Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sila i potegga

Rak to nie wyrok

Polecane posty

Gość gość
mój tata i przyjaciółka sie wyleczyli z raka, ale w metody nautralne to ja nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Do gosc-My to zrozumielismy, wiemy na czym glownie zalezy sluzbie zdrowia, wielu ludzi podobnych do nas rowniez to sobie uswiadomilo, niestety, jest rowniez wielu ludzi, ktorzy nadal slepo wierza i ufaja lekarzom. Chcialabym rowniez dodac, ze istnieja lekarze ktorzy kochaja to co robia i zalezy im na zdrowiu pacjenta.Osobiscie takiego lekarza znam.Niestety takich lekarzy jest coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sila i potegga dziś tak tylko ze to juz wynika nie z kunsztu lekarskiego a z człowieczenistwa,szkoda tylko ze konczył taka a nie inna szkołe,bo podali mu wiedze taka jaka jest pod biznes potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Do osoby, ktora wkleja filmiki jeden po drugim, to glupie co robisz, ale skoro sprawia Ci to taaaka przyjemnosc...Temat odnosi sie do choroby, jaka jest rak, zachowujac sie w ten sposob, zartujesz sobie z ludzi powaznie chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw ,nie podszywaj sie to raz,a dwa nie oceniaj,bo ciebie ocenia ,rak to ciezka choroba i filmiki o tym mówia jak funkcjonuje ten swiat ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedza siła potęga
Podszywajac sie to jest dopiero brak szacunku dla chorych,po co tak manipulujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -Dokladnie.Lekarz, ktorego znam, nie przepisuje na potega lekow, tlumaczy rowniez jak w naturalny sposob mozna poprawic stan swojego zdrowia, nie jest naturopata.Przychodza rowniez pacjenci, ktorzy sami prosza o recepte na antybiotyk, na przeziebienie, mimo jego tlumaczen,wiedza lepiej.Poza nim,nie poznalam zadnego lekarza ktory, tak jak on troszczy sie o zdrowie swoich pacjentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie noe wyjatki sa nie powiem,ale ludzie juz tak sa przesiaknieci ta chemia i nauczeni ze na wszystko musi byc tabletka chemiczna inaczej umra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzezenie!Cale zamieszanie wprowadzane jest na tym topiku przez jedna osobe - nieuka Adama z Podkarpacia. Ale nie przejmujcie sie, ten szkodnik jest na wielu innych topikach z ta sama prostacka argumentacja i idiotycznymi wypowiedziami. On nie wart zadnego komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty dalej to samo piprzysz???zajmujesz sie ciagle jakims Adamemem gdy my tu rozmawiamy o powaznych sprawach,badz tak uprzejma i nie wpieprzaj sie miedzy wodke a zakaske ze swoimi głupimi tekstami o jakims Adamie ok???cos ci sie nie podoba nie wchodz nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Ja sie nie podszywam pod nikogo, niby w jakim celu?Smieszne to i glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wart komentarza wiec nie komentuj bo sama sobie zaprzeczasz i pokazujesz ze pływasz w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sila i potegga dziś Nie mówie o Tobie,bo wiem ze smieszne to i głupie,ale ortograficzna maciwoda taka madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc (11:27). Oto cala kultura i obycie "naukowca" z Podkarpacia. Jezeli ktos ma ochote zapoznac sie z jego "wiedza" , lub "kultura", to oprocz topika "medycyna naturalna zapraszam" jest zalozony watek :"UWAGA NA ADAMA Z PODKARPACIA" - tam on blyszczy slownictwem, umiejetnosciami, zdolnosciami, a przede wszystkim "wyksztalceniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No ale Ty ciagle piszesz o Adamie, juz ci napisałem,ze skoro nie jest wart twojego komentarza to po co ciagle komentujesz,czy ty jakas j******a jestes czy bezmózgowiec????Bo normalna to nie jestes napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Przepraszam, ale tak zrozumialam, kazdy, chyba tylko procz mnie pisze pod nickiem gosc, mozna sie pogubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
"gość dziś mój tata i przyjaciółka sie wyleczyli z raka, ale w metody nautralne to ja nie wierze" Cieszy mnie to bardzo, teraz wrecz wskazane im jest zadbac o swoje zdrowie, jesli lekiem byla chemia,to tymbardziej, powinni oczyscic sie z niej, jedzac np.duza ilosc warzyw i owocow, by choroba nigdy nie wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wierzom tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nie wierzom tobie! Ale to tylko brak wiary, który nie leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×