raka,wiec to co piszesz to błedne myslenie,slepy zaułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I daltego gość wyzej nie ma racji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W polsce nie ma znachorów sa uzdrawiacze terapeuci,to juz zupełnie inna skala bo działaja sposobami sprawdzonymi i co najwazniejsze naturalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zwani Naturopaci (leczenie pijawkami) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Glupoty piszecie naturopaci i znachorzy sa bardzo skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znachorów w polsce czy to tez nie dociera do zakutego łba??? to wcale sie nie dziwie ze takie zakute łby wierzom lekarzom i słuzam im jak Bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
gość dziś Najpierw naucz sie poprawnie pisać a potem dysktowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tobie nie "wierzom"he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mi tu ortograficzna swoich madrosci w pisaniu nie pokazuj,najpierw naucz sie logicznie myslec zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sila i potegga dziś "znachorzy" he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie "wierzom" tobie "ortograficzny" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dopóki nie zostanie wynalezione lekarstwo" ludzie beda wierzyli ze istnieje cudowne lekarstwo i "wierzyli znachorom typu Adam i im podobnych"."Adama tu juz znaja", tych z yootube nie i dlatego wierza."Ja rozumiem chorych ludzi ze wierza a tych co zeruja ....." He he Logika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×