Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sila i potegga

Rak to nie wyrok

Polecane posty

Gość gość
Swietne filmiki polecam tez Naltrexone-Adepend w małych dawkach1-4mg na dobe w kubku magnetycznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest Adasiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Widze ktos zabawe sobie zrobil dodawaniem filmow, to naprawde smieszne, z glupoty tez mozna sie posmiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filmy sa edukacyjne,bardzo wartosciowe i madre,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkiego mozna sie posmiac z ortograficznej nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Byc moze takie wlasnie sa, dlatego warto opisac chociaz czesciowo kiedy je wklejasz, jest wiele filmow, ktore mozna uwazac za madre, ale tak naprawde, wcale tak nie jest.Np.Starszy pan ktory zachwyca sie moca swojego smalcu:D, to tylko jeden z wielu przykladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam moc smalcu,nie widziałem takiego filmiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sila i potegga dziś Widze ktos zabawe sobie zrobil dodawaniem filmow, to naprawde smieszne, z glupoty tez mozna sie posmiac. Chce wyjasnic jesli jeszcze ktos ma watpliwosci, ze tym "ktosiem" jest naturalnie forumowy "naukowiec" z Podkarpacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Jan Pokrywka ma bardzo ladna muszke:-) Calkiem madrze mowi.Podstawa jest oczyscic nasz organizm z smieci, ktore przez lata gromadzimy w swoich organizmach.Nie widzimy od wewnatrz co sie dzieje w naszych zoladkach, kiedy jemy niezdrowe, toksyczne jedzenie i przyjmujemy ogrom toksycznych lekarstw. Wkleje bardzo krotki film, trwa zaledwie 2minuty, doswiadczenie to, swietnie pokazuje nam, co dzieje sie od wewnatrz w naszym organizmie kiedy jemy toksyczne jedzenie https://www.youtube.com/watch?v=CskCjpxu6Zg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleee ochydza!Moj 7 letni syn zawsze, kiedy przejezdzamy obok McD,placzem wymusza bym kupil mu zestaw dla dzieci,pokazalemu ten film,byl zaskoczony i powiedzial ze juz nigdy nie poprosi o ten zestaw.Wiele razy tlumaczyl,ze takie jedzenie nie jest zdrowe,ale to nie pomagalo.Zobaczymy,moze to co zobaczyl pomoze,krzywil sie strasznie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Witam po dluzszej nieobecnosc:) Dzisiaj tematem glownym bedzie chemioterapia oraz jaki wplyw na nasze zdrowie ma sposob odzywiania sie. Zastanawiajacy jest fakt, ze mimo tak licznych skutkow ubocznych wystepujacych po podaniu chemioterapii, chorzy godza sie na dalsze leczenie...Przeciez w przypadku innych chorob(dla niektorych mniej powaznych)kiedy po podaniu leku wystepuja skutki uboczne, przewaznie odstawiamy lek, udajac sie ponownie do lekarza. Dlaczego ludzie chorzy na raka tak nie reaguja?Przeciez dzialan niepozadanych jest tak duzo?Czy lek, ktory ma nas wyleczyc musi nam szkodzic?Jedno przeczy drugiemu, wystarczy gleboko sie zastanowic, cena jest nasze zycie. Czasami wchodze na forum onkologiczne, jestem przerazona, mimo tak licznych skutkow ubocznych, mimo wyniszczenia organizmu, chorzy godza sie na dalsze podawanie chemii rowniez naswietlen.To przykre, naprawde warto sie nad takimi metodami leczenia gleboko zastanowic. Wklejam ciekawy film,tematem tego filmu jest wlasnie chemioterapia https://www.youtube.com/watch?v=Ljj0iI_iXSs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Wpis wyzej,to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wpis wyzej to ja to ja to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila i potegga
Co Cie tak bawi, to nie wiem...domyslam sie, ze to wlasna glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko brak argumentow ich bawi,nie potrafia udowodnic swoich racji to pisza bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wszyscy tutaj autorko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sila i potegga. Masz w 100% rację. Raka można wyleczyć, a nawet trzeba metodami niekonwencjonalnymi. Niestety, niektórzy poprzez swoje przywiązania, muszą przejść upokorzenia w postaci chemioterapii. Czasem tak musi być. Trzeba znać swoje wnętrze i go "nie zabrudzać", wtedy nie ma też i żadnych chorób. Nie jest to prosta i łatwa sprawa, ale bardzo skuteczna. Odpowiednia dieta jak najbardziej - dodatkowa rzecz, która pozbawia organizm gawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na oszusta Adama z Podkarpacia wystepujacego pod roznymi mozliwymi nikami, omamia ludzi po to, zeby w koncu "zwabic" ofiare do siebie i "wyleczyc" ja z kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pisz tu znowu głupot,kto cie urodził???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas! Spadaj na swoj wlasny "naukowy" topik "medycyna naturalna zapraszam" i kontunuuj tam swoje "madrosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie rak nie wyrok,a kto niby tak powiedział????Adas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkarpacki filozofie skoncz z tym medrkowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co Ty uwazasz,ze rak to wyrok??czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×