Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IM BRZYDSZY FACET ,tym widze ,ze wieksze wymagania co do wygladu kobiety....

Polecane posty

Gość gość
Niktorzy faceci sie naprawde zabawni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zadna go na ziemie nie sprowadzila,a nalezalo by mu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinny kobiety takich sprowadzac na ziemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z jednym postem. Facet może być brzydki, byle był zaradny. Bo jak jest brzydki i do tego niezaradny to nieciekawie to wygląda. Mój ex taki właśnie był, brzydki, do tego niezaradny, bez dobrej pracy, bez mieszkania, bez auta, nawet bez żadnego fachu bo tylko liceum skończył, więc dałam sobie znim spokój, bo gdyby chociaż był zaradny to ta brzydota nie byłaby taka straszna. Ale tutaj nie dość że brzydal, wstyd iść po ulicy, to jeszcze niezaradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FACET TEZ MUSI NAM SIE Zwygladu podobac !!!!!!!!!! dlaczego ammy zanizac? faceci nie zanizaja oni chca jak najlepsza !! a my dlaczego mamy brac faceta nic specjalnego ,brzydkiego z wygladu ??? TACZNIJCIE TEZ WYMAGAC ;jak oni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co w tym zlego ? Nawet jesli ktos jest brzydki a nie chce byc z partnerka ktora go nie pociaga, to chyba lepiej ze nie jest z kims na sile ? Lepiej byc samemu niz w zwiazku na zasadzie byle nie samotnosc. a ze bywa ze ludzie ktorzy sa brzydcy maja wysokie wymagania to pewnie nie do konca ich wybor do kogo czuja pociag. Pozatym to nie tylko problem facetow kobiety tez tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czesciej faceci ,im brzydszy tym bardziej chce zerekompensowac braki swojej urody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozno a ja nie spie
Mnie smieszy, ze brzydcy faceci jak podbijaja do ladnej laski, to jak sie ich odrzuci, to mowia, ze plytka, bo na wyglad patrzy. A brzydal na wyglad nie patrzy, jak do ladnej dziewczyny podbija? :D jest jedno slowo na takie zachowanie: hi-po-kry-zja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sluchajcie tego: Moj znajomy gra takiego kozaka ,jaki to on super ,ale abolutnie super nie jest ,nic szczegolnego z wygladu ..Kiedys taki pewny podchodzi na imprezie do pewnej dziewczyny ,a ona pogonila go ,wrocil taki zlosliwy zaczal mowic ze "glupia,brzydka" hahah musial jakos z tego wyjsc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszni sa tacy "faceciki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jeszcze bawi to, że często taki brzydal nie chce się żenić z dziewczyną (dodam: ładną dziewczyną), bo uważa że chyba znajdzie sobie lepszą? nieważne że sam wygląda jak pół doopy zza krzaka, on ma o sobie takie mniemanie, że jeszcze będzie mieć 10 takich ładnych lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sa glupie bo nie wymagaja ,a faceci to wymagaja od kobiety: zeby MIALA: ladna zgrabna pupe ,mila twarz ,jedrne piersi,sexy zgrabne nogi !! a wy glupie naiwniary ,manipulowane ,nie wymagacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z autorka 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokoj z takimi zakompleksiencami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet tez musi nam sie podobac !! musi byc ladny !!! dlaczego My mamy nie wymagac ? glupia ,naiwna nie wymaga !! Facet powinien byc : Przystojny + ladny + dobrze zbudowany,nie za duzo nie za malo + mila twarz + ladnie zbudowane nogi ,nie jakies chude koslawe.. :( + fajny penis od 17 do 20 cm sa najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobieta daje sie manipulowac takiemu cwaniaczkowi ktory gra kozaka jaki to on super ... to tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem facetem nic szczegolnego,ale tylko lece na ladne a brzydkie odrzucam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ci najmniej fajni ,chca najwiecej wymagac od kobiety z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie sam nic specjalnego ,a chce ladna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dosyc nieatrakcyjnym facetem ale jestem realistą. O ladnej dziewczynie nawet nie marzę Wolalbym mało atrakcyjna dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×