Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IM BRZYDSZY FACET ,tym widze ,ze wieksze wymagania co do wygladu kobiety....

Polecane posty

Gość gość
taka prawda ,ma ty kolego wyzej nazywasz je flustratkami ,bo nie jest po twojej mysli ,bo pisza o Tobie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy sa naprawde smieszni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chca ukryc swoje komplesy ,dlatego :) poczytajcie o psychologi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezly ubaw mam z takich typkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i niektore nabieraja sie na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj z takimi idiotami zakompleksionymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci jak faceci ale to dziewczyny brzydkie pasztety snia o przystojniakach i jeszcze mysla ze sa takie piekne , ze moga miec takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nieprawda ,faceci sa bardziej pozbawieni swiadomosci swoich niedoskonalosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzadko widzi sie pary laska i przystojniak, raczej zawsze laski maja przecietnych i odrotnie.. Taka juz nasza natura ze tak sie dobieramy w pary. Tylko u nastolatkow jest inaczej tam zazwyczaj tylko piekni sie dobieraja a ci brzydsi sa raczej wykluczeni, nie maja tak wczesniej chlopakow, dziewczyn, nie ida tak wczesnie do lozka.... Ale wiadomo ze nastoletnie zwiazki sa ulotne i bardziej polegaja na eksperymentowaniu.... W takim niedojrzalym wieku licza sie tylko laski i przystojni chlopcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzadko widzi sie pary laska i przystojniak, raczej zawsze laski maja przecietnych i odrotnie.. Taka juz nasza natura ze tak sie dobieramy w pary. Tylko u nastolatkow jest inaczej tam zazwyczaj tylko piekni sie dobieraja a ci brzydsi sa raczej wykluczeni, nie maja tak wczesniej chlopakow, dziewczyn, nie ida tak wczesnie do lozka.... Ale wiadomo ze nastoletnie zwiazki sa ulotne i bardziej polegaja na eksperymentowaniu.... W takim niedojrzalym wieku licza sie tylko laski i przystojni chlopcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto widze jak jakis nic specalnego facet ,zaden adonis z niego ,ideal ,a krytykuje ,wysmiewa wyglad jakiejs kobiety,czesto ona fajniesjza jest od niego tak naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, interesują się tobą tylko brzydale wymagający a ty jesteś bardzo piękna i tego nie rozumiesz, albo też jesteś brzydka i nawet oni się tobą nie interesują, oczywiście wymagająca nie jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 02:53 ja znam kilka brzydkich dziewczyn które miały juz jak dorastały chłopaków w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młode nie muszą być piękne, wystarczy że są łatwe, chętny zawsze się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetny zeby wykorzystac zmanipulowac... a czas leci,latka szybko leca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby tym się różnią od ludzi, że się nie uczą na błędach innych, poprzedniczek, wszystkie muszą doświadczyć tego, każda jest przekonana że będzie wiecznie młoda i piękna, miłość może odłożyć na później, wcześniej się musi wyszumieć (często ze skutkiem w postaci dziecka, którym też są całkowicie zaskoczone) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygdniej jest mi zrobic dzieci,zebym nie wyszedl bez niczego...a pozniej zostawic kobiete sama z dziecmi i zamieszkac sobie sam robic co chce,miec inne baby,ruuuchhhac inne baby ,miec spokoj oczko.gif tak mi sie lepiej oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorkę najwyraźniej wykopał jakiś brzydal bo nawet dla niego była zbyt szpetna. Obawiam się, że to znowu ta anorektyczna wariatka co tu urządza jazdy każdej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,a na starosc jak juz zadna cie nie bedzie chciala,wrocisz do zony jak bumerang.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet może być brzydki ale przystojny, moja droga. Deprecjonujesz go bo cię zlał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ,bo autorka jest otyla ;) zle ci sie zdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o3:32 a co cie tak to boli ?? prawie kazda podziela ta teze ze "im brzydszy facet tym wieksze wymagania co do wygladu kobiety " taka prawda. cos cie zabolalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego faceci nic specjalnego ,a zagaduja podrywaja ladne zgrabne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nic nie boli, to ciebie boli, tak bardzo że ciąniesz wątek na 3 strony bo porzucił cię jakiś brzydal, śmieszna jesteś i budzisz litość jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, autorką wątku jest ta chora psychicznie anorektyczka co tu przesiaduje całymi nocami. Ten sam kulawy styl, te same manie, to samo ubóstwo mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie jestem autorka watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadeplas na odcisk facetowi z tytulu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Facet może być i brzydki byle miał kasę i był zaradny :) Najgorzej mają ci brzydcy i niezaradni. Żadna babka na takiego nie poleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×