Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masakra, jak mnie denerwuje Karolak w reklamie Orange...MEG MEG ?! CO TO KURFA??

Polecane posty

Gość gość

meeek meeek :O zalosna jest ta rodzinka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez beznadziejny aktor, podobnie jak wesołowski, adamczyk, małaszyński same beztalencia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem, przywiazali cię do tego telewizora i nakazali ogladać pod karą śmierci? W każdym pilocie jest przycisk wyłącz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kurwa, czajmy się z pilotem w ręce i wyłączajmy specjalnie tv, jak leci reklama wkurwiająca. Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jakaś głucha jesteś, bo on mówi MECH który porasta drzewa od północnej strony i po nim kierunku szuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ze mech ? on sepleni i słychac to jak MEG MEG w ogole strasznie w*********y typ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że ty nie dosłyszysz nie oznacza, że on źle mówi :) Może zacznij uszy czyścić, a jak za późno, to do laryngologa i psychiatry przy okazji, skoro tak cię to denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo jak broni karolaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie bardziej denerwuja Lewandowscy ......w reklamach to dopiero porazka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że ty nie dosłyszysz nie oznacza, że on źle mówi usmiech.gif Może zacznij uszy czyścić, a jak za późno, to do laryngologa i psychiatry przy okazji, skoro tak cię to denerwuje usmiech.gif x Cześć Karolak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie znam reklamy ze sławną osobą, która nie byłaby denerwująca i nachalnie puszczana, w większości są też żenujące, jak wspomniany Lewandowski kiwający główką (nawet w tym jest sztuczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież o to chodzi w reklamach, żeby słyszeć coś innego niż być powinno !!! pierwszy raz oglądacie reklamę ? to jest ten chwyt reklamowy!!! głupole jesteście :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmvkdj
Nie rozumiem tego gościa, który we wszystkich filmach próbuje śpiewać i jeszcze w tej reklamie Orange, karolak nie umie śpiewać mam dość tego jego ryku, człowieku przestań nie umiesz śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ON JEST Z******TY I WSZYSTKO W TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×